среда, 25 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Підприємцям на загальній системі оподаткування | печать |
28.01.2015 г. 10:39
Бердянська ОДПІ повідомляє, що у разі якщо підприємцем на загальній системі оподаткування не отримано дохід у звітному місяці або окремому звітному році, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування єдиного соціального внеску у розмірах визначених законодавством.
Тобто можна на власний розсуд або залишити базу нульовою або ж визначити її величину, з якої бажаєте сплатити єдиний соціальний внесок.
Обов’язкової норми щодо сплати єдиного внеску для таких платників у законодавстві не передбачено.

Увага! Термін подання звіту про пільги за формою 1-ПП!
Останній день подання звіту про суми податкових пільг за формою 1 - ПП  за  2014 рік -  09 лютого 2015 року!   

Терміни подання звітності та сплати податків за 4 квартал 2014 року!
Термін подання податкової звітності за 4 кв. 2014 року – не пізніше 09 лютого 204 року, термін сплати податків та зборів за 4 кв. - не пізніше 19 лютого 2015 року!  

Терміни подання звітності та сплати податків та зборів підприємцями!
Для платників єдиного податку 1 та 2 групи ( які весь рік знаходилися на єдиному податку 1 або 2 групи) термін подання податкової декларації за 2014 рік – не пізніше 02 березня 2015 року.
Платникам єдиного податку 3 та 5 групи  термін подання податкової декларації за 4 кв. 2014 року – не пізніше 09 лютого 2015 року, термін сплати єдиного податку за 4 квартал – не пізніше 19 лютого 2015 року.   
Приватним підприємцям на загальній системі  термін подання податкової декларації за 2014 рік – не пізніше 09 лютого 2015 року, термін сплати податку на доході фізичних осіб за даними декларації – не пізніше 19 лютого 2015 року! 

Єдиний соціальний внесок для ФОП: звітність та сплата
 Термін подання звітності з єдиного внеску за 2014 рік  -  09 лютого 2015 року.
ФОП - на єдиному податку подають Звіт за формою згідно таблиці 2 додатку 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску». При цьому, звіт не подається платниками єдиного податку, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
ФОП, які обрали загальну систему оподаткування, Звіт подають за формою згідно таблиці 1 додатку 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску».
Звітність подається до Бердянської  ОДПІ.
Термін сплати єдиного внеску з доходу ФОП на загальній системі за себе при остаточному розрахунку за 2014 рік - не пізніше 09 лютого 2015 року.   
Юридичним особам  - платника податку на прибуток підприємств
та неприбутковим організаціям!
Термін подання декларації про прибуток підприємств та Звіту про використання коштів неприбуткових організацій за  2014 рік  -  02 березня  2015 року. Термін сплати податку на прибуток підприємств  за 2014 рік -  11 березня 2015 року.
Нагадуємо! Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Увага! Нові реквізити Бердянської ОДПІ
Нова назва: Бердянська ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області
Новий код ЄДРПОУ:  39500075
УВАГА!!! До відкриття нових рахунків для сплати ЄСВ при перерахуванні ЄСВ вказуються код  ЄДРПОУ та назва, які діяли до 01 січня 2015 року. 

Стартує Кампанія декларування доходів громадян
Бердянська ОДПІ запрошує громадян задекларувати свої доходи за 2014 рік, а також скористатися правом на податкову знижку.
Нагадуємо, що в обов'язковому порядку подати декларацію повинні ті громадяни, які отримували минулого року доходи не від податкових агентів, та доходи, з яких не утримувався податок.
Подати декларацію необхідно до 30 квітня включно. А право на отримання податкової знижки діє упродовж всього року.
Пам'ятайте, податок від кожної задекларованої гривні піде до місцевого бюджету, а отже на розвиток міста!

Який порядок сплати ПДВ до бюджету з 01.01.2015
     Сплата ПДВ до бюджету за грудень 2014 року, січень 2015 року та ІV квартал 2014 року здійснюється з поточних рахунків платників податку безпосередньо на бюджетні рахунки.
     За звітні податкові періоди, починаючи з лютого місяця 2015 року та І кварталу 2015 року перерахування сум податку до бюджету здійснюється у порядку, визначеному п. 200.2 ст. 200 ПКУ, з рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ.

Рахунки щодо зарахування надходжень за податками (зборами)
З 26.01.2015 року діють додаткові рахунки надходжень за податками (зборами), а саме 
 - акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (вперше застосовується при сплаті платежу за січень 2015 року - термін сплати не пізніше 02 березня 2015 року);
- рентна плата за користування радіочастотним ресурсом України (вперше застосовується при сплаті платежу за 1 квартал 2015 року);
- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості (вперше застосовується при сплаті платежу за 1 квартал 2015 року);
- транспортний податок з юридичних осіб (вперше застосовується при сплаті платежу за 1 квартал 2015 року);
- єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків (вперше застосовується при сплаті платежу за 1 квартал 2015 року).
Інформація щодо реквізитів рахунків розміщена на стендах податкової інспекції (3 поверх та Центр обслуговування платників податків) та  сайті ГУ ДФС у Запорізькій області: http://zp.sts.gov.ua/byudjetni-rahunki .

Про  сплату акцизного податку з роздрібного продажу
Бердянська ОДПІ повідомляє, що реєстрація контролюючими органами платників акцизного податку буде здійснюватися  автоматично при поданні платниками декларації з акцизного податку до контролюючих органів, які обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів.
Перша подача декларації за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів не пізніше 20 лютого 2015 року. Кількість таких декларацій за звітний період має відповідати кількості адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів.
Акцизний податок за ставкою 5 % сплачується починаючи з 1 січня 2015 року.
Перша сплата задекларованих сум податку з роздрібного продажу підакцизних товарів за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку не пізніше 2 березня 2015 року.
Роздрібна ціна тютюнових виробів, що реалізуються в роздрібній торгівельній мережі та вище якої не може здійснюватися їх продаж, формується таким чином:
Обчислення граничної роздрібної ціни тютюнових виробів (ГРЦТВ):
ГРЦТВ = МРЦ : 100 х 105
Фактична роздрібна ціна, за якою продають тютюнові вироби (ФРЦТВ) має дорівнювати або бути меншою, ніж ГРЦТВ.
Суб’єкти господарювання, що здійснюють роздрібний продаж тютюнових виробів, зареєстровані платниками ПДВ, можуть знайти формулу для обчислення фактичної роздрібної ціни тютюнових виробів у листі ДФС України 20.01.2015 № 1519/7/99-99-19-03-03-17 "Про забезпечення сплати акцизного податку з роздрібного продажу".

В Бердянській ОДПІ обговорювали Податкову реформу з представниками бізнесу
Податкова реформа та перезавантаження податкової системи стали темою зустрічі фахівців Бердянської ОДПІ з активом Громадської організації «Єдність підприємців», яка представляє малий та середній бізнес Бердянська.
Заступник начальника Бердянської ОДПІ Сергій Черновалюк зазначив основні зміни податкового законодавства. Насамперед, це скорочення кількості податків і зборів вдвічі – до 11, що повинно зменшити навантаження на бухгалтерії, скоротити кількість платежів, звітів і витрати на облік податків.
Зміна правил стосується й підприємців – платників єдиного податку. Підвищено критерії річної дохідності для платників єдиного податку першої групи – зі 150 тисяч гривень до 300 тисяч гривень. Для другої групи – з 1 до 1,5 мільйона гривень. Платники єдиного податку третьої-шостої груп об'єднані в загальну третю групу з річним обсягом доходів до 20 мільйонів гривень та необмеженою кількістю найманих працівників. У них знижені ставки єдиного податку: платники ПДВ сплачуватимуть 2 % від доходу, неплатники – 4 % (раніше були 3 і 5%).
Передбачено законодавством і обов’язкове використання касової техніки для платників єдиного податку 2 групи з наступного року, для 3 групи – з 1 липня 2015 року. Виключенням з правил є платники єдиного податку першої групи, а також другої – третьої груп, якщо вони здійснюють діяльності на ринках або продають товари через засоби пересувної торгівлі.
Як зазначив Сергій Черновалюк, до 2017 року відміняються перевірки підприємств, установ і організацій, фізичних осіб – підприємців, у яких обсяги доходів не перевищують 20 млн. грн. Контролюючі органи можуть їх проводити виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявою самого платника, а також за рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Це обмеження не поширюється на суб’єктів господарювання, які ввозять в Україну або виробляють чи реалізують підакцизні товари, а також на предмет наявності ліцензій, сплати ПДФО, ЄСВ, відшкодування ПДВ.
Обговорили під час зустрічі і ще одну важливу новацію. З 1 січня суб'єкти господарювання, які здійснюють реалізацію в роздрібній мережі підакцизних товарів, зокрема, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, сплачують акцизний податок у розмірі 5 відсотків від вартості товару.

Бердянські податківці
легалізували працю понад 900 найманих працівників
За 2014 року за результатами проведеної роботи щодо легалізації найманої праці та виявлення фактів виплати заробітної плати в «конвертах» фахівцями Бердянської ОДПІ виявлено 906 неоформлених найманих працівника.
В результаті проведеної роботи легалізовано працю 902 найманих працівників, сума виплаченого їм доходу склала 1,5 млн.грн. До бюджету додатково сплачено 226,8 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 546,4 тис.грн. єдиного соціального внеску на загальнодержавне обов'язкове страхування, - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Крім того, протягом 2014 року до державної реєстрації в якості фізичних осіб – підприємців залучено 657 осіб. Додатково до бюджету сплачено 128,1 тис.грн. податку на доходи та 104,5 тис.грн. єдиного податку.
Олена Круц наголосила, що оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку і офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, безпечні умови праці та ваша впевненість у завтрашньому дні.

Спрощенці в 2014 році сплатили понад 23 мільйони гривень
- Протягом 2014 року бердянські платники єдиного податку наповнили місцевий бюджет на 23,2 млн.грн., - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Олена Круц. – З них 6,4 млн.грн. сплатили юридичні особи, 16,8 млн.грн. – підприємці.
Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року внесено зміни  до спрощеної системи оподаткування,  обліку та звітності. Так, замість шести груп платників єдиного податку запроваджено чотири групи. Зокрема, фізичні особи–підприємці реєструються платниками єдиного податку першої, другої та третьої груп.
« Головна освітянка Бердянська любить хутро та Януковича   Обращение совета обороны Бердянска и Бердянского района »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71227 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58182 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54848 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54711 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50646 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск