четверг, 26 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Новости
Майже 8,8 мільйони гривень – на підтримку ЗСУ | печать |
05.05.2017 г. 11:37
З початку року платники міста Бердянська, Бердянського та Приморського районів перерахували майже 8,8 мільйона гривень військового збору. Як наголосила начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова, сума надходжень збору на підтримку української армії зросла порівняно з аналогічним періодом минулого року на 1,8 мільйона.
Крім того, рівень очікуваних платежів на поточний рік перевищено понад 688,6 тисяч гривень.
Найбільші суми збору забезпечені бердянськими платниками – сплачено понад 6,5 мільйонів або 73,8 відсотки від загальних надходжень, платники Бердянського району спрямували до бюджету 1 мільйон,  Приморського – 1,3 мільйони гривень.
Первый фестиваль анимации «Равлик-Фест» | печать |
04.05.2017 г. 09:20
29 апреля в Бердянске состоялся первый фестиваль анимации «Равлик-Фест». Местом торжественного мероприятия стал центр детско-юношеского творчества, и не случайно. Большинством участников, создателей мультиков, были именно подростки. Возраст мультипликаторов варьировался от 7 до 50 лет.
На фестивале мы показали 9 работ. 6 из них созданы на мастерских, организованных Первым Антикафе Бердянска «Час Є!» в партнерстве с общественным союзом «Комфортне місто – вільна громада».

Бердянська ОДПІ повідомляє | печать |
28.04.2017 г. 11:56
Cпрощенці Бердянщини сплатили майже на 8 мільйонів гривень більше єдиного податку, ніж торік!
Аналізуючи надходження від малого та середнього бізнесу до місцевих бюджетів Бердянського, Приморського районів та міста за перший квартал 2017 року, начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова відзначила приріст сплати єдиного податку на 55,1 %, або на 7,8 мільйона гривень у порівнянні з надходженнями аналогічного періоду 2016 року. За три місяці 2017 року «єдинники» Бердянська та районів сплатили 22 мільйона гривень.
Єдиний податок займає одну з лідируючих позицій у формуванні місцевого бюджету, тому фахівці фіскальної служби приділяють значну увагу створенню сприятливих умов для роботи малого і середнього бізнесу регіону, що в свою чергу позначається на зростанні податкових надходжень.
Так, основними платниками єдиного податку у Бердянську та районах можна вважати фізичних осіб-підприємців, які забезпечили більше половини від загальної суми надходжень зазначеного податку, сплативши понад 14,1 млн грн, що майже на 5,0 млн грн більше, ніж у минулому звітному періоді.
Від сільгосппідприємств – платників єдиного податку четвертої групи, які використовують земельні угіддя, за підсумками першого кварталу надійшло 4,2 млн грн, що на 2,0 млн грн більше показників відповідного періоду 2016 року.
Крім того, юридичні особи – спрощенці сплатили  майже 3,7 млн грн єдиного податку, зростання до І кварталу 2016 року на 0,9 млн гривень.

В Бердянске случился транспортный коллапс | печать |
24.04.2017 г. 09:16
Непродуманная попытка городских властей и КП "Ритуал" ограничить доступ частного автотранспорта на городское кладбище стала причиной грандиозного транспортного коллапса.
23 апреля в полдень, когда начавшийся дождь стал причиной массового исхода горожан, приехавших помянуть усопших, на единственной дороге, которая ведет к кладбищу образовался многокилометровый затор.
Ранее на кладбище, кроме Петровского шляха, вели еще, по крайней мере, две полевые дороги. Под предлогом организации контроля за фирмами, которые занимаются установкой надгробных памятников, полевые подъезды на территорию кладбища перекопали. Теперь въезд и выезд — только через ворота.
Бердянська ОДПІ повідомляє | печать |
21.04.2017 г. 11:07
Бердянці та приморчанє вже задекларували понад 58,3 млн. грн. доходів
Щороку чимало громадян виконують свій конституційний обов’язок перед державою і суспільством щодо подання декларацій про отримані доходи. Декларацію про майновий стан і доходи подають громадяни щодо доходів, з яких не утримувався податок, та громадяни, що отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, землю, нерухоме або рухоме майно. Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.
За словами начальника Бердянської податкової інспекції Оксани Федорової, з початку року цьогорічної деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня, жителі Бердянського, Приморського районів та Бердянська  вже подали 2015 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. Із загальної кількості декларацій 1947 подано громадянами, які зобов’язані були це зробити, а 68 – з метою отримання податкової знижки.
Зокрема, серед декларацій громадян, які обов’язково мали прозвітувати перед державою про свої статки, у 298 відображено доходи за договорами спадщини чи дарування на суму 31,3 млн. грн., 123 – доходи від продажу нерухомого чи рухомого майна на суму понад 5,6 млн. грн., 443 – доходи від здавання в найм майна на суму 3,9 млн. грн., 16 – отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на суму 1,2 млн. гривень.
Загалом з початку року платники прозвітували про 58,3 млн. грн. отриманих доходів та самостійно нарахували 4,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 694,4 тис. грн. військового збору.
Нагадуємо, крайній термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік 03 травня 2017 року.
Как не потерять бизнес из-за засухи? | печать |
20.04.2017 г. 07:48
Засуха является одним из основных погодных рисков в Украине. Особенно ей подвержены юг и восток страны. Однако несколько последних лет показали, что и другие регионы не защищены от нее. Это, в частности, подтверждает осенняя засуха 2015 года, которая поразила центральную часть Украины, и прошлогодний осенний дефицит дождей, который наблюдался во многих регионах.
Одна из возможностей избежать предполагаемых потерь от засухи – воспользоваться агрострахованием.
Smart City - стратегическое направление для Бердянска | печать |
18.04.2017 г. 10:14
Smart City – это не красивая фантастика, а полезная реальность, которая при разумном подходе приносит эффективную отдачу муниципальному образованию, и предпосылки неё созданы. Сейчас в мировой практике мы можем отметить глобальную тенденцию ускоренного распространения и экономического влияния новых технологий и инноваций, а также начало массового перехода коммерческих предприятий, государственных организаций и домохозяйств на интеллектуализацию производственных, инфраструктурных и обслуживающих решений. А это означает, что появляются огромные возможности для данного сегмента рынка, инвестирования и образования новых структур.

Підприємства Бердянська забезпечили майже 10 мільйонів гривень податку на прибуток | печать |
14.04.2017 г. 08:58
За словами начальника Бердянської ОДПІ Оксани Федорової із загальної суми сплаченого податку на прибуток підприємств більша частина надійшла до державного бюджету – понад 8,7 мільйонів, чим забезпечено зростання до аналогічного періоду минулого року на 7,7 мільйонів. До місцевих бюджетів міста Бердянська та Приморського району спрямовано 1,1 мільйона, що на 1 мільйон перевищує дані січня-лютого 2016 року.
Виконання індикативів на поточний рік до державного та місцевих бюджетів склало, відповідно, 223 та 281 відсотків.
Майже 86 відсотків податку перерахували бердянські підприємства – 8,5 мільйона, суб'єкти господарювання Бердянського району поповнили бюджети на 0,4 мільйона, Приморського району – майже на 1 мільйон.

Состоялся арт-пикник «Молодежь за чистую Украину» | печать |
13.04.2017 г. 08:20
11 апреля студенты города сделали Бердянск чище в рамках акции «Молодежь за чистую Украину». Местом сбора стал пляж микрорайона Лиски по улице Приморской. Студенты 7 учебных заведений приняли участие в арт-пикнике, организованном отделом семьи, молодежи и спорта и Первым Антикафе Бердянска. Партнёрами в организации стали комитет микрорайона Лиски, «Академия ремесел», пиццерия Pizza Puzzle и Интернет-провайдер Point.
Очень интересной задачей для участников/ниц пикника стало восстановление самого большого в городе мурала «Це Ліски, Бейбі». Через лотерею каждая команда (учебное заведение) определила стену, которую будет восстанавливать.
Посилання нащадкам. Привіт, людино! | печать |
10.04.2017 г. 11:40
Я те, що часто розпалює вогонь ворожнечі між вами, руйнує ваші відносини, забирає одне з найцінніших – спілкування з рідними. Що я таке?       
Я – незгода.
Твій дім там, де тебе люблять і чекають? Так часто говорить твоє людство між собою? А люди вважають своїм будинком те місце, де вони щось люблять або когось кохають? Певно, що так. Ти любиш ходити до школи? Тоді, це твій другий дім? - і я зруйную його. Тобі подобається твоя робота? Тоді, це твій другий дім? - і я зруйную його. Ти – патріот своєї країни? Тоді це твій другий дім? -  і я… зруйную його.
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 31 - 40 из 4711

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаКалендарь новостей

<< Апрель >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      

Поделиться новостью

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 

Ваше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71284 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58192 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54865 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54724 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50656 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск