понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянськ та Європейський молодіжний парламент | печать |
01.09.2014 г. 07:38
Цього року вперше Європейський молодіжний парламент (ЄМП) був організований в Азербайджанській Республіці (м. Ганджа, 20-24 серпня 2014 р.). Близько 50 делегатів з Європи та Азербайджану взяли участь в його роботі, а делегаткою від України була асистент кафедри історії України Бердянського державного педагогічного університету, співробітниця НДІ історичної урбаністики Юлія Королевська. Європейський молодіжний парламент є однією із загальновизнаних та результативних молодіжних організацій в Європі. Сесії парламенту організовуються на регіональному, національному та міжнародному рівнях, в яких тисячі молодих людей беруть активну участь.
Молодіжний парламент допомагає підвищити обізнаність молоді європейськими проблемами, мотивує до активного та відповідального європейського громадянства, сприяє міжнародному взаєморозумінню та міжкультурному діалогу.
ЄМП в Азербайджані – це одна з європейських платформ для політичних дебатів, міжкультурних зустрічей, політичної просвітницької роботи та обміну ідеями серед молодих людей в Європі. Для досягнення найкращих результатів було виокремлено шість комітетів на чолі з досвідченими лідерами, кожен з яких займався певною проблематикою.
CULT (Комітет культури та освіти – вирішували проблеми рівних освітніх можливостей для всього багатонаціонального європейського суспільства); AFCO (Комітет конституційних справ – займалися питаннями електоральної системи); LIBE (Комітет з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ – вивчали проблеми захисту інтелектуальної власності); EMPL  (Комітет із зайнятості та соціальних питань – вирішували стратегії подолання безробіття серед молоді); DEVE (Комітет розвитку – основну увагу звернули на відносини Європейського Союзу з країнами Східної Європи); DROI (Комітет прав людини – обговорювали проблеми ісламофобії та шляхи її подолання).
Під час дебатів всі комітети форуму представили свої резолюції для обговорення. Кожен учасник мав можливість вільно ставити питання стосовно будь-яких проблем та рішень, які були визначені комітетами. Найбільш жваве обговорення серед учасників викликали резолюції комітетів DROI, EMPL та LIBE.
Програма форуму була дуже інтенсивна. Окрім роботи комітетів, були передбачені офіційні зустрічі з послом Андори та мером міста Ганджа, під час яких відкрито обговорювалися стратегії розвитку молодіжного парламенту. Українська учасниця ставила запитання меру міста щодо співпраці між українською і азербайджанською молоддю, а також про можливу допомогу українським студентам, які страждають від війни в східних областях України.
Окреме місце замала культурна програма форуму. Були передбачені Євромістечко та концерти азербайджанської музики і танців. В Євромістечку делегати кожної країни представляли свою Батьківщину. Представниця України за допомогою Українського посольства в Баку, мала змогу подарувати книжки про свою країну професорам і учасникам форуму. Український стіл був одним із найцікавіших і гідно представив українську культуру в Азербайджані.
Географічне розмаїття країн, представники яких беруть участь у молодіжному парламенті, робить захід справжньою платформою для міжкультурних комунікацій.

Наталія Борис,
аспірантка Інституту глобальних досліджень Женевського університету
Світлини з архіву НДІ історичної урбаністики БДПУ
« Обращение городского головы Бердянска Алексея Бакая   Украинский агростраховой рынок готовится к масштабным реформам »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71194 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54842 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54700 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50635 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск