суббота, 21 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Київ має змінити політику щодо Донбасу | печать |
23.12.2014 г. 10:47
Україна має унікальну можливість, аби врятувати себе, але спочатку Київ повинен прийняти деякі незручні реалії, пише професор політології Раян Менон в недільному виданні Los Angeles Times. "Ані Крим, ані обидві сепаратистські проросійські республіки на Донбасі не повернуться до складу України найближчим часом, якщо взагалі коли-небудь. Україні не вистачає військових і фінансових ресурсів, щоб повернути їх", - вважає він. Тому, на його думку, Київ повинен діяти так, наче ці відколоті регіони більше не є частиною України.
Але Україна не повинна визнавати ці регіони частиною Росії. "Київ взагалі не має робити жодних конкретних заяв про остаточний статус територій. Натомість Україна повинна залишатися відкритою для варіантів, тим часом переклавши відповідальність за їхнє економічне утримання на Росію", - радить політолог. Він вважає, що таке "виокремлення регіонів", які традиційно вважалися антиреформістськими та антизахідними, дасть Україні можливість провести радикальні реформі і позбавить Росію важливого засобу втручання в українську політику. Це буде "втрата, яка обернеться на виграш", до того ж це дасть шанс пану Путіну "зберегти обличчя" в його непростій ситуації, стверджує Раян Менон.

Путін ризикнув
Володимир Путін пішов на великий ризик, коли, попри прогнози великих фінансових інституцій, вирішив, що значні резерви Росії витримають наслідки анексії Криму, пише The Sunday Telegraph. "Так само кремлівська команда, схоже, повною мірою не усвідомлювала, що Росія є набагато більш вразливою до санкцій тепер, коли країна залежить від іноземного капіталу і є частиною глобальної фінансової системи", - пише видання. Тим часом, зазначає газета, протягом останнього десятиліття елітний відділ в Казначействі США займався "загостренням інструментів економічної війни, розробляючи способи, як поставити країни на коліна без жодного пострілу".
Як пояснюється, стратегія такої війни спирається на контроль над глобальною банківською системою, підкріплений мережею союзників. Втім, існує ризик, що пан Путін піде на ескалацію ситуації, аби "випробувати НАТО, поки президентський термін Обами не добіг кінця", і тоді можливий "кошмарний сценарій, коли так звані "зелені чоловічки" з’являться в якійсь із балтійських країн", і НАТО доведеться реагувати, пише видання з посиланням на експертів.

"В полоні ілюзій"
Занепад Росії – не означає, що це добре для інших країн, пише Томас Фрідман вInternational New York Times. "Коли світ стає настільки взаємопов'язаним і взаємозалежним, ви стикаєтеся із зворотнім ефектом: […] якщо Росія, економіка якої охоплює дев'ять часових поясів, зазнає рецесії і не зможе платити іноземним кредиторам через падіння доходів від нафти, наслідки такого колапсу будуть відчуватися у всьому світі", - вважає автор. На думку пана Фрідмана, Володимир Путін поставив економіку країни в залежність від нафти і газу, недооцінив технологічний рівень США у видобутку традиційних та відновлюваних джерел енергії, а також недооцінив інтегрованість Росії у світовий ринок.
До того ж пан Путін "переконав сам себе, що українці скинули корумповану владу тільки тому, що їм наказало це зробити ЦРУ, а не через сильне людське прагнення досягти кращого майбутнього для своїх дітей", - пише пан Фрідман. Незважаючи на все це, автор вважає, що Заходу слід співпрацювати з Володимиром Путіним, аби полегшити санкції щодо Росії, "але тільки якщо Путін дійсно готовий долучитися до вирішення, а не створення проблем".

Кібербезпека

Як з'ясували російські "Известия", на підписання президентові США Бараку Обамі направили білль HR4681 про доступ до розвідданих на 2015 рік, затвердження якого очікується до кінця 2014 року. Статтею 312 законопроекту передбачається налагодження широкої взаємодії з кібербезпеки та розслідування кіберзлочинів між США та Україною. В рамках цієї системи "Україні буде запропонована система екстрадиції кіберзлочинців з України до США", Сполучені Штати спробують переконати Україну активніше переслідувати кіберзлочинців, у тому числі поза країною, спільно з США та іншими союзниками, пише російська газета.
При цьому передбачається відправка співробітників американських спецслужб по боротьбі з кіберзлочинністю в Україну для допомоги в розслідуванні кіберзлочинів, пише газета.

Огляд підготувала Марія Кондрачук, Служба моніторингу ВВС

www.bbc.co.uk
« Благодійна акція «Українським солдатам до свят»   Перечень новогодних мероприятий »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71139 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58169 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54831 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54680 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50624 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск