пятница, 20 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Громадянам, які надають житло відпочиваючим! | печать |
12.08.2016 г. 09:05
Бердянська ОДПІ нагадує, згідно норм Податкового кодексу України, громадяни, які надають місця для тимчасового проживання відпочиваючим під час курортного сезону, необхідно сплачувати до міського бюджету  податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% від суми отриманого доходу. Податок сплачується поквартально.
Крім того, сплачується військовий збір у розмірі 1,5% від суми отриманого доходу.
Також за житлову нерухомість, яка використовується для надання місць для проживання відпочиваючим сплачується податок на нерухоме майно.
За результатами 2016 року такі громадяни подають Декларацію про майновий стан та отримані доходи у термін з 01 січня до 01 травня 2017 року.  
 За довідками звертатися до Бердянської ОД ПІ, каб. 226.

НОВІ ФОРМИ КОРО
ДФС України зауважено, що реєстрація першої, другої та наступних КОРО на РРО здійснюється виключно за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну України від 14.06.2016 № 547.
Раніше зареєстровані КОРО на РРО за старою формою можуть використовуватись до першої із подій: закінчення КОРО, завершення строку служби або припинення застосування відповідного РРО, виникнення підстав для перереєстрації або скасування реєстрації книги. Такі книги дозволяється перереєстровувати лише у перехідний період — протягом місяця після набрання чинності Наказом № 547. Після спливу зазначеного терміну у разі виникнення підстав для перереєстрації КОРО, здійснюється реєстрація другої або наступної КОРО на РРО за новою формою.
При цьому суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією підакцизних товарів, в касових чеках яких обов’язковим реквізитом є дані про акцизний податок, використовуючи раніше зареєстровані КОРО (за старою формою) здійснюють у них записи наступним чином:   
у назвах граф 6, 7 КОРО за старою формою слід дописати знак «/» та відповідно слова «за ставкою акцизного податку», «сума акцизного податку»;
за наявності розрахункових операцій за товари підакцизної групи послідовно вносяться:   у графу 6 — суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою ПДВ, «/», суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою акцизного податку;  у графу 7 — сума ПДВ», «/», сума акцизного податку.  
Враховуючи, що ведення у такий спосіб КОРО є не зручним, ДФС України рекомендовано зазначеним суб’єктам господарювання звернутись до органу ДФС за місцем реєстрації книги для реєстрації другої та наступної КОРО на РРО за новою формою. З причини зміни форми книги така реєстрація може бути здійснена у будь-який час.  
У суб’єктів господарювання, діяльність яких не пов’язана з реалізацією підакцизних товарів, касові чеки, що друкуються РРО, не містять даних про акцизний податок та відповідні графи 7, 9 КОРО будуть не заповненими. Відповідно, зазначені суб’єкти господарювання можуть продовжувати використовувати раніше зареєстровані КОРО без внесення до них будь-яких змін, але лише до виникнення зазначених вище підстав для припинення використання книги.  
Лист від 05.08.2016 р. №  26665/7/99-99-08-01-03-17.

Затверджено звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Міністерством фінансів України наказом від 17.06.2016 № 553 "Про затвердження форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації" затверджено форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.
Звіт за зазначеною формою подається до фіскальних органів неприбутковими підприємствами, установами та організаціями у строки, передбачені для подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств.
Наказ №553 набирає чинності з дня його офіційного опублікування (опублікований в «Офіційному віснику України» від 02.08.2016 №58).

Нюанси проведення перевірок на підприємстві
Позапланова перевірка може буде проведена, якщо платник:
• подає уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, який перевірявся. В цьому випадку ПКУ не обмежує коло питань, які можуть бути предметом перевірки;
• не подає уточнюючий розрахунок протягом 20 робочих днів після дати складання довідки про проведення електронної перевірки, якою встановлено порушення податкового законодавства.
Терміни (тривалість) проведення перевірок, встановлені ст. 82НКУ, обчислюються в робочих днях і залежать від типу перевірки і категорії платника податків.
Під час прийняття рішення та видання наказу про проведення перевірки контролюючий орган обчислює робочі дні з розрахунку п'ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями, а також з урахуванням правил внутрішнього трудового розпорядку платника податків.
При цьому в наказі про проведення перевірок вказується дата початку перевірки та її тривалість в робочих днях.
Документальна виїзна перевірка проводиться за місцезнаходженням платника податків чи місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.
Лист ДФС від 06.07.2016 р № 14678/6 / 99-99-14-03-03-15.
Неприбуткові організації до 16 вересня 2016 року повинні підтвердити свій статус
Відповідно до постанови КМУ від 13.07.16 № 440 фіскальні органи протягом двох місяців з дня набрання нею чинності (з 16 липня 2016 року), надісилатимуть до неприбуткових організацій, включених до Реєстру неприбуткових організацій на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17.07.15 № 652, письмові запити про надання в місячний строк із дня їх отримання:
- відповіді щодо відповідності неприбуткової організації вимогам, установленим п. 133.4 Податкового кодексу;
- завірених нею копій установчих документів організації (крім неприбуткових організацій, установчі документи яких оприлюднені на порталі електронних сервісів згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та які відповідають вимогам, установленим п. 133.4 Податкового кодексу).
Житлово-будівельні кооперативи повинні також надати завірені копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.
Постанова КМУ від 13.07.16 № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» набрала чинності 16 липня 2016 року (опублікована в «Урядовому кур’єрі» 16.07.2016 №132).

Бердянська ОДПІ
« Бердянська ОДПІ повідомляє   Бердянські платники поповнили державний бюджет на 106,8 мільйонів гривень »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71119 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58163 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54827 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54670 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50617 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск