понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянська ОДПІ повідомляє | печать |
15.07.2016 г. 09:50
Терміни подання звітності та сплати податків за 2 квартал 2016 року! Термін подання податкової звітності за 2 кв. 2016 року – не пізніше 09 серпня  2016 року, термін сплати податків та зборів за 2 кв. - не пізніше 19 серпня 2016 року!  
Бердянська ОДПІ нагадує, що 09 серпня 2016 року – граничний термін подання Податкової декларації рентної плати.
Розбивка води за 2 квартал 2013 року:
Квітень,Травень, Днепр  95%, Скваж  5%
Червень:   Дніпр 95,4%,  Скваж. 4,6%
Ставки збору: Дніпровська – 42,91 грн/100 куб.см, Скважина – 65,44 грн/100 куб.см.
Термін сплати збору – 19 серпня 2016 року.

Від бердянських платників з початку року до держбюджету надійшло 10,4 млн. грн. військового збору
З початку року бердянські платники податків сплатили до державного бюджету 10364 тис.грн. військового збору, що на 1001,7 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року – повідомив начальник Бердянської ОДПІ Михайло Буймістер. З них 9,356 тис. грн.. надійшло від платників м. Бердянськ, що перевищує надходження минулого року на 728,1 тис. грн. Платники Бердянського району сплати до бюджету 1008,1 тис. грн. військового збору, що на 273,6 тис.грн. більше, ніж торік.
Нагадаємо, що ставка збору складає 1,5 відсотків від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Податкового Кодексу, тобто доходи, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Перелік адміністративних послуг розміщений на офіційному веб-порталі ДФС України
Перелік адміністративних послуг, що надаються фіскальними органами, розміщений на офіційному веб-порталі ДФС України (Головна сторінка/Діяльність/Адміністративні послуги) за посиланням http://sfs.gov.ua/diyalnist-/admin-poslugi.
Платники податків можуть звітувати за новими формами на сайті ДФСУ
З 1 липня 2016 року платники податків мають можливість в системі "Електронний кабінет платника" підготувати, заповнити та відправити звітність за новими формами, а саме:
• податкову декларацію платника єдиного податку - фізичної особи-підприємця платника єдиного податку третьої групи - юридичної особи;
• податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (податковий розрахунок за ф 1-ДФ.);
• звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
• повідомлення про прийняття працівника на роботу.
Суб'єкти спрощеної системи оподаткування (І і II груп) також можуть скористатися новими можливостями системи подання звітності відповідно до вимог чинного законодавства.
Квитанції 1 і 2 після обробки звітності будуть розміщені в розділі "Вхідні / вихідні документи особистого кабінету", вхід в який здійснюється при наявності електронного цифрового підпису. Її можна отримати в будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно - довідкового департаменту ДФС.

Новини законодавства
Оновлені Довідники податкових пільг

ДФСУ затвердила нові Довідники податкових пільг по 01.07.2016 станом на .:
• податкових пільг, що є втратами доходів бюджету (№ 79/1);
• інших податкових пільг (№ 79/2).
Нагадаємо, платники податків мають право користуватися податковими пільгами у порядку, передбаченому Податковим кодексом. При цьому вони зобов'язані надавати до ДФСУ інформацію про суми коштів, не сплачених у бюджет в зв'язку з отриманням таких пільг, в формі Звіту про суму податкових пільг.
Інформація щодо Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків
Державна фіскальна служба України повідомляє, що у Міністерстві юстиції України 13.06.2016 за № 846/28976 зареєстровано наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків» від 23.05.2016 № 498 (далі – Наказ), який опубліковано у Офіційному віснику України № 49 від 01.07.2016.
Наказ набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування у Офіційному віснику України.
Наказом затверджено зміни до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків (далі – Порядок), затвердженого наказом від 28.12.2015 № 1204, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 22.01.2016 за № 124/28254.
Внесення змін обумовлено, в основному, прийняттям Верховною Радою України Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон №909), яким, зокрема, доповнені види відповідальності платників податків, щодо яких контролюючими органами приймаються податкові повідомлення-рішення.
З метою виконання цих норм Порядок доповнено новою формою «ПН» (додаток 14 до Порядку), яка складається у разі виявлення в ході проведення документальних виїзних перевірок помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкових накладних, встановлених пунктом 201.1 статті 201 Кодексу.
Крім того, у зв’язку з із постійними доповненнями Податкового кодексу України (далі – Кодекс) новими видами штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), Наказом запроваджено складання податкового повідомлення-рішення для застосування контролюючими органами штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), передбачених Кодексом (в тому числі по встановлених порушеннях Митного кодексу України), застосування яких безпосередньо не пов’язане з визначенням податкових зобов’язань (форма «ПС», додаток 11 до Порядку). Зокрема, це і санкції за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності, за порушення встановлених строків зберігання документів, неподання або порушення строків подання податкової інформації, порядку взяття на облік (реєстрації) у контролюючих органах.
Крім того, з метою уніфікації форм Наказом об’єднано форми «С» та «У» та передбачено складання податкового повідомлення-рішення форми «С» (додаток 10 до Порядку) для застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, в тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Наказом забезпечено нормативне врегулювання питання надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків у зв’язку з внесенням Законом № 909 змін до Кодексу та створено умови для виконання покладених на органи державної фіскальної служби завдань і функцій
« Бердянською ОДПІ виявлено 86 неоформлених осіб   Обама предлагает России военное сотрудничество в Сирии »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71196 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54842 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54700 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50635 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск