среда, 25 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


З незаконного обігу вилучено алкогольні напої | печать |
29.07.2015 г. 10:30
Як повідомив перший заступника начальника - начальник оперативного управління Бердянської ОДПІ Артем Кавун, 20.07.2015 року встановлено факт реалізації пива без наявності будь - яких дозвільних документів. В результаті перевірки вилучено 620 л. пива на суму 4,9 тис. гривень.       
  

 Бердянські платники  сплатили понад 7,8 мільйонів гривень війського збору

Як повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц, за 1 півріччя 2015 року бердянські платники військового збору наповнили бюджет на 7,8 млн.грн, з них 7,2 млн.грн. сплатили платники Бердянська, 0,6 млн.грн. – платники Бердянського району.
В порівняні з минулим роком сума відрахувань на армію збільшилась. Так, середньомісячні надходження збору в минулому році склали 1 мільйонів гривень, цього ж року в середньому за місяць до бюджету надходить 1,3 мільйонів гривень.

Новини законодавства

Із 23 липня діють законодавчі зміни щодо РРО
 
 У газеті «Голос України» від 23.07.2015 р. № 131 опубліковано Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» від 01.07.2015 р. № 569-VIII. Тож цей Закон чинний із 23.07.2015 р.
Основні його новації щодо застосування РРО:
1. РРО не застосовуються платниками єдиного податку:
І групи;
ІІ і ІІІ груп (фізособи-підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 грн застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
2. Виключено обов’язок забезпечувати зберігання фіскальних чеків у книгах обліку розрахункових операцій для суб’єктів господарювання, які   здійснюють розрахункові  операції.
3. На  фізосіб-підприємців, які є платниками єдиного податку й не зареєстровані платниками ПДВ, не поширюються вимоги:
вести в порядку, установленому законодавством, облік товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку;
забезпечувати  відповідність  сум  готівкових  коштів  на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО, а у випадку використання розрахункової  книжки — загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня.
4. Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, зобов’язані в разі  виявлення  несправностей  РРО,  а  також пошкодження  засобів контролю  протягом робочого дня, в якому виявлено несправності чи пошкодження, письмово або засобами електронного зв’язку в довільній формі повідомити центр сервісного обслуговування, а також протягом двох робочих днів після дня виявлення несправностей або пошкодження письмово чи засобами електронного зв’язку в довільній формі повідомити про це контролюючий орган, у якому суб’єкт господарювання зареєстрований платником податків.
5. Не підлягають виключенню з Державного реєстру моделі РРО, що раніше пройшли первинну реєстрацію й використовуються суб’єктом господарювання, до спливу строку їх служби (строку, протягом якого виробник (постачальник) гарантує працездатність таких реєстраторів, у тому числі — комплектувальних виробів та їх складових частин, збереження інформації у фіскальній пам’яті, за умови дотримання користувачем вимог експлуатаційних документів). Строк між первинною реєстрацією РРО та датою їх виключення з Державного реєстру не повинен бути меншим семи років. У разі зміни законодавчих вимог до використання РРО виробник (постачальник) зобов’язаний за наявності технічних можливостей здійснити доопрацювання РРО.
6. Центри сервісного обслуговування зобов’язані в разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО не пізніше сьомого робочого дня із дня прийняття в ремонт РРО ввести в експлуатацію належним чином зареєстрований на суб’єкта господарювання резервний РРО.
7. Тимчасово звільняються від санкцій за порушення Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон про РРО):
суб’єкти господарювання при наданні послуг у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку; при продажу товарів у системах електронної торгівлі (комерції) — до 1 липня 2015 року.
Водночас санкції за порушення вимог Закону про РРО у період із 1 липня 2015 року до 1 січня 2016 року не застосовуються до суб’єктів господарювання, які до 1 серпня 2015 року уклали договори на постачання РРО, уключених до Державного реєстру РРО, і ввели в експлуатацію такі реєстратори в порядку, установленому Законом про РРО, до 1 січня 2016 року;
Окрім того, цей Закон передбачає:
- У разі встановлення протягом календарного року під час перевірки фактуневідповідності в юридичних осіб на місці проведення розрахунків суми готівкових коштів сумі коштів, зазначеній у денному звіті, більше ніж на 10%  розміру мінімальної зарплати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, а в разі використання юридичною особою розрахункової книжки — загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня, тоді до суб’єктів, що здійснюють розрахункові операції, застосовують фінансові санкції:
учинене вперше — 1 гривня;
за кожне наступне вчинене порушення — 100% вартості   проданих із порушеннями, установленими цим підпунктом, товарів (послуг).
- Скасовано (п. 1 ст. 17 Закону про РРО) фінансові санкції у вигляді п'ятикратного розміру вартості  проданих  із  порушеннями,  установленими цим підпунктом, товарів (послуг).
- Скасовано (п. 5 ст. 17 Закону про РРО) таке порушення, як недотримання вимоги збереження контрольної стрічки протягом трьох років.
- За порушення вимог Закону про РРО до центрів сервісного обслуговування, що забезпечують гарантійний ремонт РРО, за рішенням контролюючого органу, який здійснює фактичні перевірки суб’єктів господарювання, у разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО у строки, установлені Законом про РРО, і невведення в експлуатацію належним чином зареєстрованого на суб’єкта господарювання резервного РРО застосовуються фінансові санкції в розмірі п’яти мінімальних зарплат, установлених законом на 1 січня податкового (звітного) року.
- На фізосіб-підприємців, які є платниками єдиного податку й не зареєстровані платниками ПДВ, не поширюються вимоги щодо обліку  за місцем реалізації та зберігання за цінами товарів, які реалізовуються.

Пенсії учасників бойових дій не обкладатимуться ПДФО

Парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб» (законопроект № 2781).
Так, ст. 164 ПКУ доповнено нормою, згідно з якою пенсії учасників бойових дій Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється дія ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», не обкладаються ПДФО.
Документ набере чинності лише після його підписання Президентом України й опублікування в офіційних виданнях.

Депутати дещо послабили податковий тиск на платників
 
Як повідомляє парламентський веб-портал, 17 липня було прийнято Закон України, що зменшить податковий тиск на окремих платників.
Зокрема, ВРУ зменшили тиск новим Законом таким чином:
виключено положення, що стосуються визначення контролюючим органом податкового зобов'язання платника податків у разі винесення обвинувального вироку чи закриття кримінального провадження за нереабілітуючими підставами;
уточнено умови й порядок допуску посадових осіб контролюючих органів до проведення документальних виїзних і фактичних перевірок;
тимчасово, до 31 грудня 2016 року, звільнено платників податків від сплати штрафних (фінансових) санкцій, зазначених у податковому повідомленні-рішенні, у разі сплати податкового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.
Документ набере чинності лише після його підписання Президентом України й опублікування в офіційних виданнях.
« Спадщина митрополита Андрея Шептицького   Безкоштовно вивчати білоруську і польську мови »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71227 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58182 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54848 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54711 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50646 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск