суббота, 21 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Платники Бердянська сплатили 14,7 млн.грн. єдиного податку | печать |
15.07.2015 г. 10:18
За 1 півріччя 2015 року бердянські платники єдиного податку наповнили міський бюджет на 12 млн.грн, та на 2,7  млн. грн.  місцеві бюджети Бердянського району.   З них 3,1 млн.грн. сплатили юридичні особи, 9,7 млн.грн. – фізичні особи - підприємці. Платники четвертої  групи, до якої відносяться сільськогосподарські товаровиробники, за шість місяців поточного року сплатили 1,9 млн. гривень - повідов заступник начальник Бердянської ОДПІ Сергій Черновалюк.Податковою міліцією вилучено тютюнових виробів на 36 тис.грн.

Cпівробітниками  оперативного управління Бердянської ОДПІ ГУ ДФС Запорізької області в ході проведення операції «Акциз 2015» встановлено 3 факти реалізації тютюнових виробів без наявності будь-яких дозвільних документів на території обслуговування  м. Бердянська та м. Приморська. В результаті перевірки вилучено тютюнових виробів на суму понад 36 тис.грн.


Протягом 1 півріччя у Центрі обслуговування платників надано майже 5000  адмінпослуг


Як повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц, з початку  2015 року Бердянською ОДПІ було надано 5021   адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників податків. Зокрема, видано 2752 карток платників податків, видано 766 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, зареєстровано 488 книг обліку розрахункових операцій та 164  книги обліку доходів і витрат.
Для відвідувачів ЦОП створені всі умови для комфортного отримання адміністративних послуг. Спеціалісти Центру приділяють увагу кожному платнику, на стендах розміщена необхідна інформація з реєстрації платників податків,заповнення та подачі податкової  звітності юридичними та фізичними особами,обчислення та сплати податків до бюджету, графіки особистого прийому громадян посадовими особами Бердянської ОДПІ та інша корисна інформація.

Звітність з рентної плати

У зв'язку з настанням квартального терміну подання звітності, платники рентної плати з 1 липня по 10 серпня 2015 повинні подати податкові декларації:
- По рентній платі за користування надрами для видобування корисних копалин (за ІІ квартал 2015 року):
- По рентній платі за користування радіочастотним ресурсом України - за місцем податкової реєстрації (за ІІ квартал 2015 року);
- По рентній платі за спеціальне використання води - за місцем податкової реєстрації (за півріччя 2015 року);
- По рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів - за місцезнаходженням лісової ділянки (за півріччя 2015 року);
Разом з податковими деклараціями платник податків подає копії нових  дозволів на спеціальне водокористування.
Оскільки Мінфіном не прийняті нові форми звітності, то звітувати необхідно за старими.

Чи нестиме відповідальність роздрібний торговець за реалізацію алкогольних напоїв іншому торговцю — власнику ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем


Державна фіскальна служба України в підкатегорії 115.03 «ЗІР» роз’яснила таке: у разі якщо суб’єкт господарювання, котрий має ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, реалізував алкогольні напої іншому суб’єкту господарювання, у якого наявна ліцензія на право роздрібної торгівлі, і при цьому оформив документи як при відвантаженні алкогольних напоїв для подальшої реалізації (оформлено видаткові накладні, податкові накладні, а також товарно-транспортні накладні встановленого зразка № 1-ТН/алкогольні напої), то до такого суб’єкта господарювання мають бути застосовані штрафні санкції як за здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями без наявності відповідної ліцензії — 200% вартості отриманої партії товару, але не менш ніж 17000 грн. Водночас не буде порушенням, якщо в згаданій ситуації придбані алкогольні напої використовуватимуться суб’єктом господарювання — покупцем особисто й не підлягатимуть реалізації надалі.

Про земельний податок для власників гаражних кооперативів
 
ДФС у листі від 21.04.2015 р. № 3709/В/99-99-17-04-02-14 роз’яснила деякі нюанси застосування пільг із плати за земельну ділянку, на якій стоїть гараж. Так, на думку податківців, якщо фізособа має у власності земельну ділянку, яка надана для будівництва індивідуального гаража, і ця ділянка посвідчується свідоцтвом про право власності на земельну ділянку, то лише в цьому випадку вказана особа має пільги із земельного податку відповідно до ст. 281 ПКУ.
Проте передбачена ст. 281 ПКУ для власників земельних ділянок або землекористувачів-фізосіб пільга не поширюється на гаражно-будівельний кооператив — юрособу, навіть якщо власники гаражів належать до пільгової категорії та звільняються від земельного податку. Таким чином, ГБК має сплачувати податок за земельну ділянку на загальних підставах, а власники гаражів компенсують власнику земельної ділянки (ГБК) сплату земельного податку.

З 11 липня торгівля алкогольними напоями за новими цінами

Головне управління ДФС у Запорізькій  області повідомляє, що згідно з  Постановою  Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957» від 17.06.2015 р. № 426, до 31 серпня 2015 року, а також з 1 вересня 2015 року, підвищується розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.
Зокрема, з 11 липня 2015 року до 31 серпня 2015 року мінімальна роздрібна ціна на пляшка горілки ємкістю 0,5 литра з 40-відсоткового спирту зросте до 49,90 гривень, а з 1 вересня - до 54,90 гривень.
Звертаємо увагу на посилену відповідальність за порушення законодавства в сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема, Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» у випадку оптової   або   роздрібної  торгівлі  коньяком,  алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими  за  встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни  на  такі  напої,  передбачено фінансову санкцію у вигляді штрафу -  100  відсотків вартості отриманої партії товару,  розрахованої виходячи з мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, але не менше 10000 гривень.

Особливості сплати громадянами  податку на нерухоме майно у 2015 році

У 2015 році фізичним особам - платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податок нараховуватиметься фіскальними органами за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) за 2014 рік у такому порядку:
- у період з 1 січня по 31 березня 2014 року - із житлової площі;
- з 1 квітня по 31 грудня 2014 року - із загальної площі об'єктів житлової нерухомості.
До 1 липня 2015 року фізичній особі буде надіслано податкове повідомлення-рішення про сплату податку, яку необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Наприклад: у фізичної особи у власності перебуває квартира, житлова площа якої 123 кв. м, а загальна 220 кв. м, пільга зі сплати податку (120 кв. м), ставку податку встановлено у розмірі 1 відс. мінімальної заробітної плати станом на 01.01.2014 (12,18 гривень).
За 2014 рік сума податку складає:
I квартал - (123 кв. м - 120 кв. м) х 12,18 грн. / 12 міс. х 3 міс. = 9,14 гривень.
II - IV квартали - (220 кв. м - 120 кв. м) х 12,18 грн. / 12 міс. х 9 міс. = 913,5 гривень.
За 2014 рік сума податку складає 922,64 грн. (9,14 грн. + 913,5 гривень).
Порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено статтею 266 Податкового кодексу України.

Порядок сплати фізичними особами транспортного податку

З 1 січня 2015 року запроваджено нове оподаткування легкових автомобілів транспортним податком.
Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.
Тобто податок справлятиметься з автомобілів, які використовувались не більше 5 років та мають великий об’єм двигуна – більше 3 тис.  куб см.
Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль.
Для фізичних осіб податкове повідомлення-рішення про сплату податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються за місцем його реєстрації до 1 липня року звітного року.
Транспортний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Порядок сплати транспортного податку визначено статтею 267 Податкового Кодексу України.


Бердянська ОДПІ повідомляє
« Запад может заменить российскую нефть   Советы по профилактике наркомании »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71139 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58169 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54831 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54680 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50624 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск