понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


За 2015 рік Бердянською ОДПІ зібрано 423,4 млн. грн. до бюджетів всіх рівнів | печать |
21.01.2016 г. 09:11
Надходження  до державного  бюджету. До загального фонду державного бюджету забезпечено надходження 157347,9 тис.грн., що на 19972,8 тис.грн. більше відповідного періоду 2014 року,
 У розрізі основних бюджетоформуючих податків до державного бюджету:
- по податку на додану вартість надходження складають  62930,7 тис.грн. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на  8117,5 тис.грн. 
- надходження податку на доходи фізичних осіб та військового збору до державного бюджету склали 64968,1 тис.грн., що на 23120,3 тис.грн. надходжень минулого року.
- по податку на прибуток надходження складають 20766,3 тис.грн., чим забезпечено  понадпланово виконання доведеного показника на 861,8 тис.грн. – повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.   


Надходження  до місцевих  бюджетів
На протязі 2015 року  до місцевих бюджетів надійшло 266150,52 тис.грн., що більше надходжень відповідного періоду 2014 року на 80752,1 тис.грн.
  Традиційно бюджетоформуючим податком для місцевого бюджету, є податок на доходи фізичних осіб, надходження  якого у 2015 році  склали 139611,3 тис.грн. Його питома вага в загальних надходженнях  більше половини  -52,4%.
  Податку на землю сплачено 47029,4 тис.грн. Минулорічні надходження перевищено на 7917,6 тис.грн., або на 52,2 відсотка.
 У 2015 році перераховано 38436,9 тис.грн. єдиного податку, що на 14627,7 тис.грн. більше  ніж за аналогічний період минулого року
Реформування податкового законодавства в 2015г. в частині сплати акцизного податку, дозволила поповнити міські бюджети Бердянська та Бердянського району на 25875,2 тис.грн.

Робота із легалізації найманої праці
За 2015 рік за результатами проведеної роботи щодо легалізації найманої праці та виявлення фактів виплати заробітної плати в «конвертах» виявлено 909 неоформлених найманих працівника.
В результаті проведеної роботи легалізовано працю 904 найманих працівників, до бюджету додатково сплачено 149,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 108,4 тис.грн. єдиного соціального внеску.

Електронна звітність
Одна із найпоширеніших послуг серед платників податків – це електронна звітність, яка дає можливість суб’єктам господарювання та громадянам звітувати до органів фіскальної служби, статистики та ін., використовуючи власний цифровий підпис.
В Бердянську вже чотири роки працює Пункт реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС України. За 2015 рік  власниками електронних ключів стали більше 2410 користувачів. Їм безкоштовно видано понад 7064 посилених сертифікатів відкритих ключів.

Розраховуємо рентну плату за спеціальне використання води
Бердянська ОДПІ нагадує, що 09 лютого 2016 року – граничний термін подання Податкової декларації рентної плати.
Для звітності необхідно використовувати податкові декларації за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. №719 "Про затвердження форми Податкової декларації з рентної плати».
Розбивка води за 4 квартал 2015 року:
Жовтень,Листопад, Грудень: Днепр  97,5%, Скваж  2,5%
Ставки збору: Дніпровська – 33,92 грн/100 куб.см, Скважина – 51,73 грн/100 куб.см.
Термін сплати збору – 19 лютого 2016 року.

Податкова міліція припинила незаконну діяльність у Бердянську
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ встановлено факт реалізації тютюнових виробів без наявності державної реєстрації підприємницької діяльності та будь-яких дозвільних документів. В результаті перевірки вилучено тютюнові вироби на суму 22,6 тис. гривень.   

Бердянська ОДПІ зустрічає щедрувальників!
«На щастя! На здоров’я! На новий рік!»  -  кожного року 14 січня бердянські податківці починають із прийняття побажань щастя, здоров’я та достатку від своїх друзів-щедрувальників, які за давнім народним звичаєм, на Старий Новий рік, приходять в гості із піснями-щедрівками та посівають зернами жита та пшениці.
Цього року колектив інспекції разом з керівником Оленою Круц біля новорічної ялинки також зустрічали як старих друзів так, і нових щедрувальників.
Розпочалися привітання з самих маленьких друзів податківців - вихованців ДНЗ №37 «Пізнайко». На цих маленьких артистів не можна дивитись без щирої посмішки.
Прийшли прощедрувати до податкової інспекції і вихованці підшефної Бердянської школи-інтернат. Виступи цих дітей залишають багато вражень та проникають до серця кожного дорослого.
Але на цьому щедрування не закінчилось. В цьому році вперше до бердянських податківців завітали діти - вихованці Центру реабілітації для дітей –інвалідів. Виступ цих діточок вразив всіх присутніх, бо незважаючи на вади здоров’я, діти настільки щиро  вітали всіх із Новим роком та бажали усім здоров’я та щастя,  що всі приймали вітання із  сльозами на очах.
Також привітати працівників інспекції зі святами прийшли і студенти Машинобудівного коледжу ЗНТУ, які також є давніми партнерами Бердянської податкової  інспекції. Студенти привели із собою Маланку, Василя та Козу, показали  міні-виставу, заспівали багато красивих українських щедрівок.    
В сою чергу за прекрасні та веселі щедрівки  діти отримали багато фруктів, солодощів, краски та альбоми для малювання.

Протягом 2015 року Бердянською ОДПІ надано  10904 адміністративних послуг
Як повідомила начальник Бердянської ОД ПІ Олена Круц, за 2015 рік Центром обслуговування платників податків Бердянської ОДПІ надано 10904 адміністративних послуг.
Також, Бердянською ОДПІ розглянуто та надано відповідь на 47 звернень, які надійшли від громадян протягом 2015 року. Особистий прийом громадян здійснюється відповідно до затвердженого графіку. З початку року керівним складом та посадовими особами Бердянської ОДПІ здійснено 35 особистих прийомів.
Крім того, протягом року надійшло 4 запити на публічну інформацію. Забезпечено прозорість та відкритість інформації про діяльність інспекції, шляхом оприлюднення такої інформації у ЗМІ. Порядок складання, подання запитів на публічну інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації, дій чи бездіяльності розміщено на стендах Центру обслуговування платників податків.

Новини законодавства
Щодо застосування спрощеної системи оподаткування

За останні дні до Державної фіскальної служби України надійшло чимало звернень від платників податків щодо застосування спрощеної системи оподаткування в  2016  році та тлумачення змін, внесених Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», який набрав чинності з 1 січня 2016 року.
У зв`язку з цим повідомляємо, що ДФС переглянула лист від 18.01.2016 №1527/7/99-99-17-02-02-17 «Про окремі зміни у  законодавстві щодо спрощеної системи  оподаткування», внаслідок чого до листа внесено наступні зміни:
«Суб’єкти господарювання - фізичні особи - платники  єдиного податку, які в 2015 році отримали доходи понад 5 млн. грн., але не перевищили обсяг доходу 20 млн. грн., не втрачають право застосовувати спрощену систему оподаткування в 2016 році.
Водночас, якщо фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену  систему оподаткування  протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі  платники будуть зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення».
Рішення прийнято на підставі ч. I ст. 58 Конституції України , якою передбачено, що закони та інші-нормативно правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом`якшують або скасовують відповідальність особи. А також відповідно до п. 56.21 ст. 56 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) у разі, коли норма Кодексу чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі цього Кодексу, або коли норми різних законів чи різних нормативно-правових актів, або коли норми одного і того ж нормативно-правового акта суперечать між собою та припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов'язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу, рішення приймається на користь платника податків.
Такий самий підхід застосовується і для платників єдиного податку третьої групи – юридичних осіб.
Щодо  індексації нормативної грошової оцінки земель
Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель (далі – НГО), на який індексується нормативна грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, розрахований відповідно до п. 289.2 ст. 289 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), станом на 1 січня 2016 року становить 1,433.
Разом з тим, відповідно до внесених Законом України від 24.12.2015 № 909 – VIII «Про внесено зміни Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон № 909) змін до п. 6 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ, індекс споживчих цін за 2015 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації НГО сільськогосподарських угідь, застосовується із значенням 120 відсотків.
Враховуючи викладене, значення коефіцієнта індексації НГО сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ, багаторічних насаджень та перелогів) за 2015 рік становить 1,2.
Крім цього, слід зазначити, що Законом № 909  підрозділ 8                 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ доповнено п. 5, яким  встановлено, що у 2016 році база оподаткування єдиним податком для платників єдиного податку четвертої групи визначається з урахуванням таких особливостей:
- для  сільськогосподарських угідь базою оподаткування є НГО одного гектара сільгоспугідь з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня 2015 року відповідно до порядку, встановленого р. ХІІ ПКУ;
-  для земель водного фонду базою оподаткування є НГО ріллі в області з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня 2015 року відповідно до порядку, встановленого р. ХІІ ПКУ.
Витяг з листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 11.01.2016 №6-28-0.22-201/2-16 «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель»
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.
За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2015 рік становив 143,3%.
Враховуючи це, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, розрахований відповідно до пункту 289.2 статті Податкового кодексу України, станом на 1 січня 2016 року становить 1,433.
Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0,   2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433. Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.
Разом з тим, відповідно до пункту 6 підрозділу 6 Перехідних положень Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 24.12.2015 № 909 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році») встановлено, що індекс споживчих цін за 2015 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів), застосовується із значенням 120 відсотків.
Враховуючи викладене, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) за 2015 рік становить 1,2.
Зміни у складанні податкової декларації зі сплати земельного податку
З 1 січня 2016 року для складання податкової звітності за землю використовується нова форма податкової декларації, за допомогою якої можна виправити помилки, допущені у звітності за попередні роки. Нова форма податкової декларації на землю затверджена наказом Міністерства фінансів №560, який набув чинності 31 липня 2015 року. При цьому, порядок складання звітності не зазнав змін. Платники податку на землю, окрім фізичних осіб, і надалі самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня та мають не пізніше 20 лютого подати до податкової інспекції за місцем знаходження ділянки податкову декларацію за поточний рік з розбивкою річної суми рівними частинами за місяць. При цьому за платником податку на землю і надалі зберігається право подавати звітну податкову декларацію щомісяця, що звільняє від обов'язку подання річної декларації. Як і раніше, базовим податковим періодом лишається рік.

Розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму-2016
Законом України від 25.12.2015 р. № 928-VIII "Про Державний бюджет на 2016 рік" встановлено такі розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму:
- мінзарплата у місячному розмірі  та прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня - 1378 грн., з 1 травня - 1450 грн., з 1 грудня - 1550 грн .;
- мінзарплата у погодинному розмірі: з 1 січня - 8,29 грн., з 1 травня - 8,69 грн., з 1 грудня - 9,29 грн.

З 1 січня 2016 року книгу обліку доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування
можна вести в електронному вигляді

З 1 січня 2016 заробила послуга електронного сервісу "Електронний кабінет платника податків", впроваджена Державної фіскальною службою. У підсистемі такого сервісу передбачений режим "Ведення книг обліку доходів і витрат в електронному вигляді та формування податкової декларації для фізичних осіб-підприємців", які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування.
Підприємці, які хочуть скористатися такою послугою, зобов'язані укласти договір з податковою інспекцією за місцем обліку на отримання посиленого сертифіката відкритих ключів, за допомогою яких в сервісі можна сформувати заяву на реєстрацію Книги і відправити її до податкової інспекції за допомогою засобів електронного зв'язку.
Податкова інспекція після реєстрації заяву повинна протягом 3 робочих днів сформувати і відправити повідомлення про реєстрацію Книги з вказівкою її реєстраційного номера та дати реєстрації.

Мінфін вніс зміни до порядку обліку платників ЄСВ
Мінфін наказом від 30 листопада 2015 р.  № 1105 затвердив Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Зокрема, даним наказом зазначено, що рішення про непроведення перевірки платників єдиного внеску може бути прийняте керівником контролюючого органу при наявності з 1 січня 2011 року або з перевіреного контролюючими органами періоду після цієї дати одночасно таких умов:
- платником ЄСВ подана вся передбачена Законом про ЄСВ звітність з нульовими показниками;
- платником ЄСВ у певному періоді не використовувався працю фізосіб;
- в контролюючому органі відсутня інформація щодо нарахування (виплати) платнику ЄСВ доходів, які є базою нарахування єдиного внеску;
- у платника ЄСВ відсутня заборгованість зі сплати єдиного внеску. К
Крім того, передбачено, що після держреєстрації припинення підприємницької діяльності фізосіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія або територія проведення АТО, зняття з обліку платників ЕВ може проводитися за місцем знаходження відповідних фізосіб у разі їх звернення до контролюючих органів з документальним підтвердженням особи та місця перебування.

З 1 січня 2016 року   квартальні  авансові платежі з податку на доходи
сплачуються ФОП загальної системи оподаткування
до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня

Законом  України  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році"  внесені зміни  до  Податкового кодексу України стосовно  термінів  та порядку сплати авансових платежів з податку на доходи для фізичних осіб – підприємців загальної системи оподаткування.
З 1 січня 2016 року  авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються фізичною особою - підприємцем  самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом.  Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.
 Тобто, починаючи з 2016 року квартальні  авансові платежі з податку на доходи  сплачуються фізичними особами – підприємцями загальної системи оподаткування до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня.
Враховуючи зазначені зміни,   у фізичних  осіб  – підприємців   не виникає обов’язку  розрахунку  квартальних   авансових  платежів  з податку на доходу за підсумками  звітного 2015 року. Тому при наданні такими платниками податкової декларації  про майновий стан і доходи  за звітний 2015 рік, рядок 6 «Розмір квартальних авансових платежів з податку, що підлягають сплаті до бюджету у наступному за звітним році»   розділу ІІ додатку Ф4  не заповнюється.
 Порядок заповнення додатку Ф4  податкової річної декларації за 2015 рік роз’яснений листом ДФС України від 12.01.2016р. №594/7/99-99-17-02-02-17.
                                                                                                  
Для роботодавців та інших платників єдиного внеску
з 1 січня 2016 року  ставка  єдиного внеску 
 встановлена  у розмірі 22 відсотки

Законом  України  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році"    внесені зміни до  Закону  України   "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" стосовно ставки єдиного внеску.
З 1 січня 2016 року  для роботодавців, фізичних осіб – підприємців,  осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та інших платників, єдиний внесок   встановлений  у розмірі 22 відсотки до  бази нарахування.
Для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди, ставки  єдиного внеску залишені без змін. Зокрема,  для зазначених платників,    ставки єдиного внеску  становлять:  
-  для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди -  8,41 відсотка   бази нарахування єдиного внеску для працюючих інвалідів;
- для підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків суми витрат на оплату праці -  5,3 відсотка   бази нарахування;
- для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків суми витрат на оплату праці -  5,5 відсотка  бази нарахування єдиного внеску для працюючих інвалідів.

З 1 січня 2016 року відмінено
утримання  єдиного внеску    з доходів застрахованих осіб

Законом  України  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році"    внесені зміни до  Закону  України   "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" стосовно ставок  єдиного внеску.
З 1 січня 2016 року відмінено  утримання  єдиного внеску    з доходів застрахованих осіб.
Нагадаємо, що до 1 січня 2016 року з доходів застрахованих осіб утримувався  єдиний внесок за ставками  6,1%, 3,6%, 2,85%, 2,6%, 2%.
 
З 1 січня  2016 року 
  максимальна величина бази нарахування єдиного внеску
 встановлена у розмірі 34 450   гривень 

Положеннями Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» встановлено, що нарахування єдиного внеску здійснюється в межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску.  Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску з 1 січня 2016 року  - це максимальна сума доходу застрахованої особи, що дорівнює двадцяти п'яти  розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок.
Законом України  «Про Державний бюджет України на 2016 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня 2016 року встановлено у розмірі 1378 грн.на місяць.
Тому максимальна величина бази нарахування єдиного внеску, починаючи з  з 1 січня   2016 року,  становить  34 450  грн. (1378 грн.х 25).
                                                                                         
З 1 січня  2016 року   мінімальний страховий внесок
для фізичних осіб -  підприємців  розраховується за ставкою 22 відсотка

Законом  України  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році"    внесені зміни до  Закону  України   "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" стосовно ставки єдиного внеску.
З 1 січня 2016 року  ставка єдиного  внеску для фізичних осіб – підприємців    встановлена у розмірі  22 відсотка  бази нарахування.
Для фізичних  осіб – підприємців спрощеної системи оподаткування,  єдиний внесок нараховується  на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
Для фізичних осіб – підприємців, які обрали загальну систему оподаткування, сума єдиного внеску також не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).
Мінімальний страховий внесок -  це сума єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця.
Тобто  з 1 січня 2016  року   мінімальний страховий внесок  для фізичних осіб -  підприємців  розраховується  за ставкою 22 відсотка  з  мінімальної заробітної плати,   встановленої на 1 січня 2016 року:   1378 грн. Х 22% = 303.16  грн.

З 1 січня 2016 року  ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлена  у розмірі   3  відсотки та 5 відсотків доходу

Законом  України  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році"  внесені зміни  до  Податкового кодексу України стосовно ставок  єдиного податку  для платників  єдиного  податку 3 групи.
З 1 січня 2016 року відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлена  у розмірі:
-  3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість;
-  5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
Нагадаємо, платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Податкові соціальні пільги у 2016 році
Платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги:
- по пп. 169.1.1.  Податкового кодексу України  - для будь-якого платника податку –  689 грн.  на місяць - (50% прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць) встановленого законом на 1 січня  звітного податкового року);
- по пп. 169.1.2.  Податкового кодексу України  - для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, - у розрахунку на кожну таку дитину  - 689 грн. на місяць - (50% прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць) встановленого законом на 1 січня  звітного податкового року);
- по пп. 169.1.3. Податкового кодексу України -  1033 грн. 50 коп. на місяць – (150% суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 ПКУ). Зазначена пільга передбачена для  громадян які  є одинокою матір'ю (батьком), вдовою (вдівцем),  опікуном, піклувальником - у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років,  утримують дитину-інваліда - у розрахунку на кожну таку дитину віком до 18 років та для інших категорій платників;
- по пп.. 169.1.4.  Податкового кодексу України – 1378  грн.  на місяць - (200% суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 ПКУ). Наприклад, така пільга надається платнику податку, який є   учасником бойових дій під час Другої світової війни або особою, яка у той час працювала в тилу, та інвалідом І і ІІ групи, з числа учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та іншим категоріям громадян.
« Как сейчас живется в "ДНРии"?   PRO.BERDYANSK.BIZ врывается в пятерку лидеров! »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71185 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54841 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54696 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50634 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск