пятница, 20 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


В Бердянську надано 5 600 адмінпослуг | печать |
15.10.2014 г. 12:15
Протягом січня-вересня 2014 року Центром обслуговування платників Бердянської ОДПІ надав 5608 адміністративних послуг. Як відзначила начальник інспекції Олена Круц, найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За дев’ять місяців цього року було надано 3952 такі послуги.
З початку року у Центрі було зареєстровано підприємцям 430 книг обліку доходів і витрат та 230 книг обліку розрахункових операцій. Видано 283 довідки про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняють підприємницьку діяльність, та 366 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.
Крім того, упродовж січня-вересня 2014 року Бердянською ОДПІ розглянуто 14 письмових звернень від громадян. На особистих прийомах побувало 56 громадян. Основні питання, які порушувалися, стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати заземлю, сплати податку на доходи фізичних осіб, реєстрації платників, застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Понад 220 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло від бердянських платників
За дев’ять місяців поточного року бердянські платники сплатили 228,2 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, зокрема у вересні надійшло 25,9 мільйонів гривень єдиного соцвнеску, - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Найбільше коштів від сплати ЄСВ у січні-вересні 2014 року надійшло від підприємств та організацій – 197,5 мільйонів гривень. Значною є сплата єдиного внеску фізичними особами-підприємцями та самозайнятими особами – 30,7 мільйона гривень.
Таких результатів надходжень ЄСВ вдалося досягти завдяки постійній цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо бази, об’єкту та термінів сплати внеску. Крім цього, проводиться роз’яснювальна робота щодо переваг добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Для платників в органах ГУ Міндоходів створені умови для зручного звітування з ЄСВ.
Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Легалізація ринку підакцизних товарів
Одним з основних джерел «живлення» тіньової економіки є ринок підакцизних товарів – алкоголю, тютюну, спирту. З реалізованої нелегальної продукції бюджет не отримує жодної гривні податків, однак страждає не лише казна, але й життя і здоров’я споживачів від вживання алкогольного сурогату.
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ проводяться оперативні заходи по виявленню та руйнуванню схем протидії незаконного обігу підакцизних товарів. Зокрема, в ході проведення заходів по кримінальному провадженню за ознаками злочинів, передбачених за ст.204 КК України, на підставі ухвал слідчого судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області бердянськими оперативниками було проведено обшуки в Бердянському районі. В ході проведення обшуків вилучено рідину з характерним запахом спирту у кількості 300 літрів.
За даним фактом проводяться подальші оперативно-слідчі заходи для встановлення постачальників рідини для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.
Крім того, за словами в.о. заступника начальника оперативного управління Бердянської ОДПІ Артема Кавуна, протягом жовтня встановлено 2 факти реалізації  алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності будь-яких дозвільних документів в магазині "А" м. Бердянська та в кафе "В"  с.м.т. Приазовське. В результаті перевірки вилучено алкогольних напоїв на суму понад 10 тис. грн. та тютюнових виробів  на 1 тис. гривень.

Концепція реформуваня податкової системи
Бердянська ОДПІ нагадує, що Урядом запропоновано Концепцію реформування податкової системи України. Це комплексний план змін у податковій системі, яким запропоновано, зокрема, скорочення кількості податків з 22 до 9.
Зокрема, скасовуються збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
З метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований всього на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.
В аграрному секторі розробники Концепції пропонують перевести на загальну систему оподаткування підприємства, у яких обсяг виручки перевищує 20 млн. грн. та більше 3 тис. гектарів землі. Інші підприємства залишаються на діючій пільговій системі оподаткування.
З метою зниження навантаження на фонд оплати праці у Концепції представлені кілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
« Украина заплатит высокую цену   Обізнана молодь знає права, Їх захищати готова вона! »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71119 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58163 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54827 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54670 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50617 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск