понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Відкритий, відвертий діалог з людьми | печать |
02.12.2014 г. 08:18
27 листопада 2014 року в рамках інформаційної кампанії «Сильніші разом» делегація Представництва Європейського Союзу в Україні та посольств країн-членів ЄС відвідала м. Бердянськ. Це перший з трьох візитів до малих міст Сходу та Півдня України, які дипломати та експерти здійснять вже до кінця 2014 року. «Європейський Союз – це значно більше, ніж економічне чи політичне об’єднання. Він пропонує спільні цінності, що гарантують гідне життя для 500 млн. його мешканців. Підписання Угоди про асоціацію для України не є кінцевою метою; з неї лише починається рух України до розкриття власного потенціалу», - таким є одним за базових меседжів кампанії «Сильніші разом».
Саме він визначив формат і суть численних зустрічей європейських гостей з представниками місцевої влади, бізнесу, громадянського суспільства, студентами, молодими науковцями та журналістами Бердянська, а надалі – Дніпродзержинська та Іллічівська.

Юргіс Вілчінскас, Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні:  «Відкритий, відвертий діалог з людьми – кращий спосіб зрозуміти одне одного, знайти точки дотику і, врешті, об’єднатися заради спільної мети.  І такою метою зараз є модернізація України – її підтримують і на Сході,і на Заході,і на Півночі, і на Півдні країни. А Угода про асоціацію та ЗВТ є ефективним інструментом оновлення. Тому під час візитів до регіонів України ми говоримо з представниками бізнесу, громадянського  суспільства,влади про реформи в Україні в умовах застосування Угоди про асоціацію з ЄС, проекти й програми фінансової підтримки, що їх реалізує ЄС в Україні, про пошук партнерів, і,що дуже важливо – про досвід країн ЄС,який може стати у пригоді українцям. Ми прагнемо пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. Адже тільки усвідомлена робота усього українського суспільства за підтримки друзів України  дозволить досягти спільної мети і впевнено рухатися шляхом розвитку».

У центрі дискусії учасників круглого столу були питання проведення реформ, гармонізація українських та європейських норм і стандартів, пошуку адекватної відповіді на виклики, що постають перед місцевим бізнесом  в процесі імплементації Угоди про Асоціацію та підготовки до запровадження Зони вільної торгівлі. Досвідом модернізації своїх країн, який міг би бути корисним України, поділилися й представники посольств країн-членів ЄС, зокрема, Анне Тофт Соренсен, Перший секретар Посольства Королівства Данії в Україні та Славомір Матушак, Економічний відділ, Посольство Республіки Польща в Україні.
Нові можливості, що їх відкриває Угода про Асоціацію (включаючи фінансування), є стимулом до розгортання реформ. Тому серед інших тем другої панелі економічного блоку особливу зацікавленість викликали огляд діючих програм та проектів ЄС, презентовані Марті Луцаром, менеджером з комунікацій Представництва ЄС в Україні. Увазі присутніх було також представлено аналіз типових помилок та інші практичні аспекти підготовки й написання тендерних  пропозицій.

Радник зі зв'язків з громадськістю та політичних питань Відділу політики Представництва ЄС в Україні, Пер Енеруд обговорив з місцевими громадськими активістами та лідерами думок актуальні питання розвитку міста та можливості, що їх відкривають програми та проекти ЄС для громадянського суспільства   .
Під час відвідання Бердянського Національного Педагогічного Університету дипломати ознайомилися з діяльності діючого на базі університету проекту що фінансується в рамках програми ТЕМПУС IV. Університет є учасником спільного європейському проекту за участю  20 «вишів»  з різних країн Європи. Разом вони працюють над створенням багаторівневої системи підготовки  й підвищення кваліфікації педагогів та освітніх менеджерів до робот з гетерогенними групами й організаціями.
Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова представила понад 200 студентам університету навчальні програм ЄС для студентів та молодих вчених.

«Сильніші разом» - це спільна інформаційна кампанія України та ЄС, до якої долучились Представництво ЄС в Україні, країни-члени Євросоюзу, представники української влади, бізнесу та громадянського суспільства. Програма надає інформацію про повсякденне життя у країнах ЄС та про те, що може відкрити для України подальша євроінтеграція, зокрема підписання Угоди про асоціацію.
« До уваги суб’єктів господарювання міста Бердянська!   Экономическая война против «Градов» »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71185 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54841 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54696 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50634 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск