пятница, 20 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянські платники поповнили державний бюджет на 106,8 мільйонів гривень | печать |
09.08.2016 г. 10:06
Від платників податків м. Бердянськ та Бердянського району за січень-липень 2016 року до державного бюджету надійшло 106 млн. 831 тис. гривень. Ця сума перевищує надходження минулого року на  24 млн. 906 тис. гривень та на 14,9 млн. гривень або на 16,3 відсотків  перевищує прогнозні показники,  - зазначив начальник Бердянської ОД ПІ Михайло Буймістер.
Найбільше від бердянських платників державний бюджет отримав податку на додану вартість – 44,1 млн. гривень, що на 10,3 млн. гривень, або на 30,5 відсотків більше, ніж за аналогічний період 2015 року.
Також бердянські підприємства сплатили 13,9 млн. гривень податку на прибуток підприємств,  що на 1,2 млн. гривень або на 9 відсотків більше за попередній рік.
Бюджетоформуючим платежем є також податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено бердянськими платниками майже 35,3 млн. гривень, що на 11,5 млн. гривень або на 42 відсотки більше від минулорічної сплати.


Результати операції «Курорт-2016»
З 01 липня 2016 року в ДФС України проводиться операція «Курорт-2016», яка направлена на  забезпечення дотримання податкового законодавства у місцях масового відпочинку людей.
Так, за словами начальника Бердянської ОД ПІ Михайла Буймістера,  Бердянською ОДПІ в рамках проведення даної операції проведено 32 перевірки суб’єктів господарювання, які працюють в курортній сфері та реалізують товари та здійснюють послуги  на морському узбережжі. В результаті виявлених порушень податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДФС, донараховано додатково  платежів в бюджет на суму 486 тис.грн., сума штрафних санкції склала  406,9 тис.грн.
Також залучено до державної реєстрації підприємницької діяльності 5 фізичних  осіб, які здійснюють послуги в курортній сфері. 
Додатково 30 громадян, які надають житло відпочиваючим  сплатили 21 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 5,2 тис.грн. податку на нерухоме майно. 


Громадянам, які надають житло відпочиваючим!
Бердянська ОДПІ нагадує, згідно норм Податкового кодексу України, громадяни, які надають місця для тимчасового проживання відпочиваючим під час курортного сезону, необхідно сплачувати до міського бюджету  податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% від суми отриманого доходу. Податок сплачується поквартально.
Крім того, сплачується військовий збір у розмірі 1,5% від суми отриманого доходу.
Також за житлову нерухомість, яка використовується для надання місць для проживання відпочиваючим сплачується податок на нерухоме майно.
За результатами 2016 року такі громадяни подають Декларацію про майновий стан та отримані доходи у термін з 01 січня до 01 травня 2017 року.  
 За довідками звертатися до Бердянської ОД ПІ, АБ. 226.

До уваги громадян  - власників нерухомості!
Бердянська ОД ПІ нагадує, в  2016 році  здійснюється сплата податку на нерухоме майно за 2015 рік.
Якщо фізична особа в 2015 році  володіла житловою нерухомістю,  загальна площа якої перевищує «пільгові» квадрати ( див. таблицю), або житлова нерухомість використовується з метою отримання доходу (надання в оренду, підприємницька діяльність , надання в найм відпочиваючим), або фізична особа  є власником об’єктів нежитлової нерухомості, такі фізична особи отримали повідомлення про сплату податку на нерухоме майно.
У разі, якщо з будь-яких причин,  повідомлення не прийшло, таким фізичним особам необхідно звернутися до Бердянської ОДПІ (каб. 209)  для проведення звірення даних, зокрема, об’єктів жилої й/або нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податків.

Пільгова площа на 2015 рік

Податок на нерухомість сплачується фізичними особами протягом 60  днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення
З 2016 року фізичні особи вперше починають сплачувати податок за нежитлові приміщення за 2015 рік  згідно норм законодавства, які діяли до 01 січня 2016 року.
Оскільки податок на нерухоме майно належить до місцевих податків, то ставки та пільги з податку встановлюються рішеннями сільської, селищної, міської ради залежно від місця розташування та типів таких об’єктів нерухомості.
У м. Бердянськ ставки податку на 2015 рік встановлені:
- для нежитлової нерухомості - 0,1%  мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року  за 1 кв. м., податок становить 1,22 грн. (1218 грн. х 0,1%),
- для житлової нерухомості – 0,1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року  за 1 кв. м, податок становить 1,22 грн. (1218 грн. х 0,1%).
Податкові повідомлення-рішення про сплату податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються фіскальним органом за місцем реєстрації фізичної особи до 1 липня року, що настає за базовим податковим роком.
Податкове зобов’язання за звітний рік сплачується фізичними особами – протягом 60  днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Зазначена норма визначена ст. 266 Податкового кодексу України.
Сплата транспортного податку громадянами!
Фізичні особи - власники розкішних авто повинні сплатити транспортний податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, яке вони повинні були отримати від контролюючих органів до 01.07.2016 року.
Відповідно до Податкового кодексу, розкішними вважаються, і відповідно, обкладаються транспортним податком автомобілі, середня ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінзарплати, встановленої законом на 1 січня звітного року (у 2016 році -. 1,03 млн грн), і з року випуску яких пройшло не більше п'яти років. Якщо протягом звітного періоду закінчився п'ятирічний вік авто, податок сплачуватиметься за період з 01 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг п'яти років.


Новини законодавства

З 29 липня граничний термін для розрахунків за зовнішньоекономічними операціями
становить 120 днів


Нацбанк затвердив постанову від 28.07.2016 року № 361, яким дещо пом'якшив валютні обмеження, зокрема:
• продовжено граничний термін для розрахунків за операціями експорту та імпорту товарів з 90 днів до 120 днів;
• полегшені умови для здійснення платежів за імпортними контрактами клієнтів, в тому числі авансових платежів: акредитивна форма розрахунків буде поширюватися на платежі на суму понад 1 млн. дол. США;
• банкам надана можливість при певних умовах купувати іноземну валюту при погашенні ОВДП з індексованої вартістю.
Документ набув чинності 29.07.2016 р і діє до 14.09.2016 р включно.
« Громадянам, які надають житло відпочиваючим!   РФ укрепляет позиции «Хезболлы» »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71121 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58163 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54827 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54670 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50617 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск