понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Прийнято зміни до системи електронного адміністрування ПДВ | печать |
22.07.2015 г. 10:48
Верховна Рада  ухвалили законопроект (№ 2173а від 30.06.2015 р.), який уносить зміни до системи електронного адміністрування ПДВ. Документ, із-поміж іншого, передбачає таке:
1. Податковий кредит перестав бути правом.До податкового кредиту потрібно відносити весь вхідний ПДВ за зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними.
2. Строк реєстрації податкових накладних у ЄРПН збільшено до 365 днів. У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму ПДВ на підставі зареєстрованих в ЄРПН отриманих податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів із дати складання податкової накладної.


3. Зроблено уточнення, що при пропорційному віднесенні сум ПДВ до податкового кредиту (ст. 199 ПКУ) платник ПДВ мусить скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду й зареєструвати в ЄРПН зведену податкову накладну на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) податку під час придбання чи виготовлення товарів/послуг, необоротних активів, яка відповідає частці їх використання в неоподатковуваних операціях.
4. Спецрежимникам відповідно до ст. 209 ПКУ додатково відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку, призначені для перерахування коштів на їх спеціальні рахунки, відкриті в установах банків та/або в органах Казначейства.
5. Податкову адресу продавця та вид цивільно-правового договору виключили з переліку обов’язкових реквізитів податкової накладної. Уточнено, що саме порушення порядку заповнення обов’язкових реквізитів податкової накладної не дає права на податковий кредит.
6. У п. 201.4 ПКУ додано правила складання зведеної податкової накладної та податкової накладної, виписаної за щоденними підсумками операцій.
7. Для забезпечення коректного формування з 01.07.2015 р. показника суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН,передбачено «обнуління» такого показника станом на 01.07.2015 р. і включення до нього:
суми середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних місяців/4 квартали (т.з. «овердрафт»);
суми помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань із податку на додану вартість станом на 01.07.2015 р.;
суми від’ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015 р.;
залишку коштів на електронному рахунку платника.
8. Для податкових накладних, дата складання яких припадає на період із 1 липня по 31 серпня 2015 року включно, пропонують не застосовувати граничні строки реєстрації в ЄРПН і встановити такі строки реєстрації:
податкові накладні, складені з 1 по 15 день (включно) місяця в зазначений вище період, підлягають реєстрації в ЄРПН до 31 числа (включно) місяця, в якому вони були складені;
податкові накладні, складені з 16 по останній день (включно) місяця  в зазначений вище період, підлягають реєстрації в ЄРПН до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому вони були складені.
Документ набере чинності лише після його підписання Президентом України й опублікування в офіційних виданнях.


Школи та дитсадки звільнять від податку на нерухомість


Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності» (законопроект № 2276).
За даними інформаційного управління ВРУ, Законом звільняються від сплати податку на прибуток, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади недержавної форми власності, а також дошкільні й загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності та джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів.
Документ набере чинності лише після його підписання Президентом України й опублікування в офіційних виданнях.


Вартісну межу для основних засобів піднімуть до 6000 грн

  Верховна Рада ухвалила проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зменшення податкового тиску на платників податків) (реєстраційний № 2004).
Серед норм законопроекту, який був підготовлений до другого читання, є норма, що вносить зміни до пп. 14.1.138 ПКУ, яка містить визначення поняття «основні засоби».
Передбачається підвищити вартісну межу для основних засобів із 2500 грн до 6000 грн.
Документ набере чинності лише після його підписання Президентом України й опублікування в офіційних виданнях.

Розширено перелік неприбуткових організацій, звільнених від податку на прибуток

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» (законопроект № 2049).
Законодавчим актом врегульовано питання оподаткування неприбуткових організацій та визначено їх перелік. Згідно закону до неприбуткових організацій належать:
• бюджетні установи;
• громадські об'єднання, політичні партії, творчі спілки, релігійні організації, благодійні організації, пенсійні фонди;
• спілки, асоціації та інші об'єднання юридичних осіб;
• житлово-будівельні кооперативи, дачні (дачно-будівельні), садові та гаражні (гаражно-будівельні) кооперативи (товариства);
• об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, асоціації власників житлових будинків;
• професійні спілки, їх об'єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об'єднання;
• сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, кооперативні об'єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;
• інші юридичні особи.
Законом удосконалено питання оподаткування неприбуткових підприємств, терміни сплати податкового зобов'язання, оподаткування доходів фізичних осіб, пов'язаних з отриманням благодійної допомоги, тощо.
Документ набере чинності лише після його підписання Президентом України й опублікування в офіційних виданнях.

Для платників єдиного податку затверджено оновлені декларація та книга обліку доходів і витрат
 
Мін’юст повідомив про держреєстрацію наказів Мінфіну:
«Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку» від 19.06.2015 р. № 578;
«Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення» від 19.06.2015 р. № 579.
Станом на 21. 07. 2015 р. Накази не набрали чинності.


Для бухобліку коштів на рахунках електронного адміністрування ПДВ уведено новий субрахунок

 Мінфін наказом від 18.06.2015 р. № 573затвердив зміни до деяких нормативно-правових актів із бухобліку.
Так, в Інструкції про застосування плану рахунків бухобліку до рахунка 31 «Рахунки в банках» булододано 2 нових субрахунки:
субрахунок 315 «Спеціальні рахунки в національній валюті» — призначений для обліку коштів на рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ, відкритому платнику податку в Казначействі, а також на інших спеціальних рахунках, відкритих у банку та/або органі Казначейства відповідно до законодавства, тощо;
субрахунок 316 «Спеціальні рахунки в іноземній валюті» — призначений для обліку коштів в іноземній валюті, що підлягають розподілу чи додатковому попередньому контролю, у тому числі сум коштів в іноземній валюті, що підлягають обов’язковому продажу відповідно до законодавства.
Окрім того, в Інструкції з’явилася нова кореспонденція:
Дт 39 «Витрати майбутніх періодів» Кт 91 «Загальновиробничі витрати».
Щодо змін до П(С)БО 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та П(С)БО 7«Основні засоби», то вони були прийняті для узгодження згаданих П(С)БО із чинною редакцією р. III ПКУ «Податок на прибуток підприємств».

Оновлена версія ОПЗ містить електронні формати повідомлення про прийняття працівника на роботу
 

 В оновленій версії OПЗ 1.31.2 від 13.07.2015 р. із метою створення комфортних умов для платників податків і на виконання постанови КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413 додано такі форми:
F/J3001001 — «ПОВІДОМЛЕННЯ про прийняття працівника на роботу»;
F/J1491001 — «Протокол помилок обробки інформації з Повідомлень про прийняття працівника на роботу у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків».

Про Державний реєстр розрахункових операцій


Наказом Державної фіскальної служби від 09.07.2015 №485 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» визначено перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
« Курорты Приазовья набирают популярность   КЛЕЩИ – ОПАСНОЕ СОСЕДСТВО »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71185 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54841 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54696 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50634 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск