воскресенье, 22 апреля
Расширенный поиск
Вход для клиентов
Регистрация клиента

Авторизация

 

Предложить акцию

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 
Акции!


Бердянська ОДПІ повідомляє | печать |
30.09.2016 г. 08:28
Михайло Буймістер: «Ми відкриті для співпраці  з нашими партерами  - платниками податків»!
26 вересня в Бердянській ОДПІ відбулась зустріч керівництва Бердянської ОДПІ  із представниками малого та середнього бізнесу, промисловими та іншими підприємства міста та району.  Основна тематика зустрічі  - питання, які виникають у суб’єктів господарювання в процесі діяльності, пов’язані з оподаткуванням.
Один із актуальніших питань сьогодення для представників роздрібної торгівлі, які реалізують алкогольну та табачну продукцію - звітність  N 1-РА N 1-РТ. Так, дуже  багато витрат робочого часу займає заповнення звіту через великий асортимент товару,   також неможливість виправлення помилок, великі штрафні санкції однакові для всіх суб’єктів без урахування складності  порушення.

Для юридичних осіб були надані роз’яснення щодо низки питань із складання та реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних. Також актуальними для промислових підприємств є  питання оподаткування ПДФО молока, яке видається працюючим на виробництві із шкідливими умовами праці, який також обговорили під час зустрічі. 
 «Ми відкриті для бізнесу, зажди раді підтримати та допомогти кожному сумлінному платнику податків - від малого підприємця до великого промислового підприємства. Адже внесок кожного суб’єкта в бюджет країни та міста – цінується нами, ми все робимо для того, щоб бути партнерами з Вами»  - зазначив начальник Бердянської ОДПІ Михайло Буймістер. 
Всі  питання, які потребують законодавчих врегулювань або додаткових роз’яснень фахівців ДФС України, будуть надані для подальшого опрацювання до ГУ ДФС у Запорізькій області.  
Також під час зустрічі перший заступник начальника Оксана Федорова розповіла учасникам заходу про реформування Державної фіскальної служби та законопроекти щодо податкової реформи. 

Новини законодавства

Проект Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України”

 Проектом Закону „Про внесення змін до Податкового кодексу України” пропонується спростити адміністрування акцизного податку з реалізації пального за рахунок скасування акцизного податку з роздрібного продажу пального у розмірі 0,042 євро за кожний літр реалізованого пального та відповідного підвищення розміру ставок акцизного податку на пальне, зокрема, бензини, дизельне паливо та скраплений газ (на 42 євро за 1000 літрів).
Законопроект розміщено на офіційній сторінці Державної фіскальної служби   в мережі Інтернет (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції надавати у письмовій та електронній формі за наступними адресами:
Державна фіскальна служба України: 04655, МПС, м. Київ - 53, Львівська площа, 8, e-mail:   Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Державна регуляторна служба України: м. Київ, вул. Арсенальна,
буд. 9/11.
Якщо фізична особа продає рухоме майно юридичній особі чи підприємцю, така особа вважається податковим агентом
Якщо стороною договору купівлі – продажу об’єкта рухомого майна є юридична особа чи фізична особа – підприємець, така особа вважається податковим агентом платника податку та зобов’язана виконати всі функції податкового агента.
При цьому податковий агент утримує податок за ставками, визначеними відповідно до п.173.1 або п.173.2 ст.173 Податкового кодексу з урахуванням інформації про черговість продажу рухомого майна, зазначеної платником податку у договорі купівлі-продажу чи в окремій заяві.
Зазначена норма передбачена п.173.3 ст.173 Податкового кодексу України.
Продаж садового будинку та земельної ділянки, на якій він розташований за окремими цивільно-правовими договорами, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%
Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.
Разом з тим, дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з зазначених об’єктів нерухомості, або від продажу не зазначеного об’єкта нерухомості, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.
Отже, оподаткування доходу, отриманого від продажу вищезазначеного нерухомого майна залежить від кількості цивільно-правових договорів.
Тобто при продажу житлового (садового) будинку та земельної ділянки, на якій розташований такий будинок, окремими цивільно-правовими договорами, слід розглядати як продаж більш як одного з об’єктів протягом звітного податкового року з відповідним оподаткування за ставкою 5 %.
Зазначена норма передбачена п. 172.2 ст. 172 ПКУ Податкового кодексу України.

При продажу квартири отриманої у спадщину, умова щодо її перебування у власності понад три роки, не розповсюджується
Дохід, отриманий фізичною особою від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року квартири, за умови її перебування у власності понад три роки, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
При цьому, умова щодо перебування квартири у власності понад три роки не розповсюджується на майно, отримане  у спадщину.
Тобто, дохід від операцій з продажу не частіше одного разу на рік  квартири, яка перебувала у власності фізичної особи менше 3-х років, але була одержана нею у спадщину, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
У разі продажу протягом звітного податкового року більш як однієї квартири, отриманої у спадщину, одержаний дохід буде оподатковуватися за ставкою 5%.
Зазначена норма визначена п. 172.2 ст. 172 та п. 167.2 ст. 167 Податкового кодексу України.
Спадщина від фізичної особи не члена сім’ї першого ступеня споріднення, оподатковується податком на доходи фізичних осіб  за ставкою 5%
Вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується за ставкою 5%.
Членами сім'ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені.
Інші члени сім'ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення.
Отже, фізичні особи – резиденти, які отримують спадщину від фізичної особи – резидента, але не відносяться до членів сім’ї першого ступеня споріднення, сплачують податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5% від вартості будь-якої спадщини та військовий збір за ставкою 1,5%.
Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.
Такий спадкоємець до 1 травня року, що настає за звітним, подає річну податкову декларацію до контролюючого органу, де перебуває на обліку, в якій відображає зазначений дохід.
Фізична особа зобов’язана  до 1 серпня, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.
Зазначена норма визначена пп. 14.1.263  ст. 14;  п.п. 174.2.2, п. 174.3 ст. 174 та п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України.

Спадщина у вигляді грошових заощаджень, поміщених до 02.01.1992 в Ощадний банк СРСР, оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб
Грошові заощадження, поміщені до 02 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України та грошові заощадження громадян України, поміщені в установи Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху протягом 1992 - 1994 років, погашення яких не відбулося, що успадковуються будь-яким спадкоємцем оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.
Отже, грошові заощадження, поміщені до 02 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, отримані у вигляді спадщини від фізичної особи - резидента, незалежно від ступеня спорідненості зі спадкодавцем, оподатковуються у спадкоємця за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.
Зазначена норма визначена пп.«в» пп.174.2.1 ст.174 Податкового кодексу України.
« Дилеры «Агринола» заключили многомиллионный контракт   Про реорганізацію Бердянської ОДПІ! »

Компания дня
Лучшие комбикорма, БМВД, концентраты и кормовые добавки для с/х животных и птицы.
       ТМ "BEST MIX"


  Подробнее...Курс валют:
Курсы наличного обмена на сегодняЯндекс.ПогодаВаше мнение

Предложить тему опроса

Ваше имя:
Email:
Сообщение:
:
 Популярные фирмы

"ВИДИБОР" - новый комплекс гостиничного типа на дальней бердянской косе. Номера ЛЮКС! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Любители комфортного летнего отдыха на Азовском море, получат все то, о чем мечтали в ожидании до

71170 Просмотров с 04-07-2010
Коттедж "VERA" - люкс" - 2011г. Элитный отдых на Азовском море. - Украина, Запорожская, Бердянск.

 

Уровень VIP отдыха - расположен на берегу открытого Азовского моря в рекреационной

58175 Просмотров с 20-05-2010
База отдыха "ПОСЕЙДОН" - выбирайте лучший отдых на Бердянской Косе! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Город-курорт Бердянск не даром завоевал признание у туристов как один из лучших курортов для морс

54839 Просмотров с 20-06-2009
Частный пансионат "ЕЛЕНА" - лучший отдых в Бердянске по доступной цене! - Украина, Запорожская, Бердянск.

Выберите для себя отдых на Азовском море и желая сделать его лучшим, незабываемым и эффективным п

54691 Просмотров с 13-05-2009
«Aleks Club» - элитный оздоровительно-развлекательный комплекс в Бердянске. - Украина, Запорожская, Бердянск.

В структуру комплекса «Aleks Club» входят: бар-ресторан «

50632 Просмотров с 24-09-2009
Яндекс.Метрика


RSS-лента новостей
Галерея
Новости Товары и услуги Бердянска
Отдых в Бердянске Частные объявления
Работа Сервисы
Форум Фотогалерея
«БИМП» 2009 © Все права защищены.
При использовании материалов веб-сайта,
ссылка на bimp.com.ua обязательна!
Адрес:
71116, Украина,
Запорожская область, Бердянск