вторник, 20 марта
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Внимание, мошенники! | печать |
18.03.2016 г. 08:11
Бердянская налоговая инспекция сообщает, что на предприятия,  частным предпринимателям и другим налогоплательщикам нашего города и района вновь начали поступать звонки от имени  руководства налоговой инспекции с предложением  перечислить определенную сумму денег на банковский счет, якобы с целью получения  содействия в решении вопросов, связанных спроведением проверки.
Предупреждаем, что Бердянская налоговая инспекция к таким звонкам не имеет отношения, данные звонки поступают с целью получения мошенниками денежных средств незаконным путем.
Будьте внимательны! Не поддавайтесь на провокации!  
В случае поступления аналогичных звонков, просьба немедленно сообщить по тел. 0(61) 213-54-58 (управление внутренней безопасности ГУ ГФС в Запорожской области).


Бердянська ОДПІ повідомляє

Внимание,  мошенники!
Бердянская налоговая инспекция сообщает, что на предприятия,  частным предпринимателям и другим налогоплательщикам нашего города и района вновь начали поступать звонки от имени  руководства налоговой инспекции с предложением  перечислить определенную сумму денег на банковский счет, якобы с целью получения  содействия в решении вопросов, связанных спроведением проверки.
Предупреждаем, что Бердянская налоговая инспекция к таким звонкам не имеет отношения, данные звонки поступают с целью получения мошенниками денежных средств незаконным путем.
Будьте внимательны! Не поддавайтесь на провокации!  
В случае поступления аналогичных звонков, просьба немедленно сообщить по тел. 0(61) 213-54-58 (управление внутренней безопасности ГУ ГФС в Запорожской области).

До уваги громадян – власників об’єктів нерухомості міста та району!
Бердянська податкова інспекція повідомляє, згідно норм Податкового кодексу України в 2016 році вперше фізичними особами  (у т.ч. фізичними особами-підприємцями) буде сплачуватися податок на нерухоме майно за 2015 рік за об’єкти нежитлової нерухомості.
З метою правильного нарахування податку необхідно надати до Бердянської ОДПІ наступні документи: технічних паспорт на будівлю, паспорт та довідку про ІНН власника такої нежитлової нерухомості.
Крім того, громадяни, які використовують житлову нерухомість з метою одержання  доходів ( надання житла в оренду, найм, використання житла для ведення підприємницької діяльності,   також є платниками податку на нерухоме майно. Для звірки документів та правильності нарахування податку необхідно надати технічних паспорт на житло,  паспорт до довідку про ІНН власника житлової нерухомості. 
Документи для звірки надавати до каб.209, каб.218, каб.226 Бердянської ОДПІ. Термін надання документів до 01 червня 2015 року.     

Майже  600 бердянців вже задекларувли доходи за 2015 рік
З початку року 597 бердянців подали декларації про майновий стан і доходи, та задекларували дохід на загальну суму 13,8 млн. гривень. Це на 930,3 тис. грн.більше, ніж за аналогічний період минулого року, -  повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.
Основні випадки декларування – подання декларацій  громадяни, які отримали доходи від надання нерухомого майна в оренду - 311, подання декларації про доходи від отримання спадщини – 121. Також громадяни  декларують іноземні доходи, доходи від продажу та оренди майна, доходи від реалізації  сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних паях, інші доходи, з яких протягом року податок не було сплачено.
Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно, становить 1,3 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 15,4 тис. грн. Також громадянами задекларовано до сплати 206,4 тис. грн. військового збору.
З початку року 25 осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню – 39,8 тис. грн., що на 14 тис. грн. менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Бердянська ОДПІ запрошує громадян задекларувати доходи, отримані протягом 2015 року, а також скористатися правом на податкову знижку.

Від бердянських платників надійшло понад 41 млн. грн. єдиного соціального внеску
З початку 2015 року бердянські платники сплатили 41579,8 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у березні  надійшло 7602,6 тисяч гривень єдиного соцвнеску, - повідомила начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц.

Припинено діяльність двох підпільних цехів з незаконного виготовлення алкоголю
Як повідомив перший заступник начальника Бердянської ОДПІ Артем Кавун,   оперативним управлінням Бердянської ОДПІ по кримінальному провадженню за ч.3 ст.204 КК України, проведено комплекс оперативно-розшукових заходів з документування незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, що становлять небезпеку для життя та здоров’я людини при їх вживанні.
Так, співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ спільно зі співробітниками оперативного управління  ГУ ДФС у Запорізькій області та управлінням внутрішньої безпеки в Запорізькій області ДВБ НП України під час проведення обшуків виявлено 2 «підпільних» цехи з незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, таких марок, як «Немирів», «Хлібний дар», «Мороша», «Первак», «Медов», «Пшенична», методом змішування спирту з водою.
В ході проведених обшуків виявлено та вилучено з незаконного обігу наступні ТМЦ:
955 літрів спирту;
1287 скляних пляшок горілки різного об’єму;
138 пластикових каністр ємністю 5л., заповнених спиртовмістною рідиною прозорого та коричневого кольору;
1286 марок акцизного податку України;
11 пляшок з барвником-ароматизатором «Коньяк»;
Мірні стакани, шланги, лійки, спиртоміри, клей-олівець.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на суму 345,2 тис. гривень. Вилучені ТМЦ знаходяться на зберіганні в СУ ФР Мелітопольської ОДПІ.

Протягом січня-лютого у Центрі обслуговування платників надано близько 1100
 адмінпослуг

 За словами начальника Бердянської ОДПІ Олени Круц, з початку  року Центром обслуговування платників податків (ЦОПП) Бердянської ОДПІ було надано 1131 адміністративних послуг. Зокрема, видано 878 карток платників податків, видано 1181 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, зареєстровано 50 книг обліку розрахункових операцій та 35  книги обліку доходів і витрат.

На офіційному веб-порталі ДФС України діє сервіс «Реєстр платників єдиного податку»
Суб’єктам господарювання, які мають господарські відносини з фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку, необхідно на дату виплати доходів таким платникам пересвідчитись в наявності відомостей про них в реєстрі платників єдиного податку, оприлюдненому на офіційному веб-порталі ДФС України.
            На офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) створений банер «Реєстр платників єдиного податку», який знаходиться на головній сторінці веб-порталу.
Для перевірки відомостей, що містяться в реєстрі платників єдиного податку, достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням (ПІБ) платника податків.

Новини законодавства

Оновлена ​​нормативку по КОРО
Мінфін наказом від 21.01.2016 р. № 13 виклав в новій редакції:
Положення про форму та зміст розрахункових документів;
Порядок подання звітності, пов'язаної з використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок);
форму Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1);
Інструкцію щодо заповнення Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за формою № ЗВР-1.
Нагадаємо, звітність, пов'язана з використанням КОРО та РК, подається у складі Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки.
Форма № ЗВР-1 з нами подається по суб'єктами господарювання всіх КОРО, зареєстрованим на господарську одиницю, які ведуться разом з РК.
Довідка про використані РК подається тільки в тому випадку, якщо в звітному місяці закінчується термін використання РК.
Наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування, 11.03.2016 р.
« VIII міський фестиваль театрального мистецтва «Парафраз»   Экспорт соевого масла вырос на 51% »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

70619 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58022 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54695 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54404 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50397 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск