среда, 25 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


“Шановні платники податків – юридичні особи!” | печать |
20.11.2014 г. 06:54
Головне управління ДФС у Запорізькій області оголошує про проведення конкурсу і запрошує прийняти участь підприємств та організацій (юридичні особи, незалежно від форми власності та податкової реєстрації на території України, що є платниками податку на додану вартість і можуть згідно із статутними документами здійснювати реалізацію майна шляхом проведення публічних (прилюдних) торгів (аукціонів) або через роздрібну торговельну мережу) для включення до Єдиного реєстру суб'єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, по Запорізькій області, на 2015 рік.
Для участі у конкурсі суб'єкти господарювання – претенденти подають такі документи:

1) заяву про включення до Єдиного реєстру із зазначенням вартості власного капіталу, кількості працівників, наявності офіційної сторінки та/або електронної адреси в мережі Інтернет (конт.тел., тощо);
2) копію установчого документа, засвідчену суб'єктом господарювання;
3) копії ліцензій на право здійснення окремих видів господарської діяльності (за наявності);
4) довідку про власні складські приміщення або копію договору оренди складських приміщень у тому регіоні, де подається заява (по м.Запоріжжю та/або Запорізькій області);
5) копії документів, які підтверджують можливість проведення біржових торгів та аукціонів (свідоцтво про реєстрацію (акредитацію) члена біржі, власника біржового місця, брокерської контори);
6) баланс або фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва та звіт про фінансові результати за останній звітний період, що передує даті подачі документів.
    Примітка: якщо суб'єкт господарювання на дату подачі документів перебуває у Єдиному реєстрі 2014 року по Запорізькій області і протягом останнього звітного року зміни до установчого документа не вносились, завірена копія установчого документа не надається.
Конкурсні пропозиції (заява з відповідною інформацією, а також переліком визначених у оголошенні документів для участі у конкурсі) приймаються:
- на адресу відповідної Державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Запорізькій області за місцем реєстрації (обліку) СГ-претендетнта, як основного платника податків;
- на адресу ГУ ДФС у Запорізькій області (для суб'єктів господарювання – претендентів з інших регіонів України).
Перше засідання Конкурсної комісії по формуванню Єдиного реєстру на 2015 рік суб'єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, по Запорізькій області, відбудеться орієнтовно 16-17 грудня 2014 року у приміщенні ГУ ДФС у Запорізькій області (м. Запоріжжя, пр. Леніна, 166).
За додатковою інформацією з питань проведення конкурсу звертатися за телефонами ГУ ДФС у Запорізькій області: тел/факс (061) 219-06-00, факс: 219-05-15 або за адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 166.

Перевірте термін дії свого електронного ключа
- Усього з початку року більше 7 тисяч платників податків для зручного цифрового формату взаємодії з органами ДФС отримали понад 20 тисяч посилених сертифікатів електронного підпису у Пункті реєстрації користувачів Управління центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту, - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Олена Миколаївна звернула увагу, що до 1 листопада 2013 термін дії безкоштовних ключів складав один рік. І тільки з 1 листопада 2013 вони діють два роки. Платникам, у яких термін дії електронних ключів добігає кінця, необхідно їх поновити, щоб мати можливість подати електронну звітність без зайвого клопоту.
Адреса Пункту реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів: м.Бердянськ, пр.Праці, 20, каб. 219, тел. 3-86-63.

Бердянські міндоходівці
легалізували працю понад 750 найманих працівників
За десять місяців 2014 року за результатами проведеної роботи щодо легалізації найманої праці та виявлення фактів виплати заробітної плати в «конвертах» фахівцями Бердянської ОДПІ виявлено 759 неоформлених найманих працівника.
В результаті проведеної роботи легалізовано працю 712 найманих працівників, сума виплаченого їм доходу склала 1302,3 тис.грн. До бюджету додатково сплачено 195,3 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 406,1 тис.грн. єдиного соціального внеску на загальнодержавне обов'язкове страхування, - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Крім того, протягом 2014 року до державної реєстрації в якості фізичних осіб – підприємців залучено 481 особа. Додатково до бюджету сплачено 103,2 тис.грн. податку на доходи та 76,5 тис.грн. єдиного податку.
Олена Круц наголосила, що не поведення нарахування заробітної плати найманим працівникам та відповідно несплата обов’язкових податків та внесків – це перш за все неможливість отримання працівниками соціальних гарантій. Оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку і офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, безпечні умови праці та ваша впевненість у завтрашньому дні.

Бердянські оперативники встановили ухилення від сплати податків
на суму понад 700 тисяч гривень
 Оперативниками Бердянської ОДПІ встановлено факт умисного ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «А», які протягом 2010-2014 років при здійсненні фінансово-господарської діяльності, шляхом заниження валових доходів та валових витрат, ухилились від сплати податку на прибуток на загальну суму понад 300 тис. грн. Крім того, шляхом завищення податкового кредиту з ПДВ по операціям з «фіктивними» суб’єктами господарювання ухилились від сплати ПДВ на загальну суму понад 470 тис. грн., що є значним розміром.
Слідчим управлінням за матеріалами перевірки оперативного управління Бердянської ОДПІ внесено відомості про вчинення  кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 212 КК України.

Легалізація ринку підакцизних товарів
За інформацією в.о. начальника ОУ Бердянської ОДПІ Артема Кавуна, слідчим управлінням за матеріалами оперативного управління Бердянської ОДПІ внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 204 КК України, за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей.
Крім того, на минулому тижні встановлено факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності будь-яких дозвільних документів. В результаті перевірки вилучені підакцизні товари на суму понад 7 тисяч гривень та складені протоколи про адміністративне правопорушення.
« Майдан и АнтиМайдан. Послесловие   Сведения о недвижимом имуществе в Украине »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71225 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58182 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54847 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54711 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50645 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск