четверг, 19 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Триває обговорення Концепції реформування податкової системи України | печать |
28.08.2014 г. 11:15
Бердянська ОДПІ пропонує бізнесу, громадським організаціям області та усім небайдужим бердянцям взяти активну участь в обговоренні Концепції реформування податкової системи, яке триває до кінця серпня. Відповідно до запропонованої податкової реформи, в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9. Зокрема, скасовуються збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
З метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований всього на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.
В аграрному секторі розробники Концепції пропонують перевести на загальну систему оподаткування підприємства, в яких обсяг виручки перевищує 20 млн грн. та більше 3 тис. га землі. Інші підприємства залишаються на діючій пільговій системі оподаткування.
З метою зниження навантаження на фонд оплати праці у Концепції представлені кілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Також пропонується створення Служби фінансових розслідувань.
За словами начальника бердянської ОДПІ Алли Горбатюк, - Запропонований Урядом країни проект змін у податковій системі, перш за все, має соціальну спрямованість, конкретні шляхи реагування на кризові явища в економіці і передбачає широке обговорення серед платників податків, громадськості. Концепція реформування податкової системи України та утворення СФР є одним з ключових ланок Урядового пакету – комплексного плану змін у податковій системі країни.
Ознайомитися з Концепцією реформування податкової системи можна на сайті Державної фіскальної служби за посиланням: http://sfs.gov.ua/baneryi/gromadski-obgovorennya/gromadski-obgovorennya-kontseptsii-ref .
Електронна адреса для пропозицій громадськості: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

За серпень у Бердянську міндоходівці  вилучили підакцизних товарів
на суму понад 17 тисяч гривень

Як повідомив  в.о. заступника начальника оперативного управління Бердянської ОДПІ Артем Кавун, співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ протягом серпня місяця поточного року на території обслуговування встановлено  4  факти реалізації алкогольних  виробів без наявності свідоцтва про реєстрацію фізичної особи-підприємця та будь-яких дозвільних документів.
За результатами перевірок вилучені підакцизні товари на суму понад 17 тис.грн., за вищевказаними фактами складені протоколи про адміністративне правопорушення.

При наданні житла в оренду  – сплата  податків обов’язкова!
Бердянська ОДПІ нагадує, що громадянам, які надають власне житло  для тимчасового проживання, необхідно сплатити податок на доходи фізичних осіб (15%) від отриманого доходу. Кошти від сплати цього податку надходять в  місцеві бюджети та використовуються виключно на вирішення  потреб територіальної громади.
За несплату податку Податковим кодексом України передбачені  штрафні санкції.
Також звертаємося до голів правлінь ОСББ м. Бердянська!  При наявності інформації про надання в найм житла прохання провести відповідну роз’яснювальну роботу із власниками квартир, що надаються в найм про необхідність сплати податків. Адже від своєчасного та достатнього наповнення місцевих бюджетів залежить благополуччя як кожного мешканця та гостя, так і нашого міста в цілому!        
 Довідки за телефонами: 3-84-67, 3-54-28.
 
При здійсненні торгівлі , громадського харчування та послуг
– придбавайте дозвільні документи

Бердянська ОДПІ нагадує, при здійсненні діяльності у сфері  торгівлі,  громадського харчування та послуг потрібно безумовно виконувати вимоги Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Податкового кодексу, Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», якими передбачено, обов’язковість придбання дозвільних документів  - ліцензій, патентів, РРО, використання РРО при розрахунках з споживачами та передачі відповідної звітності, офіційного працевлаштування найманих працівників!
 У разі невиконання вимог зазначених нормативних актів, до таких платників будуть застосовуватися штрафні та фінансові санкції.

« Украинский агростраховой рынок готовится к масштабным реформам   Шановні мешканці міста Бердянська »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71107 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58162 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54825 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54667 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50613 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск