пятница, 20 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Нові рахунки для сплати податків та зборів діють | печать |
11.02.2015 г. 09:50
Бердянська ОДПІ звертає увагу, що з 09.02.2015 року діять нові рахунки для сплати платежів (крім ЄСВ, військового збору, ПДВ, екологічного податку, туристичного збору, податку на  нерухомість (житлова, юрособи).
Звертаємо увагу, Збір за спеціальне використання води та Плата за користування надрами за 4 квартал 2014 року сплачується на старі рахунки.
Повний перелік  нових розрахункових рахунків також знаходиться:
на сайті Бердянської міської Ради - www.bmr.gov.ua/  Бізнес / Податкова інспекція / Розрахункові рахунки,
перелік рахунків можна записати на флешку (3 поверх, каб. 311). 


Сплачуємо ПДВ за січень на старі рахунки
Сплата податку на додану вартість до бюджету по деклараціям за січень 2015 року та ІV квартал 2014 року здійснюється з поточних рахунків платників податку безпосередньо на бюджетні рахунки.
За звітні податкові періоди, починаючи з лютого місяця 2015 року та І квартал 2015 року, перерахування сум податку до бюджету здійснюється з казначейських рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ.

Про  надання звітності з  акцизного податку з роздрібного продажу
Бердянська ОДПІ повідомляє, що реєстрація контролюючими органами платників акцизного податку буде здійснюватися  автоматично при поданні платниками декларації з акцизного податку до контролюючих органів, які обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів.
Перша подача декларації за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів не пізніше 20 лютого 2015 року.
Форма декларації з акцизного податку затверджена наказом Мінфіну від 23.01.2015 року №14.
Перша сплата задекларованих сум податку з роздрібного продажу підакцизних товарів за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку не пізніше 2 березня 2015 року.

Звітність для платників 4 групи  (сільськогосподарські товаровиробники)
19 лютого 2015 року – термін подання Податкової декларації з єдиного податку на 2015 рік та розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва за 2014 рік для набуття і підтвердження статусу платника податку 4 групи.
На сьогодні залишаються чинними податкова декларація з фіксованого сільськогосподарського податку, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 864, і розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва, затверджений наказом Мінагрополітики від 26.12.2011 р. № 772.

Податок на майно для юридичних осіб
Бердянська ОДПІ повідомляє, що юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно станом на 1 січня 2015 року і до 20 лютого подають податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з додатком щодо відомостей про наявні об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, з розбивкою річної суми податку рівними частками поквартально.
19 лютого 2015 року – термін надання декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2015 рік.
Сплачується податок юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
З питаннями щодо обчислення та сплати податку на нерухоме майно звертатися за тел. 3-84-67 або до Бердянської ОДПІ за адресою: пр. Праці 20, каб. 209, 226.

Звітність за землю для юридичних осіб та ФОП
20 лютого 2015 року – термін наданя податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) на  2015 рік

Юридичним особам  - платника податку на прибуток підприємств
та неприбутковим організаціям!
Термін подання декларації про прибуток підприємств та Звіту про використання коштів неприбуткових організацій за  2014 рік  -  02 березня  2015 року. Термін сплати податку на прибуток підприємств  за 2014 рік -  11 березня 2015 року.
Нагадуємо! Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі дитячої творчості
Бердянська ОДПІ повідомляє про початок першого етапу дитячого конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини».
У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:
I категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9-11 років;
II категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12-15 років.
Конкурс проводиться за напрямами дитячої творчої: художні твори; комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація); літературні твори.
Тематика конкурсу: сплата податків, зборів, платежів - економічна функція у житті країни.
Роботи надавати до Бердянської ОДПІ за адресою: м.Бердянськ, пр.Праці, 20, каб. 317, 308.

Щодо повідомлення податкової інспекції про працівників
Бердянська ОДПІ повідомляє, до прийняття відповідного порядку повідомлення про прийняття працівника на роботу (Постанови КМУ), заповнення таблиці 5 додатка 4 Звіту про суми нарахованої заробітної плати (Звіт з єдиного соціального внеску), вважається «повідомленням», яке подається у складі обов’язкової звітності за календарний місяць до податкової інспекції за основним місцем обліку платника з зазначенням трудових відносин з прийнятими працівниками.
При цьому окремо при кожному прийнятті працівника на роботу, титульний аркуш з таблицею 5 Звіту з ЄСВ не подається.
Нагадуємо, що термін надання звіту за січень – не пізніше 20 лютого 2015 року.

Бердянські платники податків оцінили переваги звітування через Інтернет
Одна із найпоширеніших послуг серед платників податків – це електронна звітність, яка дає можливість підприємцям та суб’єктам господарювання-юрособам звітувати до органів фіскальної служби, статистики та ін., оформляти митні декларації через мережу Інтернет, використовуючи власний цифровий підпис. В Бердянську вже третій рік працює Пункт реєстрації користувачів Управління центру сертифікації ключів.
З початку діяльності Пункту власниками електронних ключів стали більше 14,7 тисяч користувачів. Їм безкоштовно видано понад 31,8 тисяч посилених сертифікатів відкритих ключів. Зокрема, протягом 2014 року 7574 користувачів отримали 21547 сертифікатів, - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Олена Круц.
За допомогою власного електронного ключа можна скористатися одним із сервісів на веб-порталі ДФС України - "Електронний кабінет платника". В "Електронному кабінеті" можна переглядати сформовану та вже подану податкову звітність, стан розрахунків з бюджетом, у тому числі про заборгованість зі сплати податків і зборів. У разі необхідності завжди на допомогу прийде підказка "Податковий календар" та інформація із довідників.
Пункт реєстрації знаходиться за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, буд. 20, каб. 219.  Тел. 3-86-63.
Запрошуємо платників, які ще не приєдналися до електронного звітування, скористатися його перевагами.

Понад 300 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло від бердянських платників
За 2014 рік бердянські платники сплатили 308,2 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Наразі, у січні 2015 року вже надійшло 21,5 мільйонів гривень єдиного соцвнеску, - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Оперативники виявили «підпільний» цех з виготовлення алкоголю
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ під час проведення слідчо-оперативних дій в одному з гаражів гаражного кооперативу, розташованому в нагорній частині міста, виявлено "підпільний" цех з незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, з метою їх подальшої реалізації, діяльність якого організував громадянин М.
За результатами обшуків виявлено та вилучено понад 500 літрів спирту в пластикових ємностях різного об'єму, 989 скляних пляшок горілки ємністю 0,5 л з етикетками горілки "Всеградська", "Пшенична", "Пшенична мрія" обклеєні акцизними марками з ознаками підробки, 40 літрів рідини коричневого кольору (коньяк) в пластикових ємностях об'ємом по 5 л, спиртометри, обладнання для виготовлення та розливу алкогольних напоїв.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на суму понад 100 тисяч гривень. У теперішній час проводяться додаткові слідчо-оперативні заходи по встановленню постачальників сировини для незаконного виробництва спиртних напоїв, а також місць збуту фальсифікованої алкогольної продукції.

Виявлено незаконне завищення сум бюджетного відшкодування
За матеріалами оперативного управління Бердянської ОДПІ до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, а саме по факту замаху на заволодіння бюджетними коштами службовими особами ТОВ «Л.», які мали на меті отримати бюджетне відшкодування з ПДВ, але не мали на це законних підстав. В звітності з ПДВ посадові особи підприємства завищили суму бюджетного відшкодування податку на додану  вартість у сумі 170 тис.грн.
Крім того, бердянські оперативники виявили, що службові особи ТОВ "С." протягом 2010-2013р.р. при взаємовідносинах з підприємствами з ознаками «фіктивності»   умисно завищили податковий кредит з податку на додану вартість. В результаті чого ухилились від сплати ПДВ на суму 3 млн. грн. За матеріалами слідства внесено відомості про вчинення  кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Бердянськими оперативниками вилучено 5 тон бензину
Cпівробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ  встановлено факт реалізації паливно - мастильних матеріалів без наявності відповідних дозвільних документів на АЗС, що розташована в нагорній частині м. Бердянська. В результаті перевірки вилучено бензин А-92 у кількості понад 5 тон на суму 90 тисяч гривень. 

« Теорема Ґаннибала (о том, что нас ждет)   В РФ закончился мобилизационный потенциал? »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71119 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58163 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54827 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54670 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50617 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск