среда, 25 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Представники 19 країн світу підписали Декларацію | печать |
28.10.2015 г. 10:55
Відбулася дводенна міжнародна конференція «Роль Національних інституцій з прав людини у конфліктних і постконфліктних ситуаціях», організована Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй за підтримки Міністерства закордонних справ Данії. У конференції взяли участь більше 100 представників Національних інституцій з прав людини з різних країн, , експертів з прав людини і громадських активістів, щоб поділитися досвідом у сфері захисту прав людини у конфліктних і постконфліктних умовах.
Серед виступаючих були представники з Данії, Північної Ірландії, Боснії і Герцеговини, Грузії, Молдови, Чорногорії, Латвії, Кенії, Македонії, Туреччини, Хорватії, Вірменії, Колумбії, Киргизстану, Румунії та Польщі. Підсумком конференції стало прийняття Київської декларації «Роль Національних інститутів з прав людини в конфліктних і постконфліктних ситуаціях».

В умовах конфлікту на сході України, питання захисту прав людини виникає в новому контексті. Роль Національних інституцій з прав людини (НІПЛ) як незалежних від уряду механізмів є важливою і значущою у запобіганні конфліктів та забезпеченні поваги і захисту прав людини у конфліктних та нестабільних умовах.
Отже, об'єднання НІПЛ та зміцнення їх потенціалу для більш ефективної роботи на місцях були головними цілями міжнародній конференції.

Конференція відбулася невдовзі після 12-ї Міжнародній конференції НІПЛ щодо Цілей сталого розвитку в Мексиці, де світові НІПЛ прийняли декларацію Меріда «Роль Національних інституцій з прав людини у реалізації Порядку денного для сталого розвитку до 2030 року.
Пан Ніл Вокер, Постійний Координатор, Координатор гуманітарної допомоги та Постійний представник ПРООН в Україні підкреслив важливість Національних інституцій з прав людини у звільненні суспільства від конфлікту, а також дотриманні й захисту прав людини.

«Ми знаходимося тут у поворотний момент для розвитку. Нещодавно прийняті Порядок денний для сталого розвитку до 2030 року, Цілі сталого розвитку є універсальними і заснованими на правах людини», - підкреслив він. – «Визначальною рисою є гучний заклик «Не залишити нікого позаду», визнаючи, що залучення всіх народів шляхом виявлення, вирішення та усунення глибоко укорінених проблем ізоляції та дискримінації є нагальною для побудови кращого світу».

ПРООН у співпраці зі своїми партнерами підтримала більше 80-ти НІПЛ у різних країнах. Завдяки тісним партнерським стосункам з Міжнародним координаційним комітетом Національних інституцій з прав людини (МКК) та УВКПЛ і поліпшеній організації та співпраці з регіональними мережами НІПЛ ПРООН може запропонувати більш вичерпні відповіді на запити Національних інституцій з прав людини на глобальному, регіональному та національному рівнях.

ПРООН підтримує і співпрацює з НІПЛ в усьому світі, зокрема, з питань вирішення організаційних, структурних та операційних проблем, з якими стикаються НІПЛ, з питань ролі НІПЛ у демократичному врядуванні, у сфері бізнесу і прав людини, управлінні інформацією та знаннями, процедурі Універсального періодичного огляду, договірних органах  і спеціальних процедурах, а також консолідації методологій оцінки потенціалу та аналізу прогалин.

В Україні ПРООН є давнім та надійним партнером офісу Омбудсмана. ПРООН провела комплексний аналіз потенціалу та потреб Секретаріату Омбудсмана у 2012 році, надала допомогу в реалізації внутрішнього реформування та реструктуризації Секретаріату, сприяла створенню Національного превентивного механізму і підтримала пілотну мережу регіональних координаторів взаємодії з громадськістю для забезпечення представництва Омбудсмана на регіональному рівні.

Багаторічне партнерство між Секретаріатом Омбудсмана та ПРООН активізувалося, коли у 2014 році в країні почалися суспільні зміни, а потім і збройний конфлікт у східній частині країни. Секретаріат Омбудсмана України та ПРООН визнають необхідність обговорення та обміну передовим досвідом та розробки подальших вказівок про роль НІПЛ у конфліктних і нестабільних ситуаціях в межах Європи, країн СНД і за їх межами.
« Бердянська ОДПІ повідомляє   Перспективи соціально-економічного партнерства »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71225 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58182 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54847 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54711 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50645 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск