понедельник, 23 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянською ОДПІ виявлено 86 неоформлених осіб | печать |
22.07.2016 г. 10:11
За словами начальника Бердянської ОДПІ Михайла Буймістера, з початку року за результатами перевірок суб’єктів господарювання виявлено 86 неоформлених найманих працівника, 76 з яких в результаті проведених заходів працевлаштовано. Додатково  сплачено 2,8 тич. грн. донарахованих  податку на доходи фізичних осіб та 7,7 тис. грн. єдиного внеску.
Ще раз нагадуємо та закликаємо роботодавців та найманих осіб, які працюють без укладання трудових угод  – виконувати норми трудового законодавства та офіційно оформлювати найманих працівників. Адже тіньові зарплати  призводять до збитків місцевих бюджетів,  несплата єдиного внеску  - до дефіциту Пенсійного фонду, а сам працівник  залишається без будь-якого соціального захисту.

Бердянські «спрощенці» сплатили до місцевих бюджетів
понад 25 млн. гривень єдиного податку

З початку 2016 року бердянські платники єдиного податку наповнили місцеві бюджет на 25721,3 тис.грн, з них 20169,8 тис. грн. сплатили платники м. Бердянськ, 5551,5 тис. грн. – платники єдиного податку Бердянського району. 
Юридичні особи – платники єдиного податку сплатили 4800,1 тис.грн., фізичні особи - підприємці платники єдиного податку 1 та 2 груп - 16855,2 тис.грн. Платники четвертої  групи, до якої відносяться сільськогосподарські товаровиробники,  з початку року сплатили 4066,1 тис. гривень, - повідомив начальник Бердянської ОДПІ Михайло Буймістер.

Прес-служба ДФС повідомляє

Чи є офіційною інформація, отримана за допомогою електронного податкового сервісу «Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов’язкових платежів?)”?
Державною фісальною службою України запроваджено он-лайн електронний податковий сервіс «Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов’язкових платежів)» (далі – інформаційне повідомлення).
     Платники податків, які здійснюють подання податкових декларацій в електронній формі за допомогою засобів електронного зв’язку та з використанням електронного цифрового підпису, можуть щомісяця дізнаватися про наявність податкового боргу зі статусом новоствореного та про динамічні зміни такого боргу в сторону збільшення/зменшення.
     Функціонування такої послуги забезпечується шляхом розсилки інформаційною системою ДФС (центрального рівня) каналами сучасних інформаційних технологій інформаційного повідомлення за уніфікованою формою на електронну скриньку платника податків.
     Інформаційне повідомлення має виключно інформативний характер.
     У разі виникнення сумнівів щодо стану розрахунків з бюджетом платник податків може звернутися до контролюючого органу для проведення звірки даних, наведених в інформаційному повідомленні.

Бердянська ОДПІ повідомляє

До уваги громадян – власників нерухомості!
Бердянська ОДПІ нагаду, громадяни, які володіють житловою нерухомістю, яка використовується для отримання доходу (надання житла в оренду, надання в найм відпочиваючим, для здійснення підприємницької діяльності), є платниками податку на нерухоме майно.
Також всі громадяни – власники нежитлової нерухомості в 2016 році зобов’язані сплатити податок на нерухоме майно, в т. м. числі  за майно, яке використовується для здійснення підприємницької діяльності.
Для отримання повідомлень-рішень про сплату податку необхідно звертатися до каб.209 Бердянської ОДПІ (пр.Праці, 20), з 9-00 до 18-00, п’ятниця з 9-00 до 16-45 , перерва з 13-00 до 13-45. При собі мати копії паспорта, ідентифікаційного номеру, техпаспорта на об’єкт нерухомості. 
Термін сплати податку на нерухоме майно -  не пізніше 29 серпня 2016 року.
У разі несплати або несвоєчасної сплати такі  платники притягуються до відповідальності у вигляді штрафу. 

Про податок на нерухоме майно для фізичних осіб

Хто є платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки?
Законодавством України податок на нерухоме майно,  відмінне  від  земельної  ділянки визначений як місцевий податок.
Платниками податку на нерухоме майно,  відмінне  від  земельної  ділянки, є фізичні та юридичні особи, які є власниками житлової та/або нежитлової нерухомості. Податок також сплачують нерезиденти, які володіють житловою та/або нежитловою нерухомістю.

Як визначається об’єкт оподаткування податком на нерухоме майно?
Об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.
До об'єктів житлової нерухомості належать:
-будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду,
-квартири, дачні та садові будинки.
 Об'єкти нежитлової  нерухомості:
– це будівлі, приміщення, що не віднесені законодавством до житлового фонду, зокрема, промислові офісні та торгівельні  будівлі ,
- склади, ресторани, магазини,
- сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, котельні та інші будівлі.

Що є базою оподаткування податком на нерухоме майно для фізичних осіб?
    Фізичні особи у 2016 році сплачують податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2015 рік, за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року.
  З 2016 року фізичні особи починають сплачувати податок за нежитлові  приміщення.
   База оподаткування податком на нерухоме майно для фізичних осіб це  загальна площа об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у їх власності.
До бази оподаткування включаються також частки, що належать фізичним особам на праві власності.

Яким чином визначається база оподаткування для фізичних осіб?
Для фізичних осіб база оподаткування обчислюється фіскальним органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

Яким чином фіскальний орган отримує данні про об’єкти нерухомості, що належать фізичним особам?
Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, щоквартально подають фіскальним органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу.
Податок на нерухомість сплачується фізичними особами протягом 60  днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення
Фізичні особи у 2016 році сплачують податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2015 рік, за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року.
З 2016 року фізичні особи починають сплачувати податок за нежитлові  приміщення.
Оскільки податок на нерухоме майно належить до місцевих податків, то ставки та пільги з податку встановлюються рішеннями сільської, селищної, міської ради залежно від місця розташування та типів таких об’єктів нерухомості.
У м. Запоріжжі рішенням Запорізької міської ради від 28.01.15 № 5 ставки податку на 2015 рік встановлені:
- для нежитлової нерухомості - 0,5%  мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року  за 1 кв. м., податок становить 6,09 грн. (1218 грн. х 0,5%),
- для житлової нерухомості - 2% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року  за 1 кв. м, податок становить 24,36 грн. (1218 грн. х 2%).
Рішенням №5 пільги зі сплати податку за житлову нерухомість, що перебуває у власності фізичних осіб, визначені в наступних розмірах:
- для квартири/квартир незалежно від їх кількості -  120 кв. м.;
- для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 250 кв.м.);
- у разі одночасного перебування у власності квартири/квартир та житлового будинку/будинків - 370 кв. м.
Податкові повідомлення-рішення про сплату податку та відповідні платіжні реквізити, надсилаються фіскальним органом за місцем реєстрації фізичної особи до 1 липня року, що настає за базовим податковим роком.
Громадяни можуть звернутися з письмовою заявою до фіскальних органів за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.
Податкове зобов’язання за звітний рік сплачується фізичними особами – протягом 60  днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Зазначена норма визначена ст. 266 Податкового кодексу України.
Яким чином визначається тип об’єкта нерухомості з метою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
     З метою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, типи об’єктів нерухомості визначаються відповідно до ст. 14 Податкового кодексу України на підставі оригіналів документів, що підтверджують право власності на такі об’єкти.

Чи застосовується пільга у вигляді зменшення бази оподаткування при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до житлової/нежитлової нерухомості, яка у виписці з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань зазначена як місце здійснення діяльності фізичної особи - підприємця, але не використовуються ним у господарській діяльності?
      Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів, зокрема використовуються у підприємницькій діяльності.
      Тобто, якщо фізичні особи фактично здійснюють підприємницьку діяльність за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) та є власниками об’єктів житлової нерухомості, про що зазначається у виписці з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – Виписка), то при нарахуванні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до таких об’єктів житлової нерухомості пільга застосовуватись не буде.
      Що стосується об’єктів нежитлової нерухомості, то незалежно від виду діяльності, зазначеного у Виписці, пільга у вигляді зменшення бази оподаткування на них не розповсюджується.

Нерухомість в різних населених пунктах: куди звертатись для звірки даних?
Платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:
об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
права на користування пільгою із сплати податку;
розміру ставки податку;
нарахованої суми податку.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема, на право власності), контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Бердянська ОДПІ повідомляє
« Инфраструктурные проблемы отрасли в Бердянске   Бердянська ОДПІ повідомляє »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71196 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58177 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54842 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54700 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50635 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск