понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Запрошуємо взяти участь у конкурсі дитячої творчості | печать |
04.02.2015 г. 10:31
Бердянська ОДПІ повідомляє про початок першого етапу дитячого конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини».
У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:
I категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9-11 років;
II категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12-15 років.
Конкурс проводиться за напрямами дитячої творчої: художні твори; комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація); літературні твори.
Тематика конкурсу: сплата податків, зборів, платежів - економічна функція у житті країни.
Роботи надавати до Бердянської ОДПІ за адресою: м.Бердянськ, пр.Праці, 20, каб. 317, 308 до 01 квітня  2014 року.

Щодо повідомлення податкової інспекції про працівників
Бердянська ОДПІ повідомляє, до прийняття відповідного порядку повідомлення про прийняття працівника на роботу (Постанови КМУ), заповнення таблиці 5 додатка 4 Звіту про суми нарахованої заробітної плати (Звіт з єдиного соціального внеску), вважається «повідомленням», яке подається у складі обов’язкової звітності за календарний місяць до податкової інспекції за основним місцем обліку платника з зазначенням трудових відносин з прийнятими працівниками.
При цьому окремо при кожному прийнятті працівника на роботу, титульний аркуш з таблицею 5 Звіту з ЄСВ не подається.
Нагадуємо, що термін надання звіту за січень – не пізніше 20 лютого 2015 року.

Нові рахунки для сплати податків та зборів діють
Бердянська ОДПІ звертає увагу, що з 09.02.2015 року будуть діяти нові рахунки для сплати платежів (крім ЄСВ, військового збору, ПДВ, екологічного податку, туристичного збору, податку на  нерухомість (житлова, юрособи).
Звертаємо увагу, Збір за спеціальне використання води та Плата за користування надрами за 4 квартал 2014 року сплачується на старі рахунки.
Повний перелік  нових розрахункових рахунків також знаходиться:
на сайті Бердянської міської Ради - www.bmr.gov.ua/  Бізнес / Податкова інспекція / Розрахункові рахунки,
перелік рахунків можна записати на флешку (3 поверх, каб. 311). 
Консультації по рахункам  (2 поверх, каб. 216, 217, 213)

Про  надання звітності з  акцизного податку з роздрібного продажу
Бердянська ОДПІ повідомляє, що реєстрація контролюючими органами платників акцизного податку буде здійснюватися  автоматично при поданні платниками декларації з акцизного податку до контролюючих органів, які обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів.
Перша подача декларації за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів не пізніше 20 лютого 2015 року.
Форма декларації з акцизного податку затверджена наказом Мінфіну від 23.01.2015 року №14.
Перша сплата задекларованих сум податку з роздрібного продажу підакцизних товарів за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку не пізніше 2 березня 2015 року.

Звітність для платників 4 групи  (сільськогосподарські товаровиробники)
20 лютого 2015 року – термін подання Податкової декларації з єдиного податку на 2015 рік та розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва за 2014 рік для набуття і підтвердження статусу платника податку 4 групи.
На сьогодні залишаються чинними податкова декларація з фіксованого сільськогосподарського податку, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 864, і розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва, затверджений наказом Мінагрополітики від 26.12.2011 р. № 772.

Податок на майно для юридичних осіб
Бердянська ОДПІ повідомляє, що юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
19 лютого 2015 року – термін надання декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2015 рік.
Сплачується податок юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Звітність за землю для юридичних осіб та ФОП
20 лютого 2015 року – термін наданя податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) на  2015 рік

Терміни подання звітності та сплати податків за 4 квартал 2014 року!
Термін подання податкової звітності за 4 кв. 2014 року – не пізніше 09 лютого 2015 року, термін сплати податків та зборів за 4 кв. - не пізніше 19 лютого 2015 року!  

Терміни подання звітності та сплати податків та зборів підприємцями!
Для платників єдиного податку 1 та 2 групи ( які весь рік знаходилися на єдиному податку 1 або 2 групи) термін подання податкової декларації за 2014 рік – не пізніше 02 березня 2015 року.
Платникам єдиного податку 3 та 5 групи  термін подання податкової декларації за 4 кв. 2014 року – не пізніше 09 лютого 2015 року, термін сплати єдиного податку за 4 квартал – не пізніше 19 лютого 2015 року.   
Приватним підприємцям на загальній системі  термін подання податкової декларації за 2014 рік – не пізніше 09 лютого 2015 року, термін сплати податку на доході фізичних осіб за даними декларації – не пізніше 19 лютого 2015 року! 

Єдиний соціальний внесок для ФОП: звітність та сплата
 Термін подання звітності з єдиного внеску за 2014 рік  -  09 лютого 2015 року.
ФОП - на єдиному податку подають Звіт за формою згідно таблиці 2 додатку 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску». При цьому, звіт не подається платниками єдиного податку, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
ФОП, які обрали загальну систему оподаткування, Звіт подають за формою згідно таблиці 1 додатку 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску».
Звітність подається до Бердянської  ОДПІ.
Термін сплати єдиного внеску з доходу ФОП на загальній системі за себе при остаточному розрахунку за 2014 рік - не пізніше 09 лютого 2015 року.   
Юридичним особам  - платника податку на прибуток підприємств
та неприбутковим організаціям!
Термін подання декларації про прибуток підприємств та Звіту про використання коштів неприбуткових організацій за  2014 рік  -  02 березня  2015 року. Термін сплати податку на прибуток підприємств  за 2014 рік -  11 березня 2015 року.
Нагадуємо! Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

До уваги платників податку на додану вартість!
Рахунки платників податку в системі електронного адміністрування ПДВ відкриваються у Державній казначейській службі України, МФО 899998.
Телефон для отримання роз'яснень стосовно відкриття рахунків платників податку в системі електронного адміністрування ПДВ  0-800-501-007 (напрямок 5).
Для  забезпечення інформування платників ПДВ щодо реквізитів рахунків, відкритих в системі електронного адміністрування ПДВ, Державна фіскальна служба України формує та направляє платнику податку електронне повідомлення про відкриття та  реквізити ПДВ-рахунку за формою J(F)1490801. Сформоване повідомлення направляється на електронну адресу платника податку, яка наявна в базах даних ДФС на час формування такого повідомлення.
Платники ПДВ, які не отримали реквізити ПДВ-рахунків в електронному вигляді, отримаують дані про ПДВ-рахунки у Бердянській ОДПІ. 

Терміни подання громадянами податкової декларації
Платники податку, які згідно з розділом ІV Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію  подають її до 1 травня 2015 року.
У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.
Податкова декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.
Платники податків, які знаходяться на тимчасово неконтрольованій території можуть подати декларації до територіальних органів ДФС, які відповідно до  наказу ДФС України від 07.11.2014 №256 «Про переміщення та закінчення простою» переміщені у населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі.
Перелік територіальних органів, у яких змінено юридичні адреси та на які покладено виконання функціональних обов’язків розміщені веб – порталі ДФС України.

Підприємцям на загальній системі оподаткування
Бердянська ОДПІ повідомляє, що у разі якщо підприємцем на загальній системі оподаткування не отримано дохід у звітному місяці або окремому звітному році, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування єдиного соціального внеску у розмірах визначених законодавством.
Тобто можна на власний розсуд або залишити базу нульовою або ж визначити її величину, з якої бажаєте сплатити єдиний соціальний внесок.
Обов’язкової норми щодо сплати єдиного внеску для таких платників у законодавстві не передбачено.

Протягом січня у Центрі обслуговування платників надано майже 800 адмінпослуг
За січень 2015 року Бердянською ОДПІ було надано 786 адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників податків. Зокрема, видано 390 карток платників податків, видано 42 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, зареєстровано 47 книг обліку розрахункових операцій та 48 книг книги обліку доходів і витрат.
На теперішній час платники ПДВ у разі неможливості отримання ПДВ-рахунків в електронному вигляді мають можливість звернутися до Центру обслуговування платників за інформацією відносно реквізитів ПДВ-рахунків за основним місцем обліку.

« Торговля людьми - миф или реальность   Преступление и наказание в АТО »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71185 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54841 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54696 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50634 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск