понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


До уваги клієнтів центрів сертифікації ключів! | печать |
14.03.2016 г. 07:11
У зв’язку зі скороченням штатної чисельності Інформаційно-довідкового департаменту ДФС з 3 березня 2016 р. припиняють свою роботу окремі пункти реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Зокрема, у Запорізькій області із зазначеної дати не працюватимуть віддалені пункти реєстрації у м. Бердянськ, м. Мелітополь та м. Енергодар.
Для отримання послуг електронного цифрового підпису просимо звертатись до пунктів реєстрації користувачів розташованих в обласних центрах.
Більш детальну інформацію щодо режиму роботи пунктів реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації користувачів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС можна переглянути за посиланням: http://acskidd.gov.ua/contacts.
За інформацією АЦСК ІДД ДФС

16 березня – останній день подання заяви для переходу
на спрощену систему оподаткування з 2 кварталу 2016 року

Платникам податку, які бажають перейти із загальної системи оподаткування на спрощену з 2 кварталу 2016 року необхідно подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.
Останній день подання такої заяви - 16 березня  2016 року.
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.
21 березня 2016 року - останній день подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з 2 кварталу 2016 року.

Деклараційна кампанія доходів громадян – 2016

Звернення міського голови Володимира Чепурного
щодо декларування доходів громадян за 2015 рік

Шановні бердянці, платники податків!
Запрошую вас прийняти участь у Кампанії декларування доходів та задекларувати свої доходи, отримані у 2015 році.
Декларування доходів – ознака цивілізованого суспільства, високої правосвідомості громадян та є одним з критеріїв партнерських взаємовідносин між платниками податків та державою.
Задекларувати свої доходи це не тільки конституційне зобов’язання та громадянський обов’язок кожного громадянина України, а й можливість добровільної сплати податків, від рівня якої залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток та добробут громадян.
30 квітня – останній день Кампанії декларування, тому не зволікайте з подачею декларацій і вже найближчим часом завітайте до Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції та задекларуйте свої доходи.
Пам'ятайте, податок від кожної задекларованої гривні піде до місцевого бюджету, а отже на розвиток Бердянська!

Обмеження права на нарахування податкової знижки
Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті.
Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 ПКУ.
Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Зазначена норма передбачена п. 166.4 ст. 166 Податкового кодексу України.

При виході фізичної особи з числа засновників визначається нвестиційний прибуток
До складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи - платника податку включається інвестиційний прибуток від проведення операцій з цінними паперами, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах.
Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу, та його вартістю, що визначається із суми витрат на придбання такого активу.
До продажу інвестиційного активу прирівнюється, зокрема, операція з повернення платнику податку коштів або майна, попередньо внесених ним до статутного капіталу емітента корпоративних прав, у разі виходу такого платника податку з числа засновників (учасників) такого емітента.
Придбанням інвестиційного активу вважаються операції з внесення платником податку коштів або майна до статутного капіталу юридичної особи - резидента в обмін на емітовані ним корпоративні права.
Емітент корпоративних прав (юридична особа) виступає як податковий агент лише в частині відображення у податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу "112" операції з повернення коштів або майна фізичній особі, попередньо внесених нею до статутного капіталу.
При цьому фізична особа повинна визначити фінансовий результат операцій з інвестиційними активами та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Зазначений порядок визначений пп. 164.2.9 ст. 164 та пп. 170.2.2 ст. 170 Податкового кодексу України.

Декларування доходів, одержаних в іноземній валюті
Сума іноземних доходів  включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача, який зобов'язаний подати річну податкову декларацію та сплатити з одержаних доходів податок на доходи та військовий збір.
Доходи, одержані в іноземній валюті перераховуються у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діяв на момент нарахування (отримання) таких доходів.
За підсумками 2015 року сума іноземного доходу  оподатковується податком на доходи  за ставкою   15%. Військовий збір  розраховується фізичними особами  самостійно  за ставкою  1,5% об’єкта оподаткування.
Якщо загальна сума отриманих у звітному місяці доходів, перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року (у 2015 році 12180  грн.), ставка податку на доходи становить 20%.
У податковій декларації про  майновий стан і доходи громадяни відображають суму  отриманого доходу за звітний рік, та визначають  податкове зобов'язання з податку на доходи та військового збору.
Сума податку на доходи та військового збору, зазначена  у  податковій декларації за 2015 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2016 року.

Новини законодавства

Затверджено перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не оподатковується податком на доходи фізичних осіб
Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 112  затверджено перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
Зазначену постанову прийнято відповідно до абзацу другого п.п. "а" п.п. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу України та оприлюднено на Урядовому порталі.
Згідно з нормами Кодексу (п.п. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170) не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога у будь-якій сумі (вартості), що:
 надається благодійниками на користь учасників бойових дій або членів їх сімей (ці особи визначені абзацом другим п.п. «а» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу);
отримується благодійниками - фізичними особами – волонтерами (такі особи визначені п.п. «б» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу) для надання такої допомоги на користь осіб учасників бойових дій або членів їх сімей (особи визначені абзацом другим п.п. «а» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу).
При цьому, така допомога не оподатковується у разі її надання (отримання) для закупівлі або у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення чи інших товарів (робіт, послуг) за переліком, що визначається зазначеною Постановою.
Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації палива
Кабмін постановою від 24.02.2016 р № 113 затвердив Порядок електронного адміністрування реалізації палива.
Рахунки платників акцизного податку в системі електронного адміністрування реалізації палива (далі - СЕАРТ) відкриваються в Державній казначейській службі.
У товаросупровідних документах на пальне обсяги палива отражаютсяпроізводітелямі в кілограмах і літрах, наведених до температури 15 ° C. Такі ж вимоги висуваються і до товаросупровідних документів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.
ДФСУ і Держказначейство повинні забезпечити введення з 1 березня 2016 року СЕАРТ, зокрема, відкрити до 1 березня 2016 року рахунки реалізаторам палива.
Порядок № 113 визначає механізм відкриття та закриття рахунків в СЕАРТ, порядок її роботи, а також проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.
Відкрито нові рахунки для реалі заторів палива
Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України та наказів Міністерства фінансів України від 14.01.11 р № 11 "Про бюджетну класифікацію" і Госказначайства від 26.02.16 р № 57 "Про внесення змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету "відкриті нові рахунки:
"Паливо" (КБК 14021900) (державний бюджет);
"Інші підакцизні товари вітчизняного виробництва" (КБК 14022000) (державний бюджет);
"Паливо" (КБК 14031900) (державний бюджет);
"Інші підакцизні товари іноземного виробництва" (КБК 14032000) (державний бюджет).
Зверніть увагу, що рахунки за кодами 14021900, 14022000 починають діяти з 01.03.2016 р, за кодами 14031900,14032000 - з 01.04.2016 р

Затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних
З 1 березня 2016 року запроваджена система електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП).
Постановою КМУ від 24.02.2016 р. №114 затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних (ЄРАН).
Порядком №114 визначається механізм внесення відомостей, що містяться в акцизних накладних та розрахунках коригування до акцизних накладних за операціями з реалізації пального, до Єдиного реєстру акцизних накладних, надання даних, які містяться в Реєстрі.
До Реєстру вносяться відомості щодо усіх акцизних накладних та розрахунків коригування, у тому числі акцизних накладних, які не надаються отримувачу пального, та акцизних накладних / розрахунків коригування, складених за операціями з реалізації пального суб'єктам господарювання та фізичним особам, які не є платниками акцизного податку.
Для реєстрації в Реєстрі акцизні накладні / розрахунки коригування надсилаються до ДФС в електронній формі відповідно до порядку подання податкових документів в електронному вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису уповноваженої особи у порядку, визначеному законодавством.
Причиною неприйняття акцизної накладної / розрахунку коригування для реєстрації в ЄРАН є:
- наявність помилок, допущених під час складання акцизної накладної / розрахунку коригування;
- відсутність у Реєстрі відомостей, що містяться в акцизній накладній, яка коригується;
- факт реєстрації акцизної накладної / розрахунку коригування з такими самими реквізитами;
- порушення вимог щодо наявності обсягу пального, обчисленого відповідно до п. 232.3 Податкового кодексу (після завершення перехідного періоду), та вимог, установлених п. 231.1 Податкового кодексу.
Постанова набирає чинності з 1 березня 2016 року (опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» від 27.02.2016 №39).

Затверджено методику визначення середньоринкової вартості автомобілів
Відповідно до пп. 267.2.1 ст. 267 Податкового кодексу України (щодо об’єктів оподаткування транспортним податком) Кабінет Міністрів України постановою від 18.02.2016 р. № 66 затвердив Методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів.
Методика №66  встановлює механізм визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів для цілей віднесення таких автомобілів до об’єктів оподаткування транспортним податком.
Середньоринкова вартість легкових автомобілів розміщується на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку.
Мінекономрозвитку на своєму офіційному веб-сайті оновлюватиме інформацію про середньоринкову вартість автомобіля з урахуванням марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об'єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач та пробігу.
Постанова КМУ № 66 набрала чинності19 лютого 2016 року.

Головне управління ДФС у Запорізькій області
« Мы молоды, талантливы, перспективны!   Уважаемые предприниматели! »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71196 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54842 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54700 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50635 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск