суббота, 21 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Підсумки Кампанії декларування доходів | печать |
15.05.2015 г. 08:21
Закінчилася деклараційна кампанія 2015 року. Начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц повідомила, що більше 2 тисяч бердянців подали декларації про майновий стан і доходи за 2014 рік, задекларовано дохід на загальну суму 75,2 млн. гривень.
З початку року 2120 бердянців подали декларації про майновий стан і доходи. Найбільше надійшло декларацій від громадян, які мають у власності земельні паї та самостійно вирощують та реалізують сільськогосподарську продукцію – 705 декларацій. Ними задекларовано 3,4 млн.грн. доходу. Протягом деклараційної кампанії 422 декларації подали громадяни, які отримали доходи від надання нерухомого майна в оренду, 315 громадян подали декларації та задекларували доходи від отримання спадщини, 147 громадян задекларували доходи від продажу нерухомого майна.


Понад 95 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло від бердянських платників
З початку 2015 року бердянські платники сплатили 95,9 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. З них 87,1 млн.грн. сплатили платники міста, 8,8 млн.грн. сплатили платники Бердянського району. Наразі, у квітні 2015 року надійшло 26 мільйонів гривень єдиного соцвнеску, - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Вилучено тютюнових виробів на суму 24 тис.грн.
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ встановлено факт реалізації тютюнових виробів без наявності будь-яких дозвільних документів в населеному пункті Бердянського району. Незаконну діяльність здійснювала громадянка М. В результаті перевірки вилучено тютюнові виробів на суму 24 тис.грн.

Робота Бердянської ОДПІ зі зверненнями громадян за січень-квітень 2015 рік
Протягом січня-квітня 2015 року до Бердянської ОДПІ надійшло 19 письмових звернень громадян, що на 13 звернень більше, ніж за відповідний період 2014 року, з них розглянуто 17 звернень, 2 знаходиться на розгляді, - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.
 З 19-ти звернень, які надійшли протягом січня-квітня до інспекції, в трьох випадках громадяни з’ясовували процедуру відмови від реєстраційного номера облікової картки платника податку. В чотирьох випадках заявники повідомляли про можливі порушення податкового законодавства.
Вся інформація, викладена у зверненнях, ретельно відпрацьовується фахівцями та надаються відповіді в терміни передбачені законодавством.
Особистий прийом громадян керівним складом і посадовими особами Бердянської ОДПІ здійснюється згідно графіку. З початку року керівним складом та посадовими особами Бердянської ОДПІ здійснено 19 особистих прийомів. Основні питання порушені громадянами на особистих прийомах стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати за землю, податку на додану вартість, єдиного соціального внеску, реєстрації платників та  відмови від від реєстраційного номера облікової картки платника податку.

Протягом січня-квітня у Центрі обслуговування платників надано
понад 3500 адмінпослуг
З початку 2015 року Бердянською ОДПІ було надано 3594 адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників податків. Зокрема, видано 1760 карток платників податків, надано 422 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, зареєстровано 250 книг обліку розрахункових операцій та 124  книги обліку доходів і витрат, - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Для відвідувачів Центру створені всі умови для комфортного отримання адміністративних послуг. Спеціалісти Центру приділяють увагу кожному платнику. На стендах розміщена необхідна інформація щодо реєстрації платників податків, заповнення та подачі податкової звітності юридичними та фізичними особами, обчислення та сплати податків до бюджету, графіки особистого прийому громадян посадовими особами Бердянської ОДПІ та інша корисна інформація.

Бердянська ОДПІ повідомляє
Не відкладайте на останній день сплату податків!
Бердянська ОДПІ нагадує, що те відкладайте на останній день сплату податківермін сплати податків і зборів за І квартал  –  20 травня 2015 року.

« Невыученные уроки Дмитрия Лихачёва   «Цирк на дроті», або як намагалися Голову зняти »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71139 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58169 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54831 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54680 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50624 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск