суббота, 21 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


«Цирк на дроті», або як намагалися Голову зняти | печать |
14.05.2015 г. 10:55
Є непогане  російське прислів’я: «Пока гром не грянет, мужик не перекрестится».  Так сталося і у нас в Бердянську. На 59 сесії міськради збірний контингент вояків АТО, на чолі з Олешко В., без запрошень  з’явилися в залі засідань, і зневажаючи всіх присутніх, попираючи всі норми моралі та етикету,почали вимагати від міського голови відставки. Хлопці-вояки  були не місцеві, а тому не знали справжнього реального стану речей.  Ми не беремося судити дії Голови Бакая О.А. (для цього існують правоохоронні органи і міський суд) , але його вибирала міська громада, і тільки громада може достроково припинити його повноваження. Хлопці мабуть передивилися телевізор, і увірували   в свою непогрішимість, і що вони можуть замінити громаду.
Ганебно  те, що всі депутати не намагалися  чинити опір, привести до порядку  бешкетників, а просто наклали в штани. Треба надати належне жінкам-депутатам, які всупереч своїм колегам-чоловікам призивали  неочікуваних «гостей» вести себе пристойно. Чоловіки-депутати тільки на сесіях, перед телекамерами позують, та вихваляються. А як до діла, то сховалися під спідницею у колег. Яка тепер до них довіра?
Сесію міськради перенесли на 12 травня. І тут всі згадали що є Громадська рада при виконавчому комітеті  Бердянської міської ради. Виникло питання: « А що вона робе?» Де позиція всіх громадських організацій, які до неї входять?  Чому вони не підтримують чинного Голову міста ?
Поступила вказівка «з гори» і  голова Громадської ради Воробйова С.Г. миттєво зібрала 6 травня 2015 року засідання, а щоб було більше підтримки Бакаю О.А., та протидія  невгамовному Олешко Віталію, вона зробила її розширеною.

Тут і почався «цирк на дроті».  Оголосили перше питання засідання: «Про необхідність охорони і забезпечення на сесіях Бердянської міської ради законності і порядку, недопущення в місті зміни законно бранної влади, незаконним шляхом; збереження територіальною громадою Бердянська розвитку в місті демократії і місцевого самоврядування». Виникає одразу питання, а що до цього депутати, члени міськвиконкому, члени Громадської ради , не розглядали ці питання? Чи за кулуарними сварками та на сесіях не було часу?
Здивувала поведінка та сприйняття реаліїв  представниками силових структур. Які  не вгледіли в діях непроханих гостей сесії  ніяких ознак правопорушень. Тобто, можна кому завгодно, де завгодно , порушувати норми суспільної моралі, здійснювати моральний і фізичний тиск. І за це нічого не буде. Про що і казав   член Громадської ради Мякоткін   ,що силовики не фіксують факти силового захвату влади. Як висловилися силовики, заяв від депутатів не надходило, а значить це їм подобається такий стан речей. Мабуть депутатам  подобається міняти памперси! Тому заяв і не надходило.
Далі пішло та поїхало , виникали питання та суперечки  позбавлені здорового глузду. Активний позер депутат Ткаченко  С., зневажаючи всіх присутніх , сів у президіум , відпускав дешеві жарти. А потім виліз на трибуну і почав поливати брудом Бакая О.А., та його оточення. Всю свою ахінею, не підтвердив  достовірними фактами, просто була емоційна балаканина. Ліпив до участі у сесіях і яких-то спортсменів,і казна що. Було видно присутнім,що  його виступ, це добре відпрацьована психологічна заготовка для дії на мізки жителів міста. Такою ж заготовкою користувався і Олешко В., який виступав пізніше , і депутат Бойко О., і депутат Шалєєв В.  Було видно що з ними працював один режисер. І якщо депутати  завжди вирішують свої особисті проблеми, то на жаль Олешко В. просто використали.

Правильні питання Воробйовій С.Г. поставив депутат Георгіев: «Де  була Громадська рада коли ліквідували наслідки буревію? Де була Рада коли в 2014 році біля виконкому  люди з «триколорами» намагалися  повалити існуючу  владу та державність ?»  Депутат Бойко О. зробила наголос на питанні патріотичного виховання дітей та молоді, що  Громадська рада не  намагалася  підняти це питання.
Більш-менш стало ясно присутнім після запитань представника ВО «Свобода» Лукаш В., який  розповів що Ткаченко С. поставляв ті тушок на Антімайдан, а Воробьова С.Г. відвідувала з’їзд у Сєвєродонецьку, де присягала на вірність Януковичу В.  Коли ж було керувати Громадською радою, а ще й особисті питання на першому плані.
Резюмував  всіх вищеназваних колег-депутатів Гречко В.Н., який  висловив думку,що у групи «антібакай» щось пішло не так, десь вони схибили,зламався сценарій перевороту, і у них не вистачило голосів,щоб проголосувати за відставку Бакая О.А.  А вояків-патріотів використали політична сила «патріотів-ригіоналів», і йому шкода цих хлопців, бо вони стали заручниками ситуації.
Виправдовувався і Бакай О.А., розповів що  група депутатів, які були під прапором «регіонів», створюють спеціально цю ситуацію, бо попереду вибори в місцеву раду ,і вони почали вже піаритись ,щоб відволікти увагу народу від своїх негативних вчинків. І Олешко В. допомагає їм,  вже їздить по , учбовим закладам , організаціям  агітує за цю групу,тобто займається передвиборчою агітацією. Бакай О.А. запевняв всіх присутніх що в місті все добре, і жалітися жителям ні на що.
Перше питання було вичерпане.
Багато було емоцій, розмов, балаканини, але все залишилось так, як і було.
Висновок повинні робити жителі міста, суспільні організації, партії, чи потрібна місту  така Громадська рада на чолі з Воробйовою С.Г.?!

samooborona-brd.com.ua
« Підсумки Кампанії декларування доходів   Система GlobalGAP дает перспективы украинским аграриям »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71139 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58169 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54831 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54680 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50624 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск