понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Повідомлення про прийняття працівника на роботу | печать |
20.08.2015 г. 11:58
Бердянська ОДПІ нагадує про набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».
Відповідно до норм Постанови № 413 повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску, за формою згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.
Додатково повідомляємо, що повідомлення про прийняття працівника на роботу надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються такими що не подавалися.

Легалізація зайнятості – запорука соціального захисту працівника
Фахівцями Бердянської ОДПІ постійно проводиться робота на упередження виплати заробітної плати в «конвертах». З початку року за результатами проведеної роботи щодо легалізації найманої праці та виявлення фактів виплати заробітної плати в «конвертах» виявлено 594 неоформлених найманих працівників. В результаті проведеної роботи легалізовано працю 578 найманих працівників. Сума виплаченого їм доходу складає - 891 тис. грн. Додатково сплачено до бюджету податку на доходи фізичних осіб - 133,7 тис. грн. та єдиного соціального внеску – 317,8 тис. грн., - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Оксана Сагайдюк.
Погоджуючись працювати на умовах отримання тіньової заробітної плати, працівники самі залишають себе без соціальних гарантій: страхового стажу для призначення пенсій, сплати в повному обсязі листка непрацездатності, виплат по соціальному страхуванню, виплат, пов’язаних зі скороченням штатів, тощо.

Вилучено з незаконного обігу товарів на суму понад 3 млн.грн.
З початку року в результаті посилення роботи з контролю на ринку підакцизних товарів оперативниками Бердянської ОДПІ встановлено 44 факти незаконної діяльності та вилучено з незаконного обігу товаро-матеріальних цінностей на суму  3,1 млн. грн., з них :
-  лікеро-горілчаних виробів на суму 736,2 тис. грн.,
-  спирту на  259,1 тис.грн.  
-  тютюнових виробів 21559 пачок  на суму 324,5 тис. грн.
-  паливно-мастильних матеріалів 110 тон  на суму майже 1,8 млн. гривень.

Виявлено 2 факти продажу алкогольних напоїв без ліцензії
    За минулий тиждень особовим складом оперативного управління Бердянської ОДПІ з незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв на суму 29,2 тис. гривень. Оперативниками встановлені факти реалізації алкогольних напоїв без наявності реєстрації суб’єкта господарської діяльності та відповідної ліцензії як в Бердянську, так і в Приморську.             

Операція «Нафтопродукт - 2015»
В ході проведення заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку в межах проведення операції «Нафтопродукт-2015» оперативниками Бердянської ОДПІ встановлено 3 факти незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 1,6 млн. гривень.

Робота Бердянської ОДПІ зі зверненнями громадян за 7 місяців 2015 рік
Протягом  січня - липня 2015 року до Бердянської ОДПІ надійшло 32 письмових звернень громадян, що на 18 звернень більше, ніж за відповідний період 2014 року, з них розглянуто 30 звернень, 2 знаходиться на розгляді, - повідомила в.о.начальника Бердянської ОДПІ Оксана Сагайдюк.
 З 32-х звернень, які надійшли за сім місяців до інспекції, в чотирьох випадках громадяни з’ясовували процедуру відмови від реєстраційного номера облікової картки платника податку. У 15 випадках заявники повідомляли про можливі порушення податкового законодавства, 5 звернень стосується податкових консультацій.
Вся інформація, викладена у зверненнях, ретельно відпрацьовується фахівцями та надаються відповіді в терміни передбачені законодавством.
Особистий прийом громадян керівним складом і посадовими особами Бердянської ОДПІ здійснюється згідно графіку. З початку року керівним складом та посадовими особами Бердянської ОДПІ здійснено 27 особистих прийомів. Основні питання порушені громадянами на особистих прийомах стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати за землю, податку на додану вартість, єдиного соціального внеску, реєстрації платників та  відмови від реєстраційного номера облікової картки платника податку.
« Як святкуватиме День Незалежності України Чернігівський район   Разговоры с кумой из "ЛНРии" »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71196 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54842 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54700 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50635 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск