четверг, 19 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


До уваги суб’єктів господарювання, які використовують РРО | печать |
25.12.2014 г. 06:32
Бердянська ОДПІ звертає увагу, що з 01 січня 2015 року всі cуб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій зобов’язані подавати до органів фіскальної служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднані.
Тобто з 01.01.2015 року щоденно в електронному вигляді необхідно подавати не лише Z - звіт, а і кожен фіскальний звітний чек РРО.
Зазначені зміни передбачені пунктом 7 статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (зі змінами та доповненнями).
Бердянські податківці завітали з подарунками до діток
День Святого Миколая - це свято турботи і любові до ближнього, символ добра і правди. В цей день прийнято творити чудеса, адже найбільше щастя в житті - це робити добро.
Сьогодні у нашій країні вкрай важка ситуація, пов’язана з проведенням антитерористичної операції на Сході. У зв’язку з цим, особливого захисту та турботи потребують діти, тимчасово переселені із зони АТО.
Начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц завітала до дітей, які переселені із зони АТО та тимчасово мешкають у дитячому таборі «Факел», колектив якого створив для дітлахів дуже затишну атмосферу. У «Факелі» проживають біля 160 дітей - віком від народження до 16 років, в основному із матусями, також в таборі живуть цілими дитячими будинками сімейного типу, є і діти-інваліди.   
Діти радісно та весело зустріли гостей новорічним святом «Конкурс ялинок». В свою чергу податківці, які завітали до діток разом із Дідом Морозом, подарували кожному солодкі новорічні  подарунки, іграшки та футбольні м’ячі. 
«Бажаємо, щоб сьогоднішній день став днем чудес не тільки для дітей, але і для дорослих! Нехай Святий Миколай не омине ні вас, ні ваші сім'ї своєю добротою і безкорисливою допомогою. Бажаємо, щоб це свято принесло душевний спокій і наповнило серця любов'ю і теплотою!» - побажала Олена Круц.

Під час проведення операції «Урожай» оформлено більше 200 працівників  
Аналізуючи підсумки операції "Урожай", начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц повідомила, що керівники господарств добровільно оформили 214 найманих працівників. Завдяки цьому додаткові надходження з єдиного соціального внеску склали 631,7 тис. грн., з податку на доходи фізичних осіб – 244,9 тис. грн.
Фахівці Бердянської ОДПІ перевірили 210 суб'єктів господарської діяльності. За результатами цих перевірок 594 працівникам збільшено розмір заробітної плати, легалізовано дохід на суму 985,6 тис.грн. Завдяки підвищенню рівня заробітної плати додатково надійшло 377,7 тис.грн. єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб – 136,8 тис.грн.
Крім того, під час операції "Урожай 2014" перевірено 40 підприємств, за результатами чого донараховано 3,9 млн. грн., в тому числі податку на додану вартість – 2,2 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 305,0 тис. грн., інших податків і зборів – 1,3 млн. грн.
У рамках відпрацювання ризикових суб’єктів господарювання, які працюють у сільському господарстві, встановлено, що найпоширенішими схемами мінімізації платежів до бюджету є: не включення до сум податкового зобов’язання з ПДВ сум ПДВ від реалізації сільськогосподарської продукції населенню за готівку, віднесення до складу податкових зобов’язань спеціальної декларації з ПДВ сум ПДВ за операціями, не пов’язаними з сільськогосподарською діяльністю.
Внаслідок проведення операції керівники сільгосппідприємств додатково уклали 86 договори оренди земельних часток (паїв) з громадянами. Загальний обсяг площ сільськогосподарських угідь згідно з укладеними та зареєстрованими договорами оренди земельних ділянок складає 616,8 га.
З початку проведення операції "Урожай 2014" сума додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб за рахунок додатково укладених та зареєстрованих договорів оренди земельних діяльнок (паїв) у громадян склала 56,0 тис.грн. Додаткові надходження фіксованого сільськогосподарського податку – 2,8 тис. грн.
Також сільгосппідприємства додатково задекларували 1,3 млн. грн. сум ПДВ, які мають бути перераховані на спеціальні рахунки та використовуватися на розвиток сільського господарства, а також додатково задекларували до сплати до бюджету 605,5 тис. грн. ПДВ.

Виявлено ухилення від сплати податків на суму понад 1 млн. гривень
Слідчим управлінням за матеріалами перевірки оперативників Бердянської ОДПІ внесено відомості про вчинення  кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 212 КК України,  за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «А», які протягом 2012-2014р. з метою ухилення від сплати податків, умисно завищили податковий кредит з ПДВ шляхом включення до його складу витрат по взаємовідносинами з підприємствами, що мають ознаки «фіктивності», які не підтверджені податковими накладними, в результаті чого ухилились від сплати ПДВ на суму  понад 1 млн. грн.

Вилучено алкоголю на 8 тисяч гривень
Оперативним управлінням Бердянської ОДПІ минулого тижня встановлено факт реалізації  алкогольних напоїв без наявності будь-яких дозвільних документів. В результаті перевірки вилучені підакцизні товари на суму понад 8 тис. гривень та складені протоколи про адміністративне правопорушення.

« Создавать свои центры информационного сопротивления   Благодійна акція «Українським солдатам до свят» »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71107 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58162 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54825 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54667 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50613 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск