понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Мінімальну зарплату та прожитковий мінімум підвищено з 1 вересня | печать |
23.09.2015 г. 09:43
20 вересня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 17.09.2015 р. № 704-VІІІ.
Даним Законом підвищено соціальні стандарти з 1 вересня 2015 року, зокрема мінімальна зарплата складає 1378 гривень, прожитковий мінімум для працездатних осіб - 1378 гривень.
Бердянська ОДПІ звертає увагу, що розмір податкової соціальної пільги (609 грн.) та граничний розмір заробітної плати, до якої може застосовуватися пільга (1710 грн.), до кінця року не змінюються.
Для фізичних осіб – підприємців на спрощеній системі оподаткування розмір єдиного соціального внеску за себе за вересень 2015 року складає 1378×34,7% = 478,17 грн. Розмір єдиного податку до кінця року не змінюється.З 15 вересня 2015 року діять нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску
Бердянська ОДПІ повідомляє, що з 15 вересня 2015 року вступили в дію небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я органів Державної фіскальної служби України для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій.
З рахунками можна ознайомитися на стендах в Бердянській податковій інспекції та в на сайті Бердянської міської ради – www.bmr.gov.ua Розділ: Бізнес/ Податкова інспекція/ Розрахункові рахунки.
Громадянам – платникам земельного податку!
Бердянська ОДПІ повідомляє, що 01 вересня закінчився термін сплати земельного податку за 2015 рік. Щоб уникнути виникнення заборгованості власникам земельних ділянок потрібно терміново сплатити земельний податок.
Для звірки та отримання платіжних повідомлень про сплату земельного податку (у разі їх відсутності) просимо звертатися до Бердянської ОДПІ каб.218.

Легалізовано працю 690 бердянців
З початку року за результатами проведеної роботи щодо легалізації найманої праці та виявлення фактів виплати заробітної плати в «конвертах» виявлено 692 неоформлених найманих працівників. В результаті проведеної роботи легалізовано працю 690 найманих працівників. Сума виплаченого їм доходу складає - 1038 тис. грн. Додатково сплачено до бюджету податку на доходи фізичних осіб - 155,8 тис. грн. та єдиного соціального внеску – 370,2 тис. грн., - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Погоджуючись працювати на умовах отримання тіньової заробітної плати, працівники самі залишають себе без соціальних гарантій: страхового стажу для призначення пенсій, сплати в повному обсязі листка непрацездатності, виплат по соціальному страхуванню, виплат, пов’язаних зі скороченням штатів, тощо.

Бердянські платники активно вивчають електронне адміністрування ПДВ
Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість фахівці Бердянської ОДПІ доводять до платників на семінарах та практикумах. Бердянські податківці організовують їх як у приміщенні інспекції, так й на базі Бердянського міськвиконкому та Бердянської райдержадміністрації.
Питання електронного адміністрування ПДВ на сьогодні стосуються майже півтисячі бердянських платників цього податку. Лише з початку року вони сплатили понад 40 мільйонів гривень ПДВ, що на 5 мільйонів гривень або на 14 відсотків більше, ніж торік. Тому податківці приділяють представникам бізнесу максимум уваги – надають фахові консультації та проводять роз'яснювальні заходи.
Не забувають і про майбутніх платників податків. Фахівці інспекції постійно беруть участь у семінарах, які організовуються Центрами зайнятості міста та району для тих, хто тільки планує відкрити свій бізнес. Знання, отримані на таких зустрічах, допомагають слухачам у написанні власних бізнес-проектів.
– Один з напрямів нашої роботи – це проведення роз'яснювальних кампаній. Присутність на семінарах для багатьох бухгалтерів є вже доброю давньою традицією. Нове у податковому законодавстві, зміни щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску, питання практичного застосування норм законодавства – про все це можна дізнатися від бердянських податківців. На платників та податківців чекає наступний етап податкової реформи, завданням якої є зменшити податкове навантаження на законослухняних громадян та чесний бізнес, та водночас повернути у податкове поле тих, хто ухиляється від сплати чи мінімізує податки. А проведення якісної роз’яснювальної роботи допоможе у здійсненні добровільної та чесної сплати податків, – наголосила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.

Виявлено незаконний обмін валют
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ встановлено факт здійснення громадянином операцій з обміну валюти без наявності будь-яких дозвільних документів на вказаний вид господарської діяльності. В результаті перевірки вилучено грошові кошти на суму близько 40 тис. гривень.
 
Вилучено алкогольних напоїв на суму понад 19 тисяч гривень
Співробітники оперативного управління Бердянської ОДПІ продовжують контроль за обігом підакцизних товарів. Минулого тижня встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності свідоцтва про реєстрацію ФОП та відповідної ліцензії. В результаті перевірки вилучено алкогольні напої на суму 19,3 тис. гривень.        

Виявлено розкрадання державних коштів у сумі 300 тисяч гривень
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ встановлено факт розтрати бюджетних коштів службовими особами ТОВ «А», які вчинили розтрату бюджетних коштів на загальну суму близько 300 тис. гривень.
За даними матеріалами слідче управління внесло відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого ч.4 ст.191  КК України.
« Юные эрудиты искали артефакты Каменной Могилы   «Жемчужина Бердянска-2015» Кристина Костромицкая! »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71195 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54842 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54700 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50635 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск