понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянська ОДПІ повідомляє | печать |
29.10.2015 г. 11:17
Не залишайте надання звітності та сплату податків на останній день! Бердянська ОДПІ нагадує, що 09 листопада 2015 року – граничний термін подання податкових декларацій за ІІІ квартал 2015 року.
Термін сплати податків і зборів за ІІІ квартал  –  19 листопада 2015 року.
Семінар для платників ПДВ. Українська аудиторська служба при підтримці Спілки податкових консультантів України за участі Державної фіскальної служби України 30 жовтня 2015 року запрошує на семінар. Тема семінару: „Сплата податку на додану вартість у контексті Податкового кодексу України”. Дата проведення: 30 жовтня 2015 року. Початок семінару: 10 год. 00 хв. Місце проведення: м. Запоріжжя, проспект Леніна, 135, готель «Інтурист», 2-й поверх, конференц-зал. З питань реєстрації та участі звертатись за телефонами (044) 425-32-45, (044)599-97-66 (сдма) , 096-269-70-70 (Київстар), 095-406-66-05 (МТС). Питання, відповіді на які бажаєте отримати, слід надсилати заздалегідь на e-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script


Бердянські платники знають переваги надання звітності в електронному вигляді
З початку 2015 року послугами Пункту реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС скористалося 1760 користувачів. Їм було видано 5092 посилених сертифікатів відкритих ключів. Загалом з початку дії Пункту реєстрації користувачів, а це вже понад три роки, 16520 користувачам було видано 36860 посилених сертифікатів відкритих ключів, - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Послуга електронного цифрового підпису надається безкоштовно на два роки як суб’єктам господарювання,  так і громадянам для подання декларації про майновий стан і доходи через Інтернет. Надання зазначеної послуги сприяє розвитку електронних сервісів фіскальної служби. Адже за допомогою ключів електронного цифрового підпису, виданих Центром, платники мають змогу звітувати он-лайн не тільки до органів ДФС, а й до органів Держстату та Пенсійного фонду.

Широкий спектр безкоштовних послуг для бердянських платників податків
Надання якісних послуг — одне з основних завдань Центру обслуговування платників Бердянської ОДПІ. Вчасно отримана послуга дає змогу спланувати плани на майбутнє та зекономити час.
Звернувшись до Центру обслуговування платників, відвідувачі мають  змогу отримати необхідну інформацію та широкий спектр безплатних послуг, серед яких: отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, довідку-розрахунок на видачу заробітної плати; провести звірку стану розрахунків із бюджетами за податками та зборами; отримати довідку про джерела доходів і реєстраційний номер облікової картки платника податків; подати податкову звітність як на паперових носіях, так і в електронному вигляді, використовуючи завчасно отримані безплатні електронні ключі з використанням комп’ютеризованого робочого місця, отримавши доступ до мережі Інтернет; укласти договори про визнання документів в електронному вигляді; отримати доступ до публічної інформації; записатися на прийом до посадових осіб тощо.
На кожну послугу є інформаційна картка, в якій зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови й строки її отримання.  На стендах розміщена інформація про реєстрацію платників податків, заповнення й подачу податкової звітності, графіки особистого прийому громадян посадовими особами органів Державної фіскальної служби України, звернення громадян і доступ до публічної інформації.
З метою інформування платників про зміни в законодавстві в Центрі обслуговування платників розповсюджується друкована продукція — листівки, брошури, буклети тощо.
Запрошуємо до Центру обслуговування платників Бердянської ОДПІ за адресою: пр.Праці, 20.

З незаконного обігу вилучили алкоголь та тютюн
За минулий тиждень особовим складом оперативного управління Бердянської ОДПІ з незаконного обігу вилучено алкогольні напої на суму  35 тис. грн. та тютюнові вироби  на суму 14,2 тис. грн.
Співробітниками встановлено факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності реєстрації підприємницької діяльності та відповідних ліцензій. В результаті перевірки вилучено алкогольні напої на суму 19,2 тис. грн. та тютюнові вироби на суму  14,7 тис. грн.
В результаті ще одної перевірки встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності реєстрації підприємницької діяльності та відповідної ліцензії. В результаті перевірки вилучено алкогольні напої на суму 15,8 тис. гривень.

З жовтня сплата авансових внесків з податку на прибуток здійснюється на коди бюджетної класифікації, передбачені для податку на прибуток
Наказом МФУ від 20.07.2015 № 651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» виключені коди, передбачені для обліку надходжень авансових внесків з податку на прибуток підприємств.
При цьому, перехід на адміністрування податку на прибуток без використання цих кодів  потребувало часу на реалізацію цих змін в інформаційній системі.
Отже, перерахування сум авансових внесків з податку на прибуток з терміном сплати у серпні - вересні 2015 року здійснювалось на діючі бюджетні рахунки за кодами бюджетної класифікації, передбаченими для обліку авансових внесків.
З жовтня 2015 року перерахування сум авансових внесків з податку на прибуток  повинно здійснюватися на бюджетні рахунки за кодами бюджетної класифікації, передбаченими для обліку податку на прибуток підприємств.
06 жовтня 2015.року Державною казначейською службою України здійснено перенесення залишків коштів авансових внесків з податку на прибуток  на рахунки з обліку надходжень  податку на прибуток та закриття рахунків з обліку надходжень  авансових внесків з податку на прибуток.

Нова форма Податкової декларації екологічного податку застосовується для складання звітності за ІV квартал 2015 року
Міністерством фінансів України  наказом від 17.08.2015 № 715, затверджена нова форма Податкової декларації екологічного податку (наказ набрав  чинності 25.09.2015).
Базовим податковим (звітним) періодом для платників екологічного податку є календарний квартал.
Отже, нова форма Податкової декларації екологічного податку буде використовуватись для складання звітності за ІV квартал 2015 року та наступні звітні періоди.
Нова форма повинна застосовуватись і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.
« Военное положение не добавит ума генералам   Представники 19 країн світу підписали Декларацію »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71195 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54842 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54700 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50635 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск