пятница, 20 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянська ОДПІ повідомляє | печать |
07.03.2016 г. 07:35
Шановні мешканці Бердянська та Бердянського району! Триває кампанія декларування доходів,  отриманих протягом звітного  2015 року.
Бердянська ОДПІ запрошує мешканців міста та району задекларувати свої доходи за 2015 рік, а також скористатися правом на податкову знижку.
30 квітня 2016 року – останній день Кампанії декларування доходів. Громадяни, які бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки  надають  річну  податкову  декларацію  упродовж  всього року.
Отримати консультацію по заповненню декларації та безкоштовний бланк податкової декларації про майновий стан і доходи можна в кабінеті 226 Бердянської податкової інспекції. Довідки за тел. 3-84-67.


За січень-лютий 2016 року до місцевих бюджетів надійшло 4,2 млн. акцизного податку
За словами начальника Бердянської ОДПІ  Олени Круц, з початку поточного року до місцевих бюджетів міста та району надійшло 4218,9 тис. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Ця суму перевищує минулорічні показники на 2475,5 тис. грн. Платники Бердянська поповнили міський бюджет на 3580,6 тис. грн., до місцевих бюджетів Бердянського району надійшло 638,3 тис. грн.

Бердянські платники сплатили понад 10 млн.грн. єдиного податку
З початку  року бердянські платники єдиного податку наповнили місцевий бюджет на 10,2 млн.грн. З них 2,1 млн.грн. сплатили юридичні особи, 6,9 млн.грн. – фізичні особи - підприємці. Платники четвертої  групи, до якої відносяться сільськогосподарські товаровиробники, за січень-лютий поточного року сплатили 1,1 млн. гривень. У порівнянні з минулим роком надходження від платників єдиного податку зросли на 3,8 млн.грн. - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц

З початку 2016 року до держбюджету надійшло 2,8 млн. грн. військового збору
З початку року бердянські платники податків сплатили до державного бюджету 2821,3 млн. грн. військового збору, що на 576,6 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц. З них 2,5 млн. грн.. надійшло від платників м. Бердянськ, 291,5 тис. грн. від платників району.
Нагадуємо, що ставка цього податку складає 1,5 відс. від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Податкового Кодексу. Для резидента - це загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи - доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Результати роботи податкової міліції Бердянська з початку року
Протягом січня – лютого 2016 року, з метою збільшення надходження коштів до бюджету з несплачених податків тіньового сектору економіки за матеріалами оперативних співробітників Бердянської ОДПІ до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 3 кримінальним правопорушенням про тяжкі та особливо тяжкі злочини, повідомив начальник оперативного управління Артем Кавун. 
Відшкодовано збитків по кримінальних правопорушеннях зареєстрованих у 2015 році на загальну суму 780 тис. гривень
До суду з обвинувальним актом направлено 1 кримінальне провадження.
Протягом 2016 року в результаті посилення роботи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1 інформацію про скоєння кримінальних правопорушень за ч.3 ст.204 КК України. З незаконного обігу вилучено ТМЦ на загальну суму 773,3 тис. грн., з них:
- лікеро-горілчаних виробів – на 165 тис. грн.
- тютюнових виробів – на 23 тис. грн.
- ПММ на загальну суму 586 тис. грн.

Податкові міліціонери знову припинили незаконну торгівельна діяльність
Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ встановлено факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності свідоцтва про реєстрацію ФОП та будь-яких дозвільних документів. В результаті перевірки вилучено алкогольні напої на суму 24,5 тис. грн. та тютюнових виробів на суму 19,2 тис. гривень.

Новини законодавства
Шановні платники податків!

На виконання підпункту 200.7.3 пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України і постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість» від 22.02.2016 №68ДФС оприлюднено Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість,.
Інформація розміщена на офіційному порталі Державної фіскальної служби України в підрозділі «Повідомлення про Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, зазначені у підпункті 200.7.1 пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України» розділу «Відшкодування ПДВ»
Затверджено перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не оподатковується податком на доходи фізичних осіб
Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 112  затверджено перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
Зазначену постанову прийнято відповідно до абзацу другого п.п. "а" п.п. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу України та оприлюднено на Урядовому порталі.
Згідно з нормами Кодексу (п.п. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170) не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога у будь-якій сумі (вартості), що:
 надається благодійниками на користь учасників бойових дій або членів їх сімей (ці особи визначені абзацом другим п.п. «а» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу);
отримується благодійниками - фізичними особами – волонтерами (такі особи визначені п.п. «б» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу) для надання такої допомоги на користь осіб учасників бойових дій або членів їх сімей (особи визначені абзацом другим п.п. «а» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу).
При цьому, така допомога не оподатковується у разі її надання (отримання) для закупівлі або у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення чи інших товарів (робіт, послуг) за переліком, що визначається зазначеною Постановою.
Щодо порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків
У Міністерстві юстиції України 22 січня 2016 року за № 124/28254 зареєстровано наказ Міністерства фінансів України від 28.12.2015 №1204 «Про затвердження Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків» (далі – Наказ № 1204 та Порядок).
Наказ набирав чинності з дня його офіційного опублікування у Офіційному віснику України №11 від 16.02.2016.
Наказом скасовуються накази Міністерства фінансів України від 28 листопада 2012 року №1236 «Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 20 грудня 2012 року за №2135/22447, Державної митної служби України від 11 травня 2006 року №370 «Про затвердження Порядку підготовки та направлення митними органами податкових повідомлень платникам податків, установлення й експлуатації дощок податкових повідомлень та Порядку дій митних органів при несвоєчасному погашенні платниками податків податкових зобов’язань», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29 травня 2006 року за № 613/12487 та від 02 листопада 2009 року № 1050 «Про вдосконалення порядку підготовки митними органами податкових повідомлень платникам податків та дій митних органів при несвоєчасному погашенні платниками податків податкових зобов'язань», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28 січня 2010 року за № 100/17395.
Порядок розроблено для застосування посадовими особами всіх контролюючих органів при складанні та надісланні (врученні) податкових повідомлень-рішень платникам податків.
Починаючи з дати набрання чинності Наказом №1204  податкові повідомлення-рішення повинні бути складені та надіслані (вручені) платникам податків за формами згідно з додатками до Порядку.
При цьому, форми податкових повідомлень-рішень суттєво відрізняються від форм, раніше затверджених зазначеними вище наказами, які скасовуються (зокрема не містять корінців, крім податкових повідомлень-рішень за формою «Ф», суттєво змінена форма «В4», яка складається у разі зменшення від’ємного значення суми податку на додану вартість, тощо).
Наказом №1204 та Порядком також імплементовані новації в законодавстві, зокрема затверджено нові форми податкових повідомлень-рішень, а саме:
форма «Р1», яка складається у разі виявлення за результатами перевірок заниження або завищення суми податкового кредиту та/або суми податкових зобов’язань для цілей розділу V Кодексу, заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість, що не призвело до виникнення грошових зобов'язань за результатами перевірки (крім випадків, коли зазначене заниження або завищення враховано при винесенні інших податкових повідомлень-рішень за результатами перевірки);
форма «Н», яка складається у разі виявлення порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених статтею 201 Кодексу;
форма «Д», яка складається  за результатами перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, у тому числі податкових агентів (юридичних або фізичних осіб), з питань правильності нарахування, повноти та своєчасності сплати податків та зборів, в тому числі податку на доходи фізичних осіб, при виплаті доходів на користь платників податків – фізичних осіб.

Надміру сплачений ЄСВ або повернуть, або зарахують в рахунок майбутніх платежів
Мінфін наказом від 16.01.2016 р № 6 затвердив Порядок зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та / або помилково сплачених коштів.
У разі переплати ЄСВ на рахунок 3719 зараховують її в рахунок майбутніх платежів по тому ж рахунку відповідно до встановленого розміру ЄСВ і в порядку календарної черговості виникнення зобов'язань страховика.
Надміру сплачені кошти на підставі відповідної заяви повертаються в випадках:
надмірної або помилкової сплати сум єдиного внеску та / або застосованих фінансових санкцій на відповідний рахунок 3719;
помилкової сплати сум єдиного внеску та / або застосованих фінансових санкцій на невідповідний рахунок 3719;
помилкової сплати сум єдиного внеску та / або застосованих фінансових санкцій на рахунок з обліку доходів бюджету;
помилкової сплати податкових зобов'язань по податках, зборах, штрафних (фінансових) санкцій та пені, передбачених Податковим кодексом України, на рахунок 3719.

Діє Порядок ведення реєстрів по відшкодуванню ПДВ
23 лютого набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.2016 р № 68 "Про затвердження Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість".
Так, Реєстри на відшкодування ПДВ формуються УКРІНФОРМ за даними:
декларацій або уточнюючих розрахунків з ПДВ і заяв, поданих в складі податкових декларацій або уточнюючих розрахунків, прийнятих ДФСУ на місцях;
податкової інформації, зібраної і отриманої органами доходів і зборів.
Датою внесення заяви до реєстру є дата подання:
декларації за звітний період в разі подання заяви в її складі;
уточнюючого розрахунку у разі подання заяви в його складі;
декларації з порушенням граничних термінів подання за звітний період в разі подання заяви в її складі.
Реєстри щодня публікуються на офіційному сайті ДФСУ.

З 1 березня 2016 року вступили  в силу нові ставки акцизного податку
    Нові ставки акцизного податку на алкогольні напої, що підлягають маркуванню марками акцизного податку,  визначені Законом України від 24.12.2015 року № 909-VIII.
    Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5% об’ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового до 8,5% об’ємних одиниць не здійснюється.
    Таким чином, станом на 01.01.2016 для алкогольних напоїв, виготовлених згідно технічних умов із вмістом спирту етилового від 8,6% до 12% об’ємних одиниць, продовжує застосовуватись ставка акцизного податку 2015 року в розмірі 70,53 гривень за 1 літр 100 - відсоткового спирту.
    З 01.03.2016 до таких алкогольних напоїв застосовується ставка – 105,80 гривень за 1 літр 100 - відсоткового спирту.
« Порт перевыполнил план грузопереработки   Афганский реквием »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71119 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58163 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54827 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54670 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50617 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск