воскресенье, 25 февраля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Громадянам – власникам земельних ділянок | печать |
18.06.2014 г. 07:26
Фізичним особам, які мають земельні ділянки на території міста, терміново необхідно отримати Розрахунок  земельного податку на 2014 рік. 
Звертатися за адресою: пр. Праці, 20, 1 поверх, Центр обслуговування платників Бердянської ОДПІ, з 9 до 17 год. в робочі дні. При собі мати ідентифікаційний номер.
27 червня – останній день сплати податків за травень
Бердянська ОДПІ звертає увагу платників, що останній день сплати податків і зборів за травень 2014 року –  27 червня.

Надаєте житло відпочиваючим – сплатіть податки
Бердянська ОДПІ нагадує, що суб’єктам господарювання та громадянам, які надають місця для тимчасового проживання відпочиваючим під час курортного сезону, необхідно сплатити податок на доходи фізичних осіб (15%) та туристичний збір  в розмірі 1% від вартості проживання.
Довідки за телефонами: 3-54-28, 3-84-23.

Програмні забезпечення на допомогу платникам
За допомогою якого програмного забезпечення платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису в АЦСК ІДД Міндоходів, можуть подавати звітність в електронному вигляді, в тому числі по ЄВ?
1. Платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (далі – АЦСК ІДД Міндоходів) можуть подавати звітність в електронному вигляді, в тому числі, звіти з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), за допомогою наступного програмного забезпечення:
1.1. Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності «Єдине вікно подання електронної звітності» надає можливість платникам податків безкоштовно формувати та подавати звітність до органів доходів і зборів та Державної служби статистики України. Програмне забезпечення знаходиться у дослідній експлуатації;
1.2. Онлайн сервіс «iFinZvit» дає клієнтам АЦСК ІДД Міндоходів можливість безкоштовно:
     • імпортувати з ПЗ «ДПС Захист звітності» та інших програм реєстраційні дані підприємств, бази даних контрагентів та робітників.
• автоматично знаходити на сайті АЦСК ІДД Міндоходів необхідні сертифікати ключів, завантажувати та використовувати їх при підписанні електронних звітів;
• створювати та подавати звіти:
до органів Міндоходів – звіт з ЄСВ;
до Пенсійного Фонду України – «Відомості про осіб, які підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримували допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації»;
до органів державної статистики України – «Баланс», «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та «Звіт про фінансові результати».
Інші можливості онлайн сервісу iFin Zvit надаються на комерційній основі.
Контактні дані служби технічної підтримки:
• для телефонування - (044) 22-77-066;
• для листування - http://forum.ifin.ua/.
1.3. Програмне забезпечення «SONATA» надає можливість безкоштовно підписувати та подавати податкову звітність, що імпортована з інших програмних продуктів, до органів доходів і зборів, Пенсійного фонду України та Державної служби статистики України в електронному вигляді.
Контактні дані служби технічної підтримки:
(093) 663-44-48, (095) 006-49-00, (096) 650-03-54, (057) 761-90-05, (050) 924-30-53, (048) 794-51-37, (0552) 327-318, (044) 528-86-55,
ел.пошта: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
1.4. Онлайн сервіс «Звіт Оператор» надає можливість безкоштовно формувати та подавати звітність до органів доходів і зборів України.
Електронна пошта служби технічної підтримки: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
2. Платники податків, які отримали ключі ЕЦП від АЦСК ІДД Міндоходів можуть подавати до органів доходів і зборів звітність (за винятком звітів з ЄВ) в електронному вигляді за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків», який надає можливість платникам податків безкоштовно підготувати і подати у режимі реального часу до органів доходів і зборів України електронну звітність, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом, зокрема інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів.
У випадку виявлення збоїв у роботі сервісу «Електронний кабінет платника податків» заявник може отримати консультацію надіславши повідомлення на ел. адресу: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Інформація про безкоштовне програмне забезпечення (on-line сервіси), яке можливо використовувати при формуванні та підписанні звітності з ЄВ безкоштовними ключами, сформованими АЦСК ІДД Міндоходів, наведена на офіційному веб-сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) в рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Повідомлення платникам податків про електронну звітність від 30.09.2013 та 08.10.2013 року.

« Правила прийому дітей до новостворених груп дитсадків   Обсуждение проекта Концепции развития агрострахового рынка »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

70325 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

57897 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54583 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54206 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50176 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск