среда, 21 февраля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянська ОДПІ виявила незаконний продаж алкоголю | печать |
04.06.2014 г. 12:20
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності свідоцтва про реєстрацію фізичної особи-підприємця та ліцензії на роздрібну торгівлю в магазині, розташованому в прибережній частині м. Бердянськ. Діяльність здійснював гр. М. В результаті перевірки вилучено алкогольних напоїв на суму понад 5 тисяч гривень.Бердянські платники заплатили до бюджету міста та району
понад 80 мільйонів гривень

За січень-травень 2014 року платники податків і зборів Бердянська та Бердянського району сплатили до місцевих бюджетів 81,1 мільйонів гривень. Найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб – 52,1 мільйонів гривень. Від плати за землю надходження склали 15,2 мільйонів гривень. Платники єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів єдиного податку на суму 8,9 мільйонів гривень.
За п’ять місяців поточного року платники сплатили 121,1 мільйон гривень єдиного соціального внеску.

Зробимо життя дітей схожим на добру казку!
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.
Напередодні дитячого свята фахівці Бердянської ОДПІ завітали до вихованців Бердянської школи-інтернат на урочисте свято останнього дзвоника.
Заступник начальника Бердянської ОДПІ Анжеліка В’южаніна привітала усіх дітей зі святом та наголосила: «Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми дорослі зробимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Від усього серця зичу Вам дорогі діти міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, сяючих посмішок, радісного та веселого літнього відпочинку».
А для цього працівники Бердянської ОДПІ подарували дітям літнє взуття та посуд.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

В Бердянську Центром обслуговування платників надано
більше 2800 адміністративних послуг

Протягом січня-квітня 2014 року Центром обслуговування платників Бердянської ОДПІ було надано 2845 адміністративних послуг.
Як свідчить статистика, найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За чотири місяці цього року було надано більше 1900 таких послуг.
Протягом п’яти місяців у Центрі було зареєстровано підприємцям 122 книги обліку доходів і витрат та 153 книги обліку розрахункових операцій. Видано 218 довідок про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняються/припиняють підприємницьку діяльність, та 215 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.
Нагадаємо, у Центрах обслуговування платників відвідувачам пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, проведення звірок, подання податкової звітності, кореспонденції та багато інших. Крім того, у Центрах завжди можна знайти корисну інформацію з питань застосування законодавства на стендах та моніторах.

Звернення до Бердянської ОДПІ
Протягом січня-травня 2014 року до Бердянської ОДПІ надійшло 9 письмових звернень громадян,  з них: 9 заяв (100%), скарг та пропозицій не надходило.
За результатами проведеного аналізу звернень, отриманих протягом січня-травня цього року встановлено, що звернення стосуються інформування органів влади про ухилення від сплати податків та здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, отримання податкової консультації індивідуального характеру, у відповідності до вимог ст. 52 Податкового кодексу України та інше.
За січень-травень поточного року до Бердянської ОДПІ колективних та повторних звернень не надходило. 
Особистий прийом громадян здійснюється керівним складом податкової інспекції відповідно до затвердженого графіку. Протягом січня-травня 2014 року на особистих прийомах побувало 37 громадян.
 
До Бердянської ОДПІ надійшло 4 запити на інформацію
За п’ять місяців поточного року до Бердянської ОДПІ надійшло 4 запити на інформацію. 
Результати проведеного аналізу свідчать, що заявники зверталися до Бердянської ОДПІ у 3 випадках – це були адвокати, 1 – громадські організації, 4 запити - отримано поштою.
За наслідками розгляду запитів: по 3 запитах на інформацію було надано роз’яснення, що інформація, яка запитувалась, належить до категорії інформації з обмеженим доступом, у відповідь на 1 запит надано інформацію.
« Депутат облсовета жёстко раскритиковал ДНР   ИТОГ БОЛЬШОГО ТРУДА »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

70273 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

57875 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54563 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54176 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50136 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск