четверг, 26 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Новости
Незрелость как государственная политика | печать |
04.09.2017 г. 12:30
Если бы меня попросили охарактеризовать «Русский мир» одним словом, я бы не колеблясь ответил - незрелость. Именно это понятие наилучшим образом описывает состояние современного российского общества. Незрелость, в первую очередь - это неспособность нести ответственность за свои действия. Неспособность выстраивать причинно-следственные связи и понимать, что такие-то и такие-то действия приведут к таким вот и таким вот последствиям.

Это детская непосредственность в восприятии мира. Мир незрелого человека предельно прост. Американцы уронили цены на нефть. Американцы устроили революцию в Украине. Америка ненавидит русских. Для этого подослала евреев и либералов. А евреи Ротенберги украли все деньги. А Путин хороший. В этом мире нет места полутонам и сложным умственным построениям. Примитивность - главная его черта.

Кубинская вечеринка "Cuban Power Party" | печать |
22.08.2017 г. 12:18
Сальса-клуб "Corazon", "Поинт-интернет" и городской отдел культуры приглашают всех окунуться в атмосферу жарких латинских танцев, страстной музыки и чувственных песен!
25 августа в 20.00 на Приморской площади в Бердянске состоится зажигательная кубинская вечеринка Cuban Power Party с тремя талантливыми представителями Острова Свободы!


Міжнародна підтримка допомагає розвивати українське молочарство | печать |
30.06.2017 г. 13:10
Дотепер нагальною проблемою для багатьох малих та середніх сільгоспвиробників залишається брак обігових коштів та обмежений доступ до банківських кредитів. Це значно звужує їх можливості в розвитку власного бізнесу. Дехто нарікає на відсутність заставного майна, інші – на високі відсоткові ставки на банківські позики. І очікують, поки ситуація докорінним чином зміниться в загальнодержавному масштабі. Інші, навпаки, демонструють ініціативу та шукають можливості вирішити наявні проблеми. І практично завжди вихід вдається знайти.
Стратегическое планирование и управление туризмом | печать |
14.06.2017 г. 11:00
8-10 июня в Бердянске состоялась ежегодная Международная научно-практическая конференция «Прогнозирование социально-экономических процессов» (ПСЭП-2017). На ней были представлены работы известных ученых-аналитиков из Украины и зарубежья. Рассмотрены современные подходы к прогнозированию социально-экономических системам, описаны современные математические методы анализа, управления и информационные технологии прогнозирования экономической информации.
Роз’яснення законодавства | печать |
02.06.2017 г. 10:02
Порядок внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу

До початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна  подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Обов’язок з подання повідомлення поширюється виключно на трудові відносини (коли з працівником укладається трудовий договір).

ДП “БМТП” достроково виконало план травня | печать |
30.05.2017 г. 10:35
Згідно оперативних даних, станом на 28 травня, ДП “Бердянський морський торговельний порт” достроково виконало план вантажопереробки на місяць.
Планом на травень 2017-го року для ДП “БМТП” було передбачено перевалку вантажів в розмірі 165 000 тонн. Станом на ранок 29 травня державним портовим оператором вже перевалено 168 020 тонн. Тобто, в травні, завдяки злагодженій праці власників вантажі, українських залізничників та портовиків Бердянська,  план підприємства буде виконано і Україна, як завжди в останні роки, отримає кошти до державного бюджету.

Cемінар з роботи у період курортного сезону | печать |
26.05.2017 г. 11:12
Звертаючись до учасників заходу, начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова зазначила, що метою організації проведення семінару напередодні курортного сезону є своєчасне інформування платників про найбільш актуальні на сьогоднішній день вимоги податкового та трудового законодавства. Можливість наживу поспілкуватися з платниками та обговорити проблемні питання ведення підприємницької діяльності у курортному бізнесі.
Також, до присутніх було доведено про створення робочої комісії згідно розпорядження міського голови від 13.04.2017 року № 140-р, до якої входять представники виконкому, податкової інспекції, санстанції, МНС та інших організацій, з метою проведення моніторингу суб'єктів, які надають послуги з тимчасового проживання. Робоча комісія проводить обстеження як СПД, так і житлового фонду. Проводиться роз'яснювальна робота та інвентаризація місць для тимчасового проживання з метою виявлення осіб, які працюють в даній сфері без держреєстрації та сплати податків і відповідно залучення їх до оподаткування.

Бердянська ОДПІ повідомляє | печать |
19.05.2017 г. 10:55
Центрами обслуговування платників (ЦОП) Бердянської ОДПІ та Приморського відділення було надано 4,9 тисяч (4895) адміністративних послуг за січень-квітень поточного року.
Аналізуючи кількісні показники та зміст наданих адміністративних послуг, начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова відзначила, що питому вагу, майже 55 % має послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За цей період фізичні особи-платники податків отримали 2 687 таких послуг.
На другому місці, або майже 13 % складають послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 616 послуг, на третьому, або близько 8 % - з реєстрації платника єдиного податку – 382 послуги, на четвертому місці, або 7,3 % – з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платниками єдиного податку – 356 послуг.
 За зверненнями платників протягом поточного періоду здійснено 210 послуг з реєстрації розрахункових книжок, або 4,3 %,  довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби видано 179 платникам, або 3,7 %, витяг з реєстру платників єдиного податку отримали 164 платника, або 3,4 %, перереєстрацію установи (організації) в Реєстрі неприбуткових установ та організацій здійснили 112 суб’єктів господарювання, або 2,3 %.
Нагадуємо, з повним переліком адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників Бердянської ОДПІ та Приморського відділення, можна ознайомитися за посиланням на субсайті Територіальних органів ДФС Запорізької області: http://zp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda, а також на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників.

Запрошуємо на інформаційний семінар | печать |
15.05.2017 г. 11:40
Бердянська ОДПІ запрошує платників податків 24 травня  2017 року об 11-00 на інформаційний семінар на тему: «Особливості оподаткування суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у курортній сфері та торгівлі в літку (громадське харчування, послуги)».
Семінар відбудеться у приміщенні Бердянської ОДПІ у актовій залі за адресою м. Бердянськ, пр. Праці, 20.

В Бердянске отметили День матери | печать |
08.05.2017 г. 11:27
В Бердянске отмечали Международный День матери. 20 детей от 4 до 10 лет сделали подарки для мам своими руками.
- Каждый год ко Дню матери мы организуем интересную программу для мам с детьми. В этом году мы провели мастер-класс по изготовлению открыток. Для нас было важно, чтобы мамы провели это время вместе с детьми, отдохнули, повеселились и получили подарок от своих деток. Это был первый год, когда праздник состоялся не под открытым небом. Мастер-класс нам помогли организовать в Первом Антикафе Бердянска «Час Є!».
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 21 - 30 из 4711

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаКалендарь новостей

<< Апрель >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      

Поделиться новостью

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 

Ваше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71284 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58192 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54865 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54724 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50656 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск